Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DRAGON565

Asia o mnie zapomniała....

Polecane posty

 

Jaka to Asica taka zła ? Kobieta ,koleżanka ? Pozdrawiam 🍰🙂

Zrozumcie ze Asica Dragona to tak naprawdę Esica. On daje nam zakamuflowana wiadomość. Czy wy tego nie pojmijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dragon jest romantykiem. Nie widać koorwa ze wszystko gra pod jego czacha?

Nie do Ciebie pisze prostaku i żadnej odpowiedzi od Ciebie więcej nie chcę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie do Ciebie pisze prostaku i żadnej odpowiedzi od Ciebie więcej nie chcę. 

Twój romantyk stwierdził ze zostały na kafeterii same stare koorwy. Rozumiem ze taki rodzaj prostoty jak najbardziej ci pasuje. Cóż. Nie chcem ale muszem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twój romantyk stwierdził ze zostały na kafeterii same stare koorwy. Rozumiem ze taki rodzaj prostoty jak najbardziej ci pasuje. Cóż. Nie chcem ale muszem. 

Po pierwsze nie jest mój. No widzisz, jedni są prości bardziej drudzy mniej. Twoja prostota mnie bardziej uwiera. I nie zmusza się już więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zrozumcie ze Asica Dragona to tak naprawdę Esica. On daje nam zakamuflowana wiadomość. Czy wy tego nie pojmijecie?

O ! Dzięki za wytłumaczenie bo czytam i nie kumam o co to chodzi ... Czyli nie brać pod uwagę i ahoj ! 😘😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I ahoj mu w doope

No właśnie czytałam Ostatnio " dragon " mignął mi.. zle opinie i juz wiedziałam że Ty i inni ludzie poniżej macie rację.  Także nie było pytania . Byle by tego imienia nie wypowiadał na daremno jak - Anka ,Ala ,Aśka ,Baśka, Wiola ,Ola itppp zresztą każdego.  I tak losowo napisałam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie czytałam Ostatnio " dragon " mignął mi.. zle opinie i juz wiedziałam że Ty i inni ludzie poniżej macie rację.  Także nie było pytania . Byle by tego imienia nie wypowiadał na daremno jak - Anka ,Ala ,Aśka ,Baśka, Wiola ,Ola itppp zresztą każdego.  I tak losowo napisałam.  

Nic nie zrozumiałam ale doceniam zaangażowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic nie zrozumiałam ale doceniam zaangażowanie. 

Jesteś zarabista ! 😃 A wgl coś się stało z " konto zapasowe " nie ? Teraz trochę mniej czasu mam ale Go nie widzę ?  Faktycznie mieliśmy odmienne poglądy ale dziwne że tyle na różne tematy pisał swe koncepcje i Go nie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś zarabista ! 😃 A wgl coś się stało z " konto zapasowe " nie ? Teraz trochę mniej czasu mam ale Go nie widzę ?  Faktycznie mieliśmy odmienne poglądy ale dziwne że tyle na różne tematy pisał swe koncepcje i Go nie ma . 

Konto zapasowe to ten ze ... na ryju. Zupełnie mnie nie interesują losy tutejszych użytkowników poza kafeteria wiec nie pytaj bo mi to jebje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Konto zapasowe to ten ze ... na ryju. Zupełnie mnie nie interesują losy tutejszych użytkowników poza kafeteria wiec nie pytaj bo mi to jebje

Wiem ,każdego gnębił jak tylko mógł i był chamem chyba najgorszym.  No ale ciekawe co to się wydarzyło . Bo ja raz miałam z Nim taka sytuację że On mi o sznurze napisał a ja na policję zadzwoniłam.  Przestraszyłam się . A policjanci mi wytłumaczyli bym nie przejmowała się co piszą na forum . ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×