Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coffex3

Lesbijska fantazja

Polecane posty

Od dłuższego czasu mam ochotę spróbować to z dziewczyną. Nie zależy mi na zwiazku i na poważnych  uczuciach tylko na tej przygodzie. Nie bardzo wiem jak znaleźć taką dziewczynę. Próbowałam na różnych portalach ale bałam się, że nagle znajdzie mój profil jakaś znajoma osoba😭 Kobietki, które przeżyły coś takiego - może podzielicie się swoimi historiami i odczuciami? 🔥🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Od dłuższego czasu mam ochotę spróbować to z dziewczyną. Nie zależy mi na zwiazku i na poważnych  uczuciach tylko na tej przygodzie. Nie bardzo wiem jak znaleźć taką dziewczynę. Próbowałam na różnych portalach ale bałam się, że nagle znajdzie mój profil jakaś znajoma osoba😭 Kobietki, które przeżyły coś takiego - może podzielicie się swoimi historiami i odczuciami? 🔥🥰

W klubach są imprezy, gdzie możesz kogoś poznać. Np. "Euphoria" w Markach organizuje od czasu do czasu "Lady bi night" (oczywiście nie teraz). Na imprezę wybierasz sobie opaskę, która Cię identyfikuje:

Czerwona – „Jestem raczej hetero. Nie bawię się z Paniami”

Żółta – „No nie wiem, nie jestem zdecydowana, ale może coś tego będzie”

Zielona – „Jestem za! Chcę dziś pobawić się z kobietą!”.

Z tego co pamiętam, singielki wchodzą chyba za free, a jak ktoś się fajnie bawi, to gospodarze stawiają drinki 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką fantazję, chciała bym wylizać cipeczke dziewczynie... Ale w trójkącie, tak żeby mój facet ma to patrzał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Też mam taką fantazję, chciała bym wylizać cipeczke dziewczynie... Ale w trójkącie, tak żeby mój facet ma to patrzał 

Szczęściarz 😉 Przyfarciło mu się 🙂 Albo może się przyfarci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szczęściarz 😉 Przyfarciło mu się 🙂 Albo może się przyfarci...

No mojemu też się podoba ten pomysł! Chciałby zobaczyć jak pieszczę się z dziewczyną🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

No mojemu też się podoba ten pomysł! Chciałby zobaczyć jak pieszczę się z dziewczyną🤩

Któremu facetowi coś takiego by się nie spodobało... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też mam taką fantazję, chciała bym wylizać cipeczke dziewczynie... Ale w trójkącie, tak żeby mój facet ma to patrzał 

Też tak mam, tylko ze swoim chłopakiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Fuuuu 🤣

Ktoś kiedyś powiedział, że sex pomiędzy dwoma kobietami dodaje im kobiecości. A pomiędzy dwoma facetami ujmuje im męskości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie pieszcząc w się kobiety to piękny, podniecający obraz, dwóch pieszczących się facetów może mniej ale do przyjęcia, problem dla większości to jak dochodzi do penetracji , ale przecież seks analny wiele z was lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No mojemu też się podoba ten pomysł! Chciałby zobaczyć jak pieszczę się z dziewczyną🤩

Mojemu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Dwie pieszcząc w się kobiety to piękny, podniecający obraz, dwóch pieszczących się facetów może mniej ale do przyjęcia, problem dla większości to jak dochodzi do penetracji , ale przecież seks analny wiele z was lubi

To był tylko cytat. O gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo do posiadania własnych preferencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Dobrze. 

A dlaczego nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dwie pieszcząc w się kobiety to piękny, podniecający obraz, dwóch pieszczących się facetów może mniej ale do przyjęcia, problem dla większości to jak dochodzi do penetracji , ale przecież seks analny wiele z was lubi

Pewnie, ja uwielbiam seks analny. Nie wyobrażam sobie bez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra
 

Pewnie, ja uwielbiam seks analny. Nie wyobrażam sobie bez 

jakie to wszystko skomplikowane... zaczęło się od less, a kończy na seksie analnym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakie to wszystko skomplikowane... zaczęło się od less, a kończy na seksie analnym 😉

Nieee... Seks analny jest od dawna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×