Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nnnnl

poszła plota, żeby przez weekend nad Polską bedzie przechodzić radioaktywna chmura znad Czarnobyla

Polecane posty

Tam się niby las pali obok tej elektrowni i w powietrze wzbijaja się radioaktywne pyły. Podobno pracownicy wojska dostali Info, żeby pozamykać okna i pod żadnym pozorem nie otwieracć okien. 

Edytowano przez Nnnnl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nic nie zdziwi. I tak siedzę w domu to nie zawadzi tych okien otwierać. 

Edytowano przez Nnnnl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie już nic nie zdziwi. I tak siedzę w domu to nie zawadzi tych okien otwierać. 

Czyli będziesz się dotlenial czarnobylskim klimatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

źle napisałem, bo jesteśmy pod wpływem al 🍺

co się czepiasz, lepiej zastanów się skąd brać jod w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zapierdalac z rana bo jak wieść się rozejdzie jutro to zniknie szybciej niż papier toaletowy na początku pandemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To aptekarz trochę Cię wydymał, bo w razie promieniowania to się przez 2 dni łyka 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A papier to rozumiem, bo jak już Cię sraka weźmie po tej dawce jodu to może się przydać, 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

źle napisałem, bo jesteśmy pod wpływem al 🍺

co się czepiasz, lepiej zastanów się skąd brać jod w tabletkach

Kelp walmark

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to rząd wprowadził teraz te maseczki, że niby na koronawirusa a to z obawy przed czaenobylem właśnie. Tylko, że tak po cichu bo wiadomo kolejny problem tuż przez wyborami prezesowi nie na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Idę się przygotować na ten deszcz obfitości. 🎉 dobranoc moje ulubione nołlajfy z neta. 

Wyśpij się dobrze, bo to może być ostania spokojna noc w twoim życiu. Koronawirusa przy panice jaka wybuchnie od tego promieniowania to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w lutym pisałem o wirusie na forum to się śmiali. Muszę poszukać tego tematu to wam może trochę 👀 otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tam się niby las pali obok tej elektrowni i w powietrze wzbijaja się radioaktywne pyły. Podobno pracownicy wojska dostali Info, żeby pozamykać okna i pod żadnym pozorem nie otwieracć okien. 

A to się Ukrainy nie tyczyło? Skąd ta plota jakieś źródła masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być imprez masowych, ale jak widać, armagedonu nie odwołali. Myślałam, że to będzie bardziej spektakularna sprawa. Jakieś rozbłyski, krzyże na niebie, wybuch słońca, a to zwykła szmira. Pewnie nikt nawet nie raczy oddać za bilety. Kto to w ogóle reżyserował? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Cytujesz PAA to to samo jakbyś usłyszała zapewnienia premiera, że wszystko jest dobrze. Samo to, że wydaja teraz takie komunikaty potwierdzają, że coś faktycznie jest. Ja tylko mówię co słyszałem od znajomego, który w wojsku pracuje. A oni dostali takie ostrzeżenia, żeby przez weekend nie otwierać okien. 

Co do maseczek to od kiedy one chronią przed wirusami? Ewentualnie mogą zatrzymać napromieniowania pyły, samego promieniowania nie zatrzymają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież te lasy się palą co rok i nigdy nie było żadnego zagrożenia.

Ten las w strefie czerwonej pali się pierwszy raz od wybuchu reaktora. Tak trudno sobie wyobrazić, że w powietrze z dymem wybijają się pyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co do maseczek to od kiedy one chronią przed wirusami? 

Od wtedy, od kiedy okazało się, że to intratne. To prozaiczna sprawa, tu chodzi o kasę, a nie o promieniowanie, wirusa, czy ludzkie życie. Może jeszcze o pewnego rodzaju sztuczny ruch w przyrodzie. Zalecenia typu: maski włóż, maski zdejm, zamykanie i otwieranie lasów stwarzają pozory tego, że coś się dzieje, że niby ktoś mądry to rozkminia i nad tym czuwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat dostaniesz raka i powiedzą Ci, że miałeś pecha

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dostane raka   to wypuszcze  do rzeki

Najpierw dostaniesz chemię, później operacja i na koniec pewnie twoje prochy popłyną razem z tym rakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak moge dostać chemię jak do szpitala  z tym nie pójde?

Jak już będziesz umierał w męczarniach na nowotwór to sobie przypomnisz gościa, który ostrzegał na forum. A wystarczyło okien nie otwierać i łykać jod z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Las nie brał jodu i jakos mu nic nie jest.

 

Po katastrofie w Czarnobylu 700 tys. ludzi karczowalo te lasy i posypywalo wszytko filtrem, żeby nie było promieniowania. 

Polecam serial Czarnobyl na HBO. Jeden z najwyżej ocenionych produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×