Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
OLenka

Wczesny objaw ciąży czy może nadchodzący okres?

Polecane posty

Cześć, powiedzcie mi proszę jaka powinna być szyjka macicy na początku ciąży, a  jaka przy nadchodzącym okresie, ponieważ czytałam na innych forum i każdy pisze coś innego, że na początku ciąży wysoko twarda i zamknięta, niektórzy ze nisko i miękka. Ale do rzeczy, jestem 6 dni po owulacji, a moja szyjka jest wysoko, twarda i zamknięta, czy to może być objaw wczesnej ciąży, czy może nadchodzącego okresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale módl się żeby tej ciąży teraz nie było bo kto cię przyjmie, badania zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarze w moim mieście są na szczęście otwarci, mimo wszystko gdyby się okazało ze jestem w ciąży i w moim mieście byli lekarze zamknięci, szukałbym aż do skutku, nawet jakby miało być prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć, powiedzcie mi proszę jaka powinna być szyjka macicy na początku ciąży, a  jaka przy nadchodzącym okresie, ponieważ czytałam na innych forum i każdy pisze coś innego, że na początku ciąży wysoko twarda i zamknięta, niektórzy ze nisko i miękka. Ale do rzeczy, jestem 6 dni po owulacji, a moja szyjka jest wysoko, twarda i zamknięta, czy to może być objaw wczesnej ciąży, czy może nadchodzącego okresu? 

Jesteś dopiero 6 dni po owulacji. Tak wcześnie to nie da się stwierdzić czy jesteś w ciąży czy nie. Poczekaj do okresu i wtedy się zastanawiaj. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś dopiero 6 dni po owulacji. Tak wcześnie to nie da się stwierdzić czy jesteś w ciąży czy nie. Poczekaj do okresu i wtedy się zastanawiaj. 🙂

Czekam, czekam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daj sobie jeszcze tydzien/dwa i zrob test

Czekam, ale nigdy tak nie miałam, wiec tak mnie to zastanawia , ze postanawiałam tutaj napisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam test półtora tygodnia po stosunku który skończył się ciąża ❤️ Wyszły 2 kreski z tym ze jedna bledsza  Nie miałam i nie mam do tej pory żadnych objawów a jestem w 5 miesiącu. Jeśli wyszły by 2 kreski poczekaj gdzieś do 6 tygodnia bo lekarz może nie zobaczyć tak wczesnej ciąży na usg pozdrawiam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja zrobiłam test półtora tygodnia po stosunku który skończył się ciąża ❤️ Wyszły 2 kreski z tym ze jedna bledsza  Nie miałam i nie mam do tej pory żadnych objawów a jestem w 5 miesiącu. Jeśli wyszły by 2 kreski poczekaj gdzieś do 6 tygodnia bo lekarz może nie zobaczyć tak wczesnej ciąży na usg pozdrawiam 🙂 

A czym się sugerowałaś robiąc test? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czym się sugerowałaś robiąc test? 😊

Chciałam wiedzieć czy się udało bo jestem niecierpliwa  bardzo chcieliśmy  mieć dziecko a ze się udało za pierwszym razem super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałam wiedzieć czy się udało bo jestem niecierpliwa  bardzo chcieliśmy  mieć dziecko a ze się udało za pierwszym razem super ❤️

W takim razie Gratulacje ❤️ mam nadzieje ze ja tez zobaczę te II kreseczki za tydzień 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W takim razie Gratulacje ❤️ mam nadzieje ze ja tez zobaczę te II kreseczki za tydzień 😍

Dziękujemy ❤️❤️ Powiedzenia mam nadzieje ze się udało 😍 na swoim przykładzie mogę powiedzieć ze  jak wyjdą 2 kreseczki to idź na betę ale nie na usg bo będzie pusto tak jak u mnie było w 6 tyg była już dzidzia a ja byłam spokojna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękujemy ❤️❤️ Powiedzenia mam nadzieje ze się udało 😍 na swoim przykładzie mogę powiedzieć ze  jak wyjdą 2 kreseczki to idź na betę ale nie na usg bo będzie pusto tak jak u mnie było w 6 tyg była już dzidzia a ja byłam spokojna 

No na usg pewnie nic nie wykaże, a betę jak zrobie to chociaż będę wiedziała czy przyrasta czy niestety spada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz myśleć pozytywnie mnie powedziano ze mam pozamaciczna bardzo to przeżyłam zmieniłam gina i dzidzia była wszystko było i jest dobrze do tej pory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz myśleć pozytywnie mnie powedziano ze mam pozamaciczna bardzo to przeżyłam zmieniłam gina i dzidzia była wszystko było i jest dobrze do tej pory 

Cały czas mam nadzieje, ze w końcu się uda. Najważniejsze ze wszystko jest dobrze 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam mdłości i dziwnie mi sie kręciło w głowie, niestety okazało się że to fałszywy alarm, na razie kontroluje dni płodne testerem ze śliny, mam zainstalowaną aplikację w telefonie no i działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaszlam w ciąże to kilka dni po owulacji szczypaly mnie sutki. To mi dalo do myślenia. Poza tym wszystko było jak na okres, ale on nie przyszedł 😉 dwa dni przed planowaną miesiączka zrobilam test i wyszly 2 krechy 😄 powodzenia dla wszystkich😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×