Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kochana999

szarlotka z cynamonem z bebe

Polecane posty

Chodzi o Szarlot T? Jak ona będzie tak samo zwracać się do swojego dziecka jak do kotów, to wyrazy współczucia dla niego. Przestałam ją oglądać gdy jak opętana w kółko gadała "Mój Mirrrrrrrrr"😫

ja ja ja, moje dziecko, moja ciaza, w ciazy, jestem w ciazy, ciaza ciazy z ciaza 

tyle ma do powiedzenia

ja ja ja, moje dziecko, moja ciaza, w ciazy, jestem w ciazy, ciaza ciazy z ciaza 

tyle ma do powiedzenia

Nie wiem z jakiej ona jest wiochy, ja jestem ze Śląska, do 10 roku życia potrafiłam tylko "godać" teraz potrafię i mówić i godać i nie mam śląskiego akcentu.. potrafiłam nauczyć się poprawnej polszczyzny aby nie wychodzić na wsioka ... jej akcent mnie poprostu drażni...I głos .... współczuję 😄 dlatego mało kiedy puszczam sobie jej filmy bo nie wytrzymuje 😄

szkoda, bo czasem na fajne filmiki choćby z tym gotowaniem, ale to jak się wypowiada jest nie do przejścia dla mnie 😄 jak tak będzie mówić do dziecka to współczuję 😄

Nie wiem z jakiej ona jest wiochy, ja jestem ze Śląska, do 10 roku życia potrafiłam tylko "godać" teraz potrafię i mówić i godać i nie mam śląskiego akcentu.. potrafiłam nauczyć się poprawnej polszczyzny aby nie wychodzić na wsioka ... jej akcent mnie poprostu drażni...I głos .... współczuję 😄 dlatego mało kiedy puszczam sobie jej filmy bo nie wytrzymuje 😄

szkoda, bo czasem na fajne filmiki choćby z tym gotowaniem, ale to jak się wypowiada jest nie do przejścia dla mnie 😄 jak tak będzie mówić do dziecka to współczuję 😄

oj tak ta gwara(?) ...jeszcze smieszne jest jak probuje wszystkim wmowic ze wczesniej dziecka nie chcieli przeciez to zadnen wstyd starac sie rok i dluzej 🙂 mi sie wydaje ze ona juz stracila nadzieje na powodzenie i dlatego test zrobila dopiero 4dni po terminie okresu 🙂

oj tak ta gwara(?) ...jeszcze smieszne jest jak probuje wszystkim wmowic ze wczesniej dziecka nie chcieli przeciez to zadnen wstyd starac sie rok i dluzej 🙂 mi sie wydaje ze ona juz stracila nadzieje na powodzenie i dlatego test zrobila dopiero 4dni po terminie okresu 🙂

Tego nie wie nikt, ale można mieć jakieś przypuszczenia. Znająjąc z you tuba, to można zauważyć, że ona we wszystkim chce być idealna i pokazuje jak wszystko łatwo jej przychodzi - trzymanie wagi, zajście w ciążę... Potem będzie udawała idealne macierzyństwo.

Tego nie wie nikt, ale można mieć jakieś przypuszczenia. Znająjąc z you tuba, to można zauważyć, że ona we wszystkim chce być idealna i pokazuje jak wszystko łatwo jej przychodzi - trzymanie wagi, zajście w ciążę... Potem będzie udawała idealne macierzyństwo.

Wg mnie ona miała in vitro. 

Niewykluczone. Tego się nie dowiemy, ale szczera w stosunku do widzów, to ona nie jest już od dawna.

Napisano (edytowany)

Mało kto, w takim społeczeństwie, jak nasze powiedziałby prawdę, gdyby nawet tak było, jak piszesz. Najważniejsze, że jest w ciąży, skoro chciała być i tak bardzo się z tego cieszy i wzrusza- można zatem wywnioskować, że nie było łatwo i tyle. Wypada życzyć zdrowia i spokoju, jej i dziecku. 

Kiedyś bardzo czekałam na rozpoczęcie remontu góry domu, uwielbiam takie vlogi, pózniej urządzanie. Teraz jednak przesunie się to bardzo, tak mi się wydaje, bo raczej do października remontu nie ukończą. Wszystko ma swój czas, teraz jest czas dbania o zdrowie jej i maleństwa. To, co ktoś usilnie przedstawia i w jakiej roli, czy świetle się stawia, szybko weryfikowane jest przez życie. Długo udawać i kłamać nie można. Jeżeli autentycznie będzie taka naj, to widz to odczuje, w przeciwnym razie wyjdzie tylko śmiesznie. Dla mnie jest zbyt krzykliwa, obcesowa, mało czuła, bo pitolenie o nunach to jeszcze nie świadectwo czułości i miłości. Mam nadzieję, że przy dziecku będzie bardziej kobieca w zachowaniu, a nie jak robol kładący chodnik, czego jej życzę. Duża gęba, wrzaski, brak obycia, nie zawsze idą w parze z dobrym wizerunkiem. A oczekując dziecka i chcąc w przyszłości być dla niego przykładem, powinna nauczyć się nareszcie mówić zgodnie z gramatyką, a nie koty szli, o kobietach- robiliśmy i tego typu błędy świadczące o słabym wykształceniu.

Edytowano przez Mirka123

Napisano (edytowany)

Niewykluczone. Tego się nie dowiemy, ale szczera w stosunku do widzów, to ona nie jest już od dawna.

Jasne, że nie. Oglądałam ją do tego czasu jako taki odmóżdżacz i umilać czasu. Filmy z wyjazdów z udziałem siostry i taty były bardzo fajne, mimo że nic się tam specjalnego nie dzialo.

Ale jak pocisnela kit jakiś miesiąc temu, że w ciąży nie jest (choć nikt jej nie zarzucał pytaniami, sama z siebie wypuściła te bzdurę), a teraz się do niej przyznała i jeszcze zarzuciła fochem na insta do kogos, kto śmiał poczuć się oszukany, to stwierdzam, że film z ogłoszeniem radosnej nowiny będzie ostatnim, jaki obejrzę. Poza tym, nawet pokazując ulubione kanały na YT, dodała, że ogląda jakieś tam kanały matek, choć jej ten temat w ogóle nie interesuje... 😉 No sciema na całego, serio ona nie widzi, jak to z boku wygląda - oszukiwanie widza, a później przyznawanie się do klamstwa bez cienia skruchy? 

Zresztą, widzę po jej miniaturach, że każdy kolejny film jest związany z ciążą i teraz już nic więcej na tym kanale nie będzie, tylko brzuch, brzuch, brzuch, zdjęcia USG, relacje z samopoczucia, później tony dziecięcych zabawek i akcesoriów. Na koniec pewnie jeszcze zacznie na dziecku zarabiać jak większość instamatek...

Edytowano przez IntroWersja
Dopisek

Ja też jej już nie oglądam patrząc na miniaturki. Nie mówię że nie zarzucę już wcale jej filmu, ale na pewno nie w czasie, który mogę wykorzystać na inny, ciekawszy filmik. Filmy rodzinne ratowały ją, bo w nich wydawała się być sobą. Teraz natomiast pozuje na... Sama nie wiem na kogo. Chce być po prostu we wszystkim perfekcyjna. Ja nie słyszałam tego jak mówiła że nie jest w ciąży, ale czytałam wypowiedzi dziewczyn które mówiły że sama sobie zaprzeczytYŁA. Zatem faktycznie po co to zrobiła? Na kłaMSTWIE długo się nie pociągnie. Jej życie jest jak dla mnie nudne i nawet jaK urodzi to dziecko, to w kółko będzie do niego gęgała tym swoim zdziwaczałym tonem jak do kota.

Film MUSIAŁAM WYJECHAĆ. Kilka pierwszych minut, tam mówi wprost "uprzedzając pytania". Reszta filmu to tłumaczenie się z tego, dlaczego opuściła dom i wyjechała do rodziców. 

Równie dobrze mogła w ogóle się nie przyznawać, że gdziekolwiek wyjechała. Kłamstwo byłoby wówczas zbędne.  Przecież nie musi się z niczego tłumaczyć, co nie? 😉

w ogole to duzy ma brzuch jak na 15 tydzien chyba ze wypina do zdjecia 🙂

w ogole to duzy ma brzuch jak na 15 tydzien chyba ze wypina do zdjecia 🙂

Wszystko zależy od budowy ciała kobiety, to jak by nie patrzeć 5 mc 🙂 u mnie np brzuch w 5 mc był sporo widoczny, a na wadze tylko 4kg+ od początku ciąży, teraz jestem 6mc i 5kg+ na wadze, a brzuch już typowo ciążowy 🙂 znam dziewczyny co miały mniejszy brzuch niż ja, a w ciąży +20kg przytyły 🙂

Ale i tak uważam, że dodanie super fotki w czerwonej ...ence, gdzie wyglada naprawdę dobrze i pisze, że wygląda źle..... to takie szukanie poklasku 😕 nie wiem co to za moda teraz u tych youtuberek...

• Like 1

Wg mnie też miała in vitro.

Już dużo wcześniej jeździła z mężem na "tajemnicze " wyjazdy do "miasta". Nawet jak jechali do dentysty to wszystko mówiła, a wtedy nic 🙂 I to odsuwanie podejrzeń gadając w kółko ona wie gdzie powstało dziecko 😐i że powstało od razu jak się zdecydowali..

z kazdym vlogiem robi sie coraz bardziej przasna i krzykliwa 😕 to dziecko bedzie oglupione 

• Thanks 1

no właśnie, coś było nie tak jak siedziała u rodziców w domu i codziennie robiła niby badanie krwi  ale po co tak ciągle latała do lekarzy tego nie wie nikt 

Mało kto, w takim społeczeństwie, jak nasze powiedziałby prawdę, gdyby nawet tak było, jak piszesz. Najważniejsze, że jest w ciąży, skoro chciała być i tak bardzo się z tego cieszy i wzrusza- można zatem wywnioskować, że nie było łatwo i tyle. Wypada życzyć zdrowia i spokoju, jej i dziecku. 

Kiedyś bardzo czekałam na rozpoczęcie remontu góry domu, uwielbiam takie vlogi, pózniej urządzanie. Teraz jednak przesunie się to bardzo, tak mi się wydaje, bo raczej do października remontu nie ukończą. Wszystko ma swój czas, teraz jest czas dbania o zdrowie jej i maleństwa. To, co ktoś usilnie przedstawia i w jakiej roli, czy świetle się stawia, szybko weryfikowane jest przez życie. Długo udawać i kłamać nie można. Jeżeli autentycznie będzie taka naj, to widz to odczuje, w przeciwnym razie wyjdzie tylko śmiesznie. Dla mnie jest zbyt krzykliwa, obcesowa, mało czuła, bo pitolenie o nunach to jeszcze nie świadectwo czułości i miłości. Mam nadzieję, że przy dziecku będzie bardziej kobieca w zachowaniu, a nie jak robol kładący chodnik, czego jej życzę. Duża gęba, wrzaski, brak obycia, nie zawsze idą w parze z dobrym wizerunkiem. A oczekując dziecka i chcąc w przyszłości być dla niego przykładem, powinna nauczyć się nareszcie mówić zgodnie z gramatyką, a nie koty szli, o kobietach- robiliśmy i tego typu błędy świadczące o słabym wykształceniu.

mnie najbardziej rozwala to, że robi błędy,
wie, że źle mówi, bo jej zwracają ludzie uwagę,  i dalej tkwi w nich,
do kota mówi 'jakie to namiętne' zamiast po prostu 'rozczulające' znaczenie  zupełnie inne przecież i źle to świadczy o niej.
albo 'takie czujne' gdy nie potrafi znaleźć synonimu typu 'pikantne, ostre'  - no ośmiesza się niestety i głupio tłumaczy, że to ona tak mówi i to takie jej wyrażonka.

a teraz będzie tylko gadanie o ciąży, ciekawe czy pokarze dziecko czy będzie je ukrywać i zatajać imię jak Buba, którą uwielbia

no właśnie, coś było nie tak jak siedziała u rodziców w domu i codziennie robiła niby badanie krwi  ale po co tak ciągle latała do lekarzy tego nie wie nikt 

Ale chyba nie sądzicie, że in vitro zrobila bedac przed Wielkanocą u rodziców 😄

Już dużo wcześniej jeździła z mężem na "tajemnicze " wyjazdy do "miasta". Nawet jak jechali do dentysty to wszystko mówiła, a wtedy nic 🙂 I to odsuwanie podejrzeń gadając w kółko ona wie gdzie powstało dziecko 😐i że powstało od razu jak się zdecydowali..

Matka boska singapurska wysłuchała modłów chytrej baby z wielkopolskiego Babiaka. Będzie kolejny  Sebix. Chwalmy pana.

Nieważne czy miała in vitro, czy nie. Mogła mieć choćby inseminacje, albo też próby jednego czy drugiego, a "zaciążyła" naturalnie w międzyczasie, zdarza się i tak. Na pewno widać po jej wypowiedziach i przeżywaniu tego faktu, że łatwo nie było i starali się od dawna. Ja też cieszyłam się ciążą, ale ponieważ przyszła łatwo, nie przeżywałam tego tak mocno jak ona, więc po prostu z tego punktu widzenia czuję że u niej było to wielkie oczekiwanie. To jak mówiła, że zrobiła w tajemnicy przed mężem test ciążowy, a tuż po tym jak on ją zobaczył, to od razu wiedział - jak twierdziła, że jest w ciąży... No laski sorry, ale gdyby u nich temat "zaciążenia" nie był ciągle na tapecie, to żaden facet widząc nas nie wiem jak szczęśliwą, nie zgadłby że to akurat ciąża. Zupełnie co innego jak ktoś się stara o nią, jak temat ciągle się przewija, wtedy owszem, jest to jak najbardziej możliwe i raczej wcale nie dziwne. Może sobie ściemniać o tych łysych koniach, że tak się znają, że czytają sobie w myślach, ale jeśli ona wie gdzie to się stało, to znaczy raz  - że się nie zabezpieczali (więc ciąża z pewnością była planowana), a dwa - że mocno o tym temacie myślała, skoro potrafiła odtworzyć w myslach nawet miejsce poczęcia.

Podsumowując - super że jej się udało, że jest ogromnie szczęśliwa (oj tak, bije to od niej ogromnie), tylko niech nie idealizuje tak widzom wszystkiego co jej się przytrafia, nie koloryzuje, nie przekłamuje, bo nie wszyscy się na to nabierają.

okropnie zbrzydla i zaczela sie wymadrzac W CIAZY smieszy mnie jak na kazdym kroku wspomina ciaze andziaks 😄

jest podobna z twarzy do boogiesilver, taki sam kinol i ksztalt glowy jak zmiemniak fuj

okropnie zbrzydla i zaczela sie wymadrzac W CIAZY smieszy mnie jak na kazdym kroku wspomina ciaze andziaks 😄

jest podobna z twarzy do boogiesilver, taki sam kinol i ksztalt glowy jak zmiemniak fuj

Choć ostatnio jej nie lubię, to zupełnie nie uważam by zbrzydła, do Boogiesilver nie jest kompletnie podobna. A to że wymądrza się od kiedy 'zaciążyła' to widać ewidentnie. Tak właśnie ze 2 mies. do  tyłu taka się stała, więc pasowałby moment kiedy stała się ekspertką od wszystkiego.

Mnie bardziej bawi to, że ona ledwo w tą ciążę zaszła już wszystko kupuje ..... ja za 2 mc rodzę i prócz jednej zwykłej pary leginsow XL nie kupiłam nic ciązowego przez cały ten okres, z czego te leginsy i tak dalej są za duże na mnie 😄 A ona lata po tych sklepach jak szalona, kupuje, a później marudzi, masakra już jej współczuję, jeszcze ledwo brzuch widać,  ona zmęczona jak by już końcówka była 😄

wózki, ciuszki..... ...y, zaraz będzie pokój dziecięcy w 5mc robić 😄 śmieszą mnie takie babska 🙂

Mnie bardziej bawi to, że ona ledwo w tą ciążę zaszła już wszystko kupuje ..... ja za 2 mc rodzę i prócz jednej zwykłej pary leginsow XL nie kupiłam nic ciązowego przez cały ten okres, z czego te leginsy i tak dalej są za duże na mnie 😄 A ona lata po tych sklepach jak szalona, kupuje, a później marudzi, masakra już jej współczuję, jeszcze ledwo brzuch widać,  ona zmęczona jak by już końcówka była 😄

wózki, ciuszki..... ...y, zaraz będzie pokój dziecięcy w 5mc robić 😄 śmieszą mnie takie babska 🙂

Najpierw musiałaby wyremontować cała górę. Czy może coś już ruszylo z remontem? (po 6 latach) 

Jakbys starała się długie lata o ciążę, to przypuszczam że po obejrzeniu testu z dwoma kreskami poleciałabyś kupić całą wyprawkę 🙂 I tak długo wytrzymała! 😄

Jakbys starała się długie lata o ciążę, to przypuszczam że po obejrzeniu testu z dwoma kreskami poleciałabyś kupić całą wyprawkę 🙂 I tak długo wytrzymała! 😄

W pewnym momencie swojego życia miałam zabronione aby zajść w ciążę, więc to takie głupie gadanie 🙂 dla mnie te matki to takie wariatki nie z tej ziemi..... Ale najgorszy i tak jest jej akcent i wymowa luuuuuudzieeeeeee......... chciał abym ale nie potrafie jej oglądać, tyle prób i nie dam rady ....

Na wakacjach sie bawili i jakoś nie oszczędzali, a dziecku używany fotelik 🤦‍♀️ Wózek i ciuchy z lumpa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Seriooo 

• Thanks 1

Na wakacjach sie bawili i jakoś nie oszczędzali, a dziecku używany fotelik 🤦‍♀️ Wózek i ciuchy z lumpa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Seriooo 

Używany .... Ale wózek GWIAZD aż za 2000 😄 jestem od niej młodsza, zarabiam mniej, a przynajmniej wiedziałam, że chce dziecku dać azyl i wychować go w spokoju, wybudowaliśmy z mężem dom pod klucz górę i dół i dopiero zaczęliśmy starać się o dziecko, aby móc skupić się na nim,  wózek kupuje dziadek i nie ma mowy o używanym, może wózek nie gwiazd ale też fajny 😉

Darowali by sobie jedne wakacje i górę wyremontowali, no ale nie, bo na zewnątrz nie widać, że dom nie skończony, za to każdy musi wiedzieć że Pancia się wozi po świecie 😄

już z rok temu była ekscytacja remontem i dalej nic się nie dzieje ...pamiętam ,że jakoś w tym czasie my też zaczynaliśmy wykańczać góre i już dawno mieszkamy a tam ciągle fachowców brak , ahh te terminy

Ale nie ma co "miejsce na ziemi " ....będzie miała za parę lat jak dzieciak podrośnie i pancia stanie się szoferem 😄

Idealizuje zawsze to wypi.....wie a zobaczy jak to smakuje jak trzeba bedzie do przedszkola zawieźć i odebrać , do szkoły to samo , na zajęcia dodatkowe zawieźć i odebrać, do kolegów / kolezanek itp.

Takie sielankowe wiochy są dobre dopóki nie ma dzieci

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się