Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Papi2

Ciąża i ślub w wieku 16 lat

Polecane posty

Cześć! Mam 16 lat w lutym tego roku urodziłam dziecko. Mam chłopaka jesteśmy parą od ponad 2 lat, a znamy się 3 lata zastanawimy się  nad zawarciem małżeństwa, bardzo sie kochamy, cieszymy sie z naszego dzidziusia I obydwoje chcemy aby moj chlopak uczestniczyl w zyciu dziecka. Jak myślicie to dobry pomysł?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślub w waszej sytuacji jest absurdem, bo małżeństwo powinni zawierać dorośli ludzie, a nie gówniarzeria bez rozumu, której rodzice mogą nie pozwolić na oglądanie filmu 18+. Urocze - są ze sobą od podstawówki, jakież to słodkie... rozpada się 95% takich związków, więc po co komplikować sprawy ślubem? Cieszyć się można z dzidziusia - jak z laleczki. Ale odpowiedzialności to jakoś nie ponosicie wy, tylko wasi rodzice. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ślub jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Wstrzymajcie się do 18 nastki, kiedy oboje będziecie prawnymi opiekunami maluszka. 16 lat to bardzo młody wiek. Macie jeszcze czas na wspólne życie i jestem pewna, że nie raz będziecie mieli siebie oboje wzajemnie dość. A maluchem możecie również cieszyć się bez takich formalności. 2 lata związku to naprawdę bardzo krótki okres. Niedawno urodziłaś, więc dużo zmian pojawiło się w waszym życiu. Zdecydowanie polecam wstrzymanie się od ślubu. Cieszcie się sobą i maleństwem. To teraz powinno być najwaznisze, a na ślub uwierz mi zawsze przyjdzie pora. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się spieszyć? Małżeństwo to jest poważna decyzja, musicie być pewni na sto procent, dwieście, a skoro tu pytasz, to chyba nie jesteś pewna. Najlepiej to z kolejnym dzieckiem się nie spieszcie, jakieś zabezpieczenia stosujcie, np. diafragma dopochwowa, bardzo skuteczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×