Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitty1995

Pomoc przy wyprawce

Polecane posty

Witam. Za miesiąc rodzi mi się synek jednak z przyczyn losowych nie mam środków na zakup potrzebnych rzeczy. Ma ktoś może jakieś używane ubranka, kocyki lub inne rzeczy potrzebne małemu dziecku. Bardzo proszę o pomoc. Potrzebuje wszystkiego. Jeżeli ktoś może pomóc proszę o odpowiedź w komentarzach albo na maila weronika25a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam. Za miesiąc rodzi mi się synek jednak z przyczyn losowych nie mam środków na zakup potrzebnych rzeczy. Ma ktoś może jakieś używane ubranka, kocyki lub inne rzeczy potrzebne małemu dziecku. Bardzo proszę o pomoc. Potrzebuje wszystkiego. Jeżeli ktoś może pomóc proszę o odpowiedź w komentarzach albo na maila weronika25a@gmail.com

jak za miesiac sie rodzi, to co ty robilas przez 8 miesiecy ze dopiero teraz zbierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jak za miesiac sie rodzi, to co ty robilas przez 8 miesiecy ze dopiero teraz zbierasz?

A kiedy ma zbierać ? Nie żyjemy w prl-u żeby wyprawkę zbierać dwa lata wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zacząć w połowie ciąży... Ja od 4 mca przeznaczałam np po 200-300zł miesięcznie, czasem więcej, czasem mniej, żeby coś kupić, bo wiedziałam, że nie będzie mnie stać jednorazowo na taki duży wydatek. A tutaj 8 mc i nie ma nic, bo "potrzebuje wszystkiego". Nie skomentuje bo musiałabym obrazić autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×