Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kochana999

szarlotka z cynamonem z bebe

Polecane posty

nowy vlog wg mnie przyznała się że wie coś na temat głodowania i szybkiego chudnięcia 😜 i powiedziała to tak jakby robiła to od zawsze.. 

BeeLemon Lemoniada naturalna na bazie miodu i cytryny Woda, miód wielokwiatowy i cytryna – oto przepis na wyjątkowy, orzeźwiający napój, o oryginalnym smaku, nie tylko na lato. Butelka ma 275 ml a informacja na butelce:  w 100 ml: wartość energetyczna: 763 kJ/185 kcal, czyli cała butelka ma 508 kcal, a ona to tak pokazuje jakby ten sok był zdrowy, ona w ogóle nie ma żadnego pojęcia o diecie, nawet nie umie czytać etykiet. 

w grecji z cycem na wierzchu a tu nagle po domu do ...enki nosi stanik? co się stało 😄 czyżby parę komentarzy prawdę powiedziaŁO 

12 godzin temu, kochana999 napisał:

nowy vlog wg mnie przyznała się że wie coś na temat głodowania i szybkiego chudnięcia 😜 i powiedziała to tak jakby robiła to od zawsze.. 

Dokładnie, to samo wrażenie odniosłam. Dla mnie to oczywiste, że ona nie jadła prawie nic żeby schudnąć... Ona nie umie jeść zdrowo i z głową. Albo się głodzic, albo wpiernicza jak dzik! 

Napisano (edytowany)
22 godziny temu, jukej napisał:

czy ona nie potrafi normalnie mowic? 

"krzywa CZukrowa" powtorzone 3 razy az mnie zemdlilo

dopiero jest w 28 tygodniu a brzuch jakby za tydzien miala rodzic, dogadza sobie i robi sie pulchniejsza z dnia na dzien a potem beda glodowki

Coty, do końca będzie mówiła,że 8 kg przytyła tylko. Nie wierzę , że przyzna się do 20+...

A jaka ona już szeroka w ramionach. Gdyby  byla taka chudzinka I tylko 8kg to by miała tylko brzuch. A tu buzia to księżyc w pełni już, ramiona ogromne itd

Edytowano przez Blaszka

13 godzin temu, jukej napisał:

w komentarzach juz odpowiedziala ze po porodzie dolacza do bazyla i sie z nim odchudza

Czyt. Głodzi

13 godzin temu, jukej napisał:

ale czuwa nad komentarzami 😕

minute temu zapytalam ile juz przytyla to komentarz usuniety

W dzisiejszym filmie w trakcie badania krzywej cukrowej mówi ,że ma godzinkę i musi porobić coś na telefonie. 

To już wiemy co 😂😂😂😂

• Like 1
  • Haha 3

wszystko zgodnie z planem-

cukrzycy brak- mozna wsunac batona

apetycik dopisuje

uwieczniona na zdj usg pitryna

odrazajaca baba ale ogladam zamiast kabaretu

• Thanks 1
  • Haha 2

Widzka pyta o e booka obiecanego w komentarzu. Odp jest teraz najważniejsze jest dziecko...zgadzam się więc po co przed ciąża i to z rok jak nie więcej była już wg niej o krok od wydania...śmieszne. teraz będzie każde niezrealizowane plany przekładać że jest w ciąży i dziecko.  

• Haha 2

1 minutę temu, Gosciowa33 napisał:

Widzka pyta o e booka obiecanego w komentarzu. Odp jest teraz najważniejsze jest dziecko...zgadzam się więc po co przed ciąża i to z rok jak nie więcej była już wg niej o krok od wydania...śmieszne. teraz będzie każde niezrealizowane plany przekładać że jest w ciąży i dziecko.  

Kłamie jak zwykle. Nie ma za grosz ambicji, a swoje lenistwo głupio tłumaczy.

• Like 1

dziś fajny odcinek po prostu przepis 🙂 najlepsze 

7 godzin temu, ania H99 napisał:

dziś fajny odcinek po prostu przepis 🙂 najlepsze 

fajne przepisy, ale jakbym miała się czepiać to strasznie stare ręce ma na tym vlogu? takie opalone i te paznokcie kojarzą mi się z babą taką z kościoła lat 60-70 nie wiem czemu, przepraszam ale tak mi się kojarzy.. źle

No i co hejtery? "Remoncik" będzie 🙂 Co prawda nie widziałam produkcji jeszcze, wiec nie wiem dokładnie czego. Tylko nie piszcie, że oni na górze chcą małej pokój zrobić! Jeśli tak to nie mogę się doczekać,jak oni będą z tym dzieckiem wchodzić po tej drabince 😉 

dziecko bedzie z nimi w sypialni, nic nie pytac o koszta bo nie powie, co, za ile, skad, cieszmy sie ze TERAZ zdecydowali powiedziec ze go robia

mowi ze przytyla 10kg a zostalo jeszcze 2msce, marzy o max 15, chyba nie umie liczyc bo zostalo jej prawie 3msce.

mysle ze klamie z waga bo w pierwszym trymestrze przytyla 8 a tu nagle tylko 2 w drugim? z kazdym vlogiem pulchniejsza i cwansza

• Thanks 1

dwa duże pomieszczenia? ja myślałam że powie "sypialnia dla nas, pokój dla dziecka, pokój gościnny, a na dole będzie tylko biuro... " a ona sypialnia i garderoba? a dziecko gdzie? i taka bulwers w filmie = nie powiem wam ile kasy pójdzie na remont, a kogo to w ogole interesuje ? bo mnie nie. 

• Like 1

ciekawe czy plec tez zaplanowali tak jak chcieli 😄

1 godzinę temu, jukej napisał:

ciekawe czy plec tez zaplanowali tak jak chcieli 😄

wszystko oprócz kilogramów 😜

Napisano (edytowany)

3miesiące temu NIEOCZEKIWANA ZMIANA PLANÓW jest taki filmik widać na miniaturce jaka ona na nim chuda była.. a teraz to wygląda jakby 2x większa była

tak źle jak teraz wygląda, dawno nie wyglądała... bardzo dużo przytyła. nie wieże w te 8 czy 10 kg to jest dużo więcej, chyba że odejmuje wagę dziecka ha ha

Edytowano przez ania H99

Napisano (edytowany)

na instagramie jest w s uk ience z przed 2 lat, tyle że ona wtedy wlasnie taka była ha ha gruba

i 3 zdjecie widac jakie ma zmarszczki czoło oczy 😮 

Edytowano przez ania H99

Znów kolejny film na temat trymestra ciąży.  Jezu tego tyle jest na yt że darowalaby sobie. Kogo to obchodzi. Jak kogoś interesuje to zapyta lekarza ma Internet A nie wiecznie słuchać o tym że w drugim trymestrze dalej nie może jeść owoców morza i cytrusów i rosołu...usta pomalowala A tam panowie ...napewno kazdy z nich  rzuca się jak cygan ma monetę...trzy naprawdę i mnie nie interesuje ile ona wyda na remont. Po co ona mówi to . Jeśli nie chce nie mówię o tym nie wspominam i nie odpowiadam na komentarze. Głupie tłumaczenie. Może maz ma za pół darmo w pracy materiały i można korzystać z okazji 😂

Napisano (edytowany)

Napewno na wczasach pani się śmiała że brzuch faluje. Takie to niesamowite. Pewnie z głupoty matki się śmiała że leży na słońcu z brzuchem. siczku znów nieodłączny element . Sama jestem w 9 miesiącu ciąży i sama po sobie wiem i z mojego licznego otoczenia kobiet które rodziły że dziecko nie rusza się nie wiadomo jak mocno że zaraz buzię na brzuchu odbije żeby ja widzieć. Co za glupoty ona opowiada fale Dunaju... wyolbrzymia strasznoe Niech wejdzie poczyta komentarze tu na swój temat może pokory nabierze bo pod filmami nawet gdyby człowiek by chciał napisać to niestety są usuwane.  Co do kg 10 kg przytyla śmieszna jest. Ja przytylam 20 i od kiedy zaszłam w ciążę nie przejmowalam się tym czy będzie to 10 czy 20 a może 30 grunt to zdrowe dziecko A ta pier****o kg . Żałosne 

Edytowano przez Gosciowa33

9 minut temu, Gosciowa33 napisał:

Napewno na wczasach pani się śmiała że brzuch faluje. Takie to niesamowite. Pewnie z głupoty matki się śmiała że leży na słońcu z brzuchem. siczku znów nieodłączny element . Sama jestem w 9 miesiącu ciąży i sama po sobie wiem i z mojego licznego otoczenia kobiet które rodziły że dziecko nie rusza się nie wiadomo jak mocno że zaraz buzię na brzuchu odbije żeby ja widzieć. Co za glupoty ona opowiada fale Dunaju... wyolbrzymia strasznoe Niech wejdzie poczyta komentarze tu na swój temat może pokory nabierze bo pod filmami nawet gdyby człowiek by chciał napisać to niestety są usuwane.  Co do kg 10 kg przytyla śmieszna jest. Ja przytylam 20 i od kiedy zaszłam w ciążę nie przejmowalam się tym czy będzie to 10 czy 20 a może 30 grunt to zdrowe dziecko A ta pier****o kg . Żałosne 

moze i ma fale dunaju ale z fald tluszczu 😄 ona miala masakrycznie rozciagnieta skore na brzuchu po glodowce i braku ruchu to i teraz brzuch szybko napecznial a jej sie wydaje ze to dziecko takie wielkie

• Like 1
  • Thanks 1

makijaż ust coraz gorszy , czy ona naprawdę nie widzi jakiego klowna z siebie robi 🤢

• Like 2

co ona gada - do  ścian bez ścian ... haha 🤣

"zaczynamy remont " brzmi lepiej niż ocieplamy dach 😝

bo faktycznie to jest tylko ocieplenie dachu

na wiosnę vlogi remontowe ... taa

półtora roku temu miały być

Dnia 23.07.2020 o 11:42, ania H99 napisał:

Lata za tymi muchami jak poje..ana.zawies tam w tym oknie  durna babo firankę to ci choć trochę ograniczy te muchy w domu. 

18 godzin temu, Gosciowa33 napisał:

zalosna rozmowa z brzuchem w dzisiejszym filmie 🙂 ale dobrze ze nie raczy nas rozmowa z pitryna

Teraz nie będzie o czym pisać.  Mowili, po co im koty, dziecko by ,mieli bo potem będzie za późno.  Karolina w ciąży.  Były dyskusje , że remontu nie ma, a już 6 lat tam mieszkają -remontremont bedzie   zrobiony. 

Napisano (edytowany)

hej hej, wam tez matka rzucala pieluchy na "gebe"?

co za patologia 🙂 malo widac i slychac tego jej wiesniackiego fagasa ale czuje odraze jak tylko wspomni jego imie 😕

Edytowano przez jukej
  • Thanks 1

8 minut temu, jukej napisał:

hej hej, wam tez matka rzucala pieluchy na "gebe"?

co za patologia 🙂 malo widac i slychac tego jej wiesniackiego fagasa ale czuje odraze jak tylko wspomni jego imie 😕

Ja w ogóle nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak oni będą się zwracali do tego dziecka. Ona tym swoim mongoidalnym gardłowym głosem jak do kotów? On to chyba w ogóle nie mówi całymi zdaniami tylko wydaje z siebie jakieś dźwięki, urywki słów. Cała nadzieja w dziadkach i siostrze. 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się