Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej,

Mam pewien problem od pewnego czasu czasu zaczęłam pisać z moim kolega z pracy, na początku niby nic ale później było tego coraz więcej aż w końcu wylądowaliśmy razem  w łóżku, było super pisaliśmy i nadal i miarę możliwości spotkaliśmy się co było ciężkie bo on miał żonę i dzieci był jeszcze straszy o 20 lata, ale mimo to mieliśmy super kontakt i dogadywaliśmy się bez zbędnych słów, od początku wiedziałam ze nic poważnego z tego nie będzie chociaż on pare razy mówił mi że mnie kocha, ale wiedziałam że i tak nie ma co się angażować. I z dnia na dzień przestał się odzywać i pisać SMS-y pytałam czy jest na mnie obrażony czy czymś go uraziłam ale powiedział ze wszystko jest okej, i nie wiem jak do niego napisać/ zagadać żeby coś więcej się dowiedzieć żeby powiedział mi coś więcej żebyśmy sobie wszytko wyjaśnili czy ciągniemy to dalej czy nie, proszę o pomoc 🙂

Wiem wiem ale normalnie później jeszcze pisał a pytałam się czy dajemy sobie spokój bo nie chce się narzucać to napisał ze wszytko jest ok, a po prostu nie lubię jak coś wisi tak w powietrzu nie wyjaśnione I jak mam się zapytać ale zakomunikować o końcu żeby go nie urazić ?🧐

On już zdecydował. Nie ciągnięcie tego dalej .

Uwiodłaś żonatego faceta z dziećmi. I pytasz, czy to ciągnąć ? Trudno stwierdzić, czy jesteś bardziej głupia czy amoralna.

Wiem wiem ale normalnie później jeszcze pisał a pytałam się czy dajemy sobie spokój bo nie chce się narzucać to napisał ze wszytko jest ok, a po prostu nie lubię jak coś wisi tak w powietrzu nie wyjaśnione I jak mam się zapytać ale zakomunikować o końcu żeby go nie urazić ?🧐

Z czym ty masz problem? Facet wyraznie napisal ze wszystko jest ok, nic sie nie stalo, nie ma mowy czy ciagnac czy nie ciagnac, bo takiej kwestii nigdy nie bylo. Ot, bzykna mlodsza dziewczyne z pracy, a ta sie pyta czy co dalej (??)

Uwiodłaś żonatego faceta z dziećmi. I pytasz, czy to ciągnąć ? Trudno stwierdzić, czy jesteś bardziej głupia czy amoralna.

A moze to on ja uwiodl..? Stary pryk.  A ona jest mloda, naiwna I zycia jeszcze nie zna? 

Z czym ty masz problem? Facet wyraznie napisal ze wszystko jest ok, nic sie nie stalo, nie ma mowy czy ciagnac czy nie ciagnac, bo takiej kwestii nigdy nie bylo. Ot, bzykna mlodsza dziewczyne z pracy, a ta sie pyta czy co dalej (??)

Przyciśnie go to znowu zacznie szukać kontaktu z podtekstem erotycznym. Pytanie czy Iza jest gotowa na luźny romans. 

A żona tego pana  pewno zakłada tematy na kafeterii, że ma super męża-oparcie  i żeby jej  zazdrościc, bo to uczciwy, uczuciowy, serdeczny człowiek. Ze świeca takiego  szukać, przy stogu siana i  liczyć na to, żeby się się nie potknąć. Uroczo. 

Hej,

Mam pewien problem od pewnego czasu czasu zaczęłam pisać z moim kolega z pracy, na początku niby nic ale później było tego coraz więcej aż w końcu wylądowaliśmy razem  w łóżku, było super pisaliśmy i nadal i miarę możliwości spotkaliśmy się co było ciężkie bo on miał żonę i dzieci był jeszcze straszy o 20 lata, ale mimo to mieliśmy super kontakt i dogadywaliśmy się bez zbędnych słów, od początku wiedziałam ze nic poważnego z tego nie będzie chociaż on pare razy mówił mi że mnie kocha, ale wiedziałam że i tak nie ma co się angażować. I z dnia na dzień przestał się odzywać i pisać SMS-y pytałam czy jest na mnie obrażony czy czymś go uraziłam ale powiedział ze wszystko jest okej, i nie wiem jak do niego napisać/ zagadać żeby coś więcej się dowiedzieć żeby powiedział mi coś więcej żebyśmy sobie wszytko wyjaśnili czy ciągniemy to dalej czy nie, proszę o pomoc 🙂

Dałaś mu co chciał i Cię olał bo już mu nie jesteś potrzebna😂 kobieto ogarnij się jak można wchodzić do łóżka facetowi który ma żonę i rodzinę?a teraz masz wielkie żale że Cię olał,ogarnij się i szanuj swoją dziurę a nie rozdajesz na prawo i lewo😂

Przyciśnie go to znowu zacznie szukać kontaktu z podtekstem erotycznym. Pytanie czy Iza jest gotowa na luźny romans. 

Ja bym tego nawet romansem nie nazwala. Romans to jakies-tam jednak zobowiazania. Tu facet twierdzi ze wszystko jest ok. Nie ma o czym mowic..

Napisano (edytowany)

Hej, 

Faceci już tacy są, uważają że milczenie jest złotem.  Nagłe urwanie kontaktów lub zmniejszenie częstotliwości w pisaniu i spotykaniu o czymś świadczy. Wiadomo o czym. Już go nie interesujesz. Nie czujesz tego? Nie masz intuicji?

Daj sobie spokój bo żonaty i dzieciaty.

Ile to trwało?

Edytowano przez PNINA

Kochanek ma to do siebie ze zawsze wraca do żony i bombelkow gdy się znudzi. Czemu tego nie rozumiecie?

I tak i nie.   

A moze to on ja uwiodl..? Stary pryk.  A ona jest mloda, naiwna I zycia jeszcze nie zna? 

Gdyby tak było, to oboje mają problem

Typowy manipulant. Dostał co chciał i udaje , że nic się nie stało i wszystko jest ok.

I jak autorko potoczyły się losy?

To nawet nie romans pewnie brzydka jesteś i olał. Wytrzeźwiał hahaha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się