Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aaleksis

czy któraś z was myślała o zostaniu youtuberką :]

Polecane posty

Ja nie, ze względu na zawód. Jestem prawnikiem i nie chciałabym pokazywać swojego życia w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tu wszystkie to prawniki albo lekarze

Dyplomu Ci na szczęście pokazywać nie muszę 😘

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja myslałam o kanale artystycznym ale ludzie na pewno ocenialiby moj wyglad a nie jestem za ladna.

Jeśli nie chcesz ujawniać swojego wizerunku to i na to są sposoby... Kawałek ręki lub głos w tle, napisy załatwiają sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Yt jest dla ludzi z zaburzeniami osobowości którzy nie są sobie w stanie poradzić w normalnej pracy. 

O to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, przecież jasne, że jeszcze mnie tylko tam brakuje

np. HuntBook taki rodzaj filmików polowanie na ekranie

pracę????? ja bym to robiła z pasji dla kochanych widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja trochę z innej beczki. Nie mam nic przeciwko kanałom tematycznym poradnikowym podróżniczym. Uważam że takie kanały są przydatne i potrzebne jak najbardziej. Ale powiem wam, że nic mnie tak nie mierzi jak kanały typowych patusek, które z gówna chcą ukręcić bat. Komu te kanały mają służyć, jeszcze gorszej patologii? Po to aby kolejne patuski nabrały pewności siebie że mogą sobie nagrywać i powielać to samo 💩 co te wieśniary nazywające się jutuberkami? Mam alergie na patologię, na te roszczeniowe madki z tupetem i uparte, które na siłę chcą zaistnieć w internetach. Myślą że zdobędą sławę, staną się popularne. Ale niestety obnażają tylko swoją nieudolność życiową. Te zakupy lidlowskie, te ich potrawki byle jakie, te ich życie nudne i bez pasji. Jedna po drugiej wyskakuje z tymi samymi pomysłami, ten sam schemat, te same zachowania. Niewiem jak ludzie są w stanie oglądać takie kanały, inspirować się kołtuństwem i głupotą tych pseudo jutuberek. W telewizji pełno programów dla tępej masy, już nie ma co oglądać bo telewizja jest zalewana szambowiskiem typu dlaczego ja, trudne sprawy, lombardy i inne. To jeszcze i YouTube zaśmiecany przez tę samą grupę społeczną. Dlaczego jest na to popyt?!!!! 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ciekawe co na to alissvlog ze ja hejtujesz hejterko 😉

Idź, zapytaj. Aczkolwiek nie zauważyłam , żeby moj jakikolwiek komentarz nosił znamiona hejtu w kierunku tej youtuberki;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie lubię Natural Mojo ni Hello Body. Dopóki nie proponują współpracy z luksusowymi markami to nic tam po mnie. Nie będę sprzedawać swojej intymności dla beznadziejnego kremu do cellulitu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałam nagrać haul zakupowy dla siostry, bo nie chciało mi się robić pojedynczych zdjęć.

To jest takie nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Boże. Umarłabym, jakbym musiała to robić na co dzień. I nie chodzi o haul, ale o to, że musiałabym trzymać kamerę, mówić do niej. Jak jestem sama w domu - głupio słyszeć swój głos. Przy innych w ogóle bym się chyba ze wstydu spaliła, typu: heeeeeej kochani, siedzimy tutaj właśnie i pitu pitu pitu - a znajomi czy rodzina by patrzyła jak na kr.e.t.ynkę.

Do tego zajęcia trzeba mieć po prostu absolutny brak poczucia obciachu, brak samokrytyki i pewien rodzaj arogancji, który każe myśleć, że mogą być ludzie, których kórva obchodzi, co kupiłaś z żarcia do lodówki i jak ubierasz swoje dziecko. 

Najgorsze, że są tacy ludzie. 😄 I dopóki tacy są, dopóty będą juciuberki. Mówię ogólnie, bo część kanałów (artystyczne, kulinarne, podróżnicze, diy, muzyczne, ekonomiczne, budowlane - słowem - przydatne i pouczające) są jak najbardziej potrzebne i ważne. Te vlogerki to rak juciuba. Wszystkie bez wyjątku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Kiedyś próbowałam nagrać haul zakupowy dla siostry, bo nie chciało mi się robić pojedynczych zdjęć.

To jest takie nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Boże. Umarłabym, jakbym musiała to robić na co dzień. I nie chodzi o haul, ale o to, że musiałabym trzymać kamerę, mówić do niej. Jak jestem sama w domu - głupio słyszeć swój głos. Przy innych w ogóle bym się chyba ze wstydu spaliła, typu: heeeeeej kochani, siedzimy tutaj właśnie i pitu pitu pitu - a znajomi czy rodzina by patrzyła jak na kr.e.t.ynkę.

Do tego zajęcia trzeba mieć po prostu absolutny brak poczucia obciachu, brak samokrytyki i pewien rodzaj arogancji, który każe myśleć, że mogą być ludzie, których kórva obchodzi, co kupiłaś z żarcia do lodówki i jak ubierasz swoje dziecko. 

Najgorsze, że są tacy ludzie. 😄 I dopóki tacy są, dopóty będą juciuberki. Mówię ogólnie, bo część kanałów (artystyczne, kulinarne, podróżnicze, diy, muzyczne, ekonomiczne, budowlane - słowem - przydatne i pouczające) są jak najbardziej potrzebne i ważne. Te vlogerki to rak juciuba. Wszystkie bez wyjątku.

 

Masz całkowitą rację. Te jutuberki najniższego szczebla nazywające się lajfstylowymi to właśnie takie które nie posiadają samokrytyki w sobie, instynktu samozachowawczego. I znowu wrócę do tematu patusek. Jako że naprawdę jestem uczulona na tego typu ludzi, to powiem że właśnie te patuski są tak proste że zawsze klepią co ślina na język im przyniesie. One nie mają w sobie wstydu, nie przejmują się niczym i nikim, nie mają wyobraźni. Taki przykład, chodzi sobie taka patuska pokazuje od rana jak się budzi rozczochrana, ziewająca, tym samym pokazuje w jakiej śpi pościeli, jak ma w domu, co jada na śniadanie, obiad, jakie robi zakupy, na co trwoni pieniądze itd Często na głupie pytania typu kijjjuuu and ejjjj odpowiada też co ślina na język przyniesie, czasem zdradza intymne szczegóły ze swojej przeszłości. Potem idzie taka na wywiadówkę do szkoły i wszyscy o niej wszystko wiedzą i sobie myślą, a to taaa wariatka. 

Normalna osoba nie potrafiłaby robić cyrku ze swojego życia, puszczać w świat swojej prywatności, bo zwyczajnie chroni swoją prywatność ale tępe dzidy typu miszmaszki, aliszje, jagody aski, jakies myśliwcowr, malinowe, szusz owe i cała reszta tej patologii nie ma w sobie poczucia wstydu, wyobraźni, samokrytyki. Taka jedna z drugą powie, że hejterzy są zazdrośni, to oni są nienormalni, to oni mają problem. Tak więc nawet przetłumaczyć się nie da takim, bo są zbyt proste, aby cokolwiek zrozumieć. Patusy tak właśnie mają, zero ogłady w sobie, poczucia estetyki, dobrego gustu. Wystarczy ich poobserwować jak się zachowują, wszyscy mają podobne gusta, podobny sposób bycia, zachowania, myślenia. Disco polo i do przodu... I to parcie na szkło, właśnie to jest w obecnych czasach straszne. Bo oni uważają się za gwiazdy ✨ you tuba. 

Ja tez nie wyobrażam sobie nagrywać takich bzdur, pokazywac się obcym ludziom w piżamie, w łóżku, albo jak zmywam makijaż, co kupiłam na obiad,gdzie byłam, co robiłam. Chore, poprostu chore. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×