Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
StudentZWarszawy

Lubię starsze Panie ode mnie - to źle?

Polecane posty

 

Tak z czystej ciekawości. Dlaczego kręcą Ciebie dojrzałe babki?Mam na to jakaś tam swoją teorię. Ciekawa jestem, czy ty mi ją potwierdzisz. 

Wydaję mi się że ten "zakazany" owoc tkwi w podświadomości większości młodych chłopaka ale nie każdy o tym mówi, a do tego dochodzi doświadczenie kobiety, kontrast wiekowy i czasami wzajemny pociąg do Siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wydaję mi się że ten "zakazany" owoc tkwi w podświadomości większości młodych chłopaka ale nie każdy o tym mówi, a do tego dochodzi doświadczenie kobiety, kontrast wiekowy i czasami wzajemny pociąg do Siebie 

Coś w tym jest.To prawda, co piszesz. 

Hmm.. a od strony mamy miałeś dużo miłości i zainteresowania? Czasami jest tak, że jak "brakuje" (mama wiecznie zajęta etc.) małemu mężczyźnie mamy, to później podświadomie lokuje swoje zainteresowanie w starszych kobietach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coś w tym jest.To prawda, co piszesz. 

Hmm.. a od strony mamy miałeś dużo miłości i zainteresowania? Czasami jest tak, że jak "brakuje" (mama wiecznie zajęta etc.) małemu mężczyźnie mamy, to później podświadomie lokuje swoje zainteresowanie w starszych kobietach. 

Akurat jeśli chodzi o sprawy rodzinne to posiadam nad wyraz dobre stosunki jak na ten czasy, i uważam że zostałem trochę za dobrze wychowany co teraz skutkuje próbowaniem "zakazanych" rzeczy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Akurat jeśli chodzi o sprawy rodzinne to posiadam nad wyraz dobre stosunki jak na ten czasy, i uważam że zostałem trochę za dobrze wychowany co teraz skutkuje próbowaniem "zakazanych" rzeczy heheheh

Hmm.. czyli nadmiar miłości rodzicielskiej też ciągnie nas ku zakazanym owocom. 😬😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hmm.. czyli nadmiar miłości rodzicielskiej też ciągnie nas ku zakazanym owocom. 😬😁

 

Taki wniosek również może być słuszny, nie zależnie czy ktoś jest z patologii i marginesu społecznego czy z lepszego domu i tak ma prawo mieć "zboczenia"- nazywając to kolokwialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taki wniosek również może być słuszny, nie zależnie czy ktoś jest z patologii i marginesu społecznego czy z lepszego domu i tak ma prawo mieć "zboczenia"- nazywając to kolokwialnie.

To nie zboczenia. To pragnienia.To pokusy. No, a każde pragnienie czy pokusę powinno się realizować😉.

Jak rzekł Oskar Wilde:"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej" 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie zboczenia. To pragnienia.To pokusy. No, a każde pragnienie czy pokusę powinno się realizować😉.

Jak rzekł Oskar Wilde:"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej" 😉

Czy ja dobrze wnioskuję, że Ty mnie w jakimś stopniu popierasz? to chyba cud na tym portalu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie zboczenia. To pragnienia.To pokusy. No, a każde pragnienie czy pokusę powinno się realizować😉.

Jak rzekł Oskar Wilde:"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej" 😉

na początku myślałem że uleganie pokusom jest najtrudniejsze, a to jednak ich rozsądna realizacja to największy problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Martini nie posiadam, szpilek nie noszę, paznokci nie maluję. Muszę się pogodzić z tym, że wypadnę z orbity księżycowej 😅

Mam wolną tylną kanapę😅

 

 

Martini zbyt słodkie jak dla mnie... Szpilek nie noszę, paznokcie jednakowoż od czasu do czasu maluję. Zasadniczo, jak jestem bez ubrania to wzrok facetów podąża i tak gdzie indziej 😛

Ta kanapa jest szeroka😅

 

 

Ja też mam i to chyba dwa burdele🤣. Szpilek też tam jest od groma.

No a masz wolne miejsce na tylnej kanapie?😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy ja dobrze wnioskuję, że Ty mnie w jakimś stopniu popierasz? to chyba cud na tym portalu heheh

Popieram.Marzenia trzeba spełniać.Jesli to ma Ci dać radość, to czemu nie. Miłość nie patrzy na wiek. Kochaj się i szalej i nie pytaj co dalej! 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Martini zbyt słodkie jak dla mnie... 

Każdy sobie słodzi życie jak umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No a masz wolne miejsce na tylnej kanapie?😃

Na tylnej kanapie mam, ale pod nogami będzie ciężko.Tam też jakieś obcasy wystają😁. Mam nadzieję, iż to moje!😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy sobie słodzi życie jak umie.

Uwierz mi nie mam potrzeby Sb życia dosładzać 😄 jest wystarczająco dobre dla mnie to po prostu przerwanie rutyny i w pewnym stopniu spełnienie się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ta kanapa jest szeroka😅

To my z Tamarą usiądziemy tam razem i będziemy sobie poprawiać spadające ramiączka. A ty w tym czasie skupisz się na dowiezieniu nas do Warszawy. Przeprosimy ładnie studenta za wtręty na temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uwierz mi nie mam potrzeby Sb życia dosładzać 😄 jest wystarczająco dobre dla mnie to po prostu przerwanie rutyny i w pewnym stopniu spełnienie się 

Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na tylnej kanapie mam, ale pod nogami będzie ciężko.Tam też jakieś obcasy wystają😁. Mam nadzieję, iż to moje!😱

Czyli nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To my z Tamarą usiądziemy tam razem i będziemy sobie poprawiać spadające ramiączka. A ty w tym czasie skupisz się na dowiezieniu nas do Warszawy. Przeprosimy ładnie studenta za wtręty na temacie.

Mała uwaga.

Na drzwiach mam naklejkę FakeTaxi😅

 

Nadmiar miodu może być  szkodliwy. 😜

Ja sobie tym winkiem słodzę a nie dosładzam😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uwierz mi nie mam potrzeby Sb życia dosładzać 😄 jest wystarczająco dobre dla mnie to po prostu przerwanie rutyny i w pewnym stopniu spełnienie się 

Tak rutynę trzeba zabijać, bo to zmora nad zmorami. No i trzeba się spełniać.Na kanapie również😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak rutynę trzeba zabijać, bo to zmora nad zmorami. No i trzeba się spełniać.Na kanapie również😉

Z odpowiednią osobą może i być na kanapie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja sobie tym winkiem słodzę a nie dosładzam😛

.. a cóż to za słodki winny specyfik? Zdradzisz cosik. Może i ja spróbuję osłodzić sobie to i owo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

.. a cóż to za słodki winny specyfik? Zdradzisz cosik. Może i ja spróbuję osłodzić sobie to i owo. 

Raz Bianco raz Rosso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raz Bianco raz Rosso.

Kaca po tym nie masz?Ja ostatnio próbowałam klasztornego winka z Mołdawii.Następnego dnia o bladym świcie  było ciężkawo i... blado również. 😬😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kaca po tym nie masz?Ja ostatnio próbowałam klasztornego winka z Mołdawii.Następnego dnia o bladym świcie  było ciężkawo i... blado również. 😬😁

Nigdy. Smakuje i działa jak nektar bogów😃

Moja droga panno, jakieś tanie kwasy to sto lat temu się na zabawach piło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może nie rzekł tylko napisał 

Kiedyś tam rzekł jak jeszcze żył i ulegał tym pokusom😉, a potem to zapisał w swoim kajeciku

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nigdy. Smakuje i działa jak nektar bogów😃

Moja droga panno, jakieś tanie kwasy to sto lat temu się na zabawach piło.

Ja już staruszka jestem i słaba pamięć u mnie😬😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×