Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xxxxxx

Czy pms może być aż taki zły?

Polecane posty

Drogie Panie, od niedawna jestem w związku z nowo poznaną kobietą. Niestety na kilka dni przed okresem, staje się ona nie do zniesienia. Jest rozchwiana emocjonalnie, rozdrażniona, często nawet agresywna. Potrafi pokłócić się o wszystko i od razu słyszę, że nasz związek nie ma sensu. W czasie miesiączki zdarzają jej się silne bóle brzucha i omdlenia. Niestety z powodu innych chorób, nie może przyjmować leków hormonalnych. Twierdzi, że nie da się z tym nic zrobić i że od zawsze tak ma. Chciałbym zapytać, czy to faktycznie możliwe, żeby z powodu zbliżającego się okresu popadać w takie nastroje? Rozumiem, że każda kobieta przeżywa zbliżający się okres, ale jeszcze nigdy nie spotykałem się z kobietą, która aż tak to przechodzi. Czy to naprawdę może być tym spowodowane, czy ona tylko to wykorzystuje, żeby pokłócić się o byle co?  Zależy mi na niej, ale mam dosyć słuchania co miesiąc, o tym że nasz związek nie ma sensu i ciągłych pretensji o wszystko. Bardzo proszę o porady, co mogę zrobić w tej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że pod ten pms można wszystko podciągnąć każde irracjonalne zachowanie... taka wymówka...

Tak na logikę jeśli coś nas boli a ból jest np cmiący to człowiek nie myśli o tym by się kłócić... Nie ma na to siły i energii... leży i czeka aż samo przejdzie albo bierze tabletkę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tabletek..spróbuj czegoś naturalnego ..moja przyjaciółka odkryła rewelacyjne Krople Kobiece Ojca Grzegorza Sroki z Bonimedu..wkońcu może żyć "normalnie" w te trudne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miała endometriozę jak moja siostra to żadne krople by nie pomogły, miała bardzo skomplikowany zabieg usuwania endometriozy w szpitalu medicover i dopiero to jej pomogło, owszem, dieta i ćwiczenia też pomagają ale jak choroba jest we wczesnym stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×