Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kochana999

szarlotka z cynamonem z bebe

Polecane posty

Przed chwilą, Blaszka napisał:

Problem w tym ,że pokazują to publicznie. Szerzą prostactwo na lewo i prawo. A Tobie płacą, że bronisz ich w każdym komentarzu???

Co takiego szerzą?

17 godzin temu, Monika Arendarska napisał:

Dobrali się idealnie, w sumie wielu ludzi chciało by się z kimś tak dobrać.

no to szukaj szukaj moze kiedy znajdziesz taką druga połówkę, ale o to nie chodzi że są idealnie dobrani, chodzi o to że nie powinno się tak czy inaczej publicznie mówić, bo kiedyś ktoś coś użyje przeciwko Tobie choćby memy czy remix, i będzie smutno... 

o co ona sie poklocila z siadam i s.r.am?

1 godzinę temu, ania H99 napisał:

no to szukaj szukaj moze kiedy znajdziesz taką druga połówkę, ale o to nie chodzi że są idealnie dobrani, chodzi o to że nie powinno się tak czy inaczej publicznie mówić, bo kiedyś ktoś coś użyje przeciwko Tobie choćby memy czy remix, i będzie smutno... 

E tam, z resztą żyją normalnie, niczego nikomu nie ukradli, może się nie podobać komuś ich styl, zycia, ale to ich styl życia.  Jak dla mnie to takie spokojne życie mi odpowiada.

Dnia 17.06.2020 o 12:42, kks4765 napisał:

ktoś życzliwy mógłby jej wreszcie uświadomić ,że te karykaturalne usta wyglądają słabo ...

nie wiem po co ona sobie to robi , z filmu na film makijaż ust coraz gorszy

co do rozmiaru , to musi mieć jakiś konkretny kompleks ,że tak często powtarza o eSkach i eMkach , do końca ciąży eMka taaa.... jasne , najwiecej i tak przytyje w ostatnich 6 tygodniach

jej idolka Laura.O tak robiła więc ona też, nie wiesz o tym?! 😄

z tymi cieciami kłaków to poleciała, naprawdę ciąża jej mózg odebrała 😄
lepiej wychodzić jak ... w czasach epidemii , i codziennie mieć styczność z ludźmi i biegać do fryzjera zamiast sama sobie ciachnąć raz a dobrze,
i się głupio tłumaczy, że fryzjerom nie ufa, no kupy się to nie trzyma, i się ciężko tłumaczy z tego, jakie to byłooo nuudne 😄 takie proste włosy to każdy ... sam przy lusterku obetnie

chyba ma rzeczywiscie konflikt z siadam bo ktos zapytal czy oglada jej kanal to usunela pytanie tepa dzida

no i każda wizyta kosztuje, chyba że ona nie chodzi do fryzjera tylko do koleżanki..

18 godzin temu, jukej napisał:

chyba ma rzeczywiscie konflikt z siadam bo ktos zapytal czy oglada jej kanal to usunela pytanie tepa dzida

W sumie nie muszą sie kolegować Może po spotakniu na żywo po prostu nie zaiskrzyło. Co innego oglądać kogoś i wymienić nawet parę maili, a co innego spotkać się oko w oko.

• Like 1

14 minut temu, Monika Arendarska napisał:

W sumie nie muszą sie kolegować Może po spotakniu na żywo po prostu nie zaiskrzyło. Co innego oglądać kogoś i wymienić nawet parę maili, a co innego spotkać się oko w oko.

siadam mi odpisala ze nie chce sie wypowiadac na temat tej toksycznej znajomosci czyli cos grubszego 🙂

1 minutę temu, jukej napisał:

siadam mi odpisala ze nie chce sie wypowiadac na temat tej toksycznej znajomosci czyli cos grubszego 🙂

Byc może.  Może o coś poszło.  Żadna przed kamerą teoretycznie nie powie, nie powie nic złego na drugą.  I to się tyczy również inny jutuberek,  u których po spotkaniu na żywo wyraźnie kontakt osłabił,  nawet przestały sobie pisać komentarze przed filmikami. 

a ta reklama MIXIT ? jak była nie dobra czekolada zielona to przewinęła, a potem jak głupia zachwycała się malinową czekoladą.. dla równowagi... a potem kod rabatowy 5% ? to słabo bo to jest takie drogie.. że standardowa puszka gotowa już kosztuje około 34 zł + 10 zł przesyłka.. = 44zł  to te 5%  to jakieś 3 zł... takie coś to żaden rabat, a taki tekst "specjalnie dla was załatwiłam rabat" jakbyś nas lubiła to byś załatwiła rabat 20% 😛 

• Like 2

te usta umaziane blyszczykiem sa obrzydliwe niczym karyna z remizy krolowa babiaka

• Like 1

22 godziny temu, ania H99 napisał:

a ta reklama MIXIT ? jak była nie dobra czekolada zielona to przewinęła, a potem jak głupia zachwycała się malinową czekoladą.. dla równowagi... a potem kod rabatowy 5% ? to słabo bo to jest takie drogie.. że standardowa puszka gotowa już kosztuje około 34 zł + 10 zł przesyłka.. = 44zł  to te 5%  to jakieś 3 zł... takie coś to żaden rabat, a taki tekst "specjalnie dla was załatwiłam rabat" jakbyś nas lubiła to byś załatwiła rabat 20% 😛 

To pieprzenie o tym MIXIT jest nieudolną próbą nawiązania z nimi kolejnej współpracy. Stwierdziła ostatnio , że nie widac u niej współprac ponieważ bardzo wielu odmawia. Tiaaaaaaaa.........Jest do tego stopnia zdesperowana,że nazamawiała od nich produktów i reklamuje za darmo, do tego sama do nich napisała, aby się przypomnieć, że niby po kod znikowy dla nas! I teraz już 3 film pokazuje MIXIT kilka razy w jednym filmie. Dzisiaj pokazała batoniki, potem orzeszki... Powtórzyła o tym kodzie  10 razy, i że sama z niego skorzystać przy następnym zamówieniu, a może firma się zlituje i jej jednak coś wyślę za ta nieudolną reklamę.... 

Tak się zgrywala ,że jej recenzje są szczerze, no to teraz ma 0 współprac 😅 i sama musi o nie " walczyc"

• Haha 3

Dzisiejszy film o rogalikach półfrancuskich pokazał, że z Karoliny niezły kłamczuszek. Rogaliki które przygotowala byly różnej wielkości, a te, które pokazała po edycji były równiutkie jak z taśmy piekarskiej. Ktoś słusznie zauważył i zostawił komentarz pod filmen, ale ten niestety już został usunięty. Szkoda. Widać, że film był edytowany i nie został pokazany moment wyciągnięcia rogalików z piekarnika. A po edycji wjechały piękne rogaliki. A Karolinę duma rozpiera bo ona jest taka zdolna 😆

• Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)
12 minut temu, Camin napisał:

Dzisiejszy film o rogalikach półfrancuskich pokazał, że z Karoliny niezły kłamczuszek. Rogaliki które przygotowala byly różnej wielkości, a te, które pokazała po edycji były równiutkie jak z taśmy piekarskiej. Ktoś słusznie zauważył i zostawił komentarz pod filmen, ale ten niestety już został usunięty. Szkoda. Widać, że film był edytowany i nie został pokazany moment wyciągnięcia rogalików z piekarnika. A po edycji wjechały piękne rogaliki. A Karolinę duma rozpiera bo ona jest taka zdolna 😆

Jejku, myślałam , ze tylko ja to widze!!!!!!! Dokładnie!!!  Że niby akurat jej się nie nagralo... A tamte były przez mia robione i potem mrożone. Tiaaaaa!!!!! Co za kit roku!!!!!!!! Jaka klamczucha. Ja wiedziałam nie od dziś,ze dalej jej do prawdomownej osoby, ale teraz to przsadzila. Pokazała rogaliki równe jeden w jeden....na bank kupne. Przecież to widać. Kogo ona chce ściemniać,  ściemniara jedna!!!  Robi się coraz bardziej fałszywa i żałosna.

Edytowano przez Blaszka
  • Thanks 3

5 minut temu, Blaszka napisał:

Jejku, myślałam , ze tylko ja to widze!!!!!!! Dokładnie!!!  Że niby akurat jej się nie nagralo... A tamte były przez mia robione i potem mrożone. Tiaaaaa!!!!! Co za kit roku!!!!!!!! Jaka klamczucha. Ja wiedziałam nie od dziś,ze dalej jej do prawdomownej osoby, ale teraz to przsadzila. Pokazała rogaliki równe jeden w jeden....na bank kupne. Przecież to widać. Kogo ona chce ściemniać,  ściemniara jedna!!!  Robi się coraz bardziej fałszywa i żałosna.

Dokładnie tak. A poza tym to miała sobie urlop zrobić, żeby od wszystkiego odpocząć, ale komentarze przecież same sie nie skasują. Jakby rogaliki kupne nie były, to i komentarz by wisiał.

• Like 2

w ogóle wszystkie jej przepisy nie kończą się.. powinna wyciągnąc z piekarnika i pokazać jak wyszło.. przekroić też fajna sprawa.. no i brakuje mi w jej przepisać 100% dokładnego opisu przepisu i składników w opisie. 

3 minuty temu, ania H99 napisał:

w ogóle wszystkie jej przepisy nie kończą się.. powinna wyciągnąc z piekarnika i pokazać jak wyszło.. przekroić też fajna sprawa.. no i brakuje mi w jej przepisać 100% dokładnego opisu przepisu i składników w opisie. 

Przecież podobno plik jej przepadł jak wyciąga z piekarnika 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

• Like 1

a mi jeszcze oprócz tego że nie ma gotowych rogali. to ...enki z większym dekoltem nie mogła założyć? 

13 minut temu, hejter_999 napisał:

a mi jeszcze oprócz tego że nie ma gotowych rogali. to ...enki z większym dekoltem nie mogła założyć? 

Halo,halo! Jaka Mka?! Ona do końca ciąży będzie się mieściła w S 😫

Przecież to kwintesencja jej stylu... Na bufetową z PRL 🤪🙈

Żeby to jeszcze było co pokazywać, a to dwa naleśniki... 🥴🥴🥴

• Like 1

18 minut temu, Blaszka napisał:

Przecież to kwintesencja jej stylu... Na bufetową z PRL 🤪🙈

no czerwona kiecka w groszki i cyc na wierzchu | słownicstwo 😄 to ten styl 

W sumie żałuje ,że kiedyś  fajna sucz dziś tylko S GóRA M to świadczy o zaburrzeniach  oj szarlot , i tak bedziesz przeciętna  jak wielu z nas. A ciąża i pilnowanie wagi to tragedia

filmiki się szarlot skończyły nie do pomyślenia.. tzn żart, w ogóle nie wiem po co ona co dziennie dodaje.. i to o 7:00 rano.. dała by raz na 2 - 3 dni regularnie i tez by było dobrze 

10 minut temu, OBYnie napisał:

ciąża i pilnowanie wagi to tragedia

kiedyś oglądałam taki program że pan lekarz mówił że jak jesz normalnie to w ciąży wystarczy 300-500 kcal więcej i już będzie zdrowe dziecko, a wszysko więcej lub mniej to jest źle. i tak samo jak się było aktywnym to trzeba być dalej, jak się nie było to nie być. że ciąża a organizm nie lubi gwałtownych zmian, a ona coś czuje bardzo dużo je.. niby mówi że te Ski się mieści i że się pilnuje, ale je już zupełnie inaczej niż wcześniej, i to też strasznie że zaraz po cud diecie głodówkowej rzuca się na fast foody ciastka itp.. oj będzie trudno wrócić do siebie "po" 

• Like 1

miesci sie bo nie ma bioder i cycki to dwa placki ale ona siebie widzi jako pamele anderson

• Haha 1

aniaH99 A POWIEDZ MI KIEDY ONA JADŁA NORMALNIE  od kiedy narzuciła sobie reżim i cel wyglądu princessy haha. I tak sie zastanawiam  czym tak zmeczona ze potrzebny jest urlop kreca vlogi 12 min tak plus minus, ona koty włosyczasem głupi zakup wg mnie oczywiscie

20 minut temu, jukej napisał:

miesci sie bo nie ma bioder i cycki to dwa placki ale ona siebie widzi jako pamele anderson

Przecież Szarlot ma figurę klepsydry 🙈🙈🙈

1 godzinę temu, Blaszka napisał:

Przecież Szarlot ma figurę klepsydry 🙈🙈🙈

w rozmiarze XS

1 godzinę temu, ania H99 napisał:

w rozmiarze XS

ISTNA BOGINI 🥴

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto