Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agamisiaczek

Kilka pytań o chodzenie w glanach

Polecane posty

Hej, pytanie do dziewczyn które chodzą w glanach :)

Czy to prawda, że są tak twarde, że absolutnie nie czuje się tego, po czym się idzie? Np można zdeptać jakieś mniejsze śmieci na chodniku i nawet tego nei poczuć?

I czy mając takie buty na nogach odczuwa się jakoś większą przyjemność z deptania różnych rzeczy? Chodzi mi o to, że ludzie idący w trampkach raczej ominął potłuczoną butelkę, a kilka razy widziałam dziewczyny w glanach, któ©e specjalnie przechodzą po takich rzeczach gniotąc to pod butami, i ciekawi mnie czy jest to jakieś fajne czy jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę, ale pamiętam że spody były dość grube i sztywne, ale można się przyzwyczaić i później stają się całkiem wygodne... Z ząbkami był mały problem bo czasem lubiły się w nich zbierać psie odchody albo żwir...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale idąc w glanach czułaś taką chęć zdeptania jak coś widziałaś na chodniku? Nie wiem czy dobrze opisuje, ale jakbyś szła w trampkach to byś ominęła, a w glanach specjalnie byś po tym przeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale idąc w glanach czułaś taką chęć zdeptania jak coś widziałaś na chodniku? Nie wiem czy dobrze opisuje, ale jakbyś szła w trampkach to byś ominęła, a w glanach specjalnie byś po tym przeszła?

Wiem o co Ci chodzi : ) chyba nie... ale za to wszystkie kałuże były moje nim buty zaczęły przepuszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze majac ciezsze buty na nogach kazdy mniej sie przejmuje po czym idzie 🙂

tak mi to przypomnialo sytuacje jeszcze z liceum, przed swietami, ubieranie choinki w klasie. dodatkowo jakies tam przedstawienie czy apel mial byc, dziewczyny ladnie poubierane, na szpilkach. kolezanka w takich wysokich szpilkach, na grubych platformach (twardosc pewnie jak glany albo i bardziej, w koncu taki lity kawalek plastiku, jak obcas 😜 ). spadla bombka, spojrzala na nia i ja zdeptala, pytam sie po co, a ona ze nie mogla sie powstrzymac, nie potrafi tego opisac ale to przyjemne 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam glany, ale w lato jest mi w nich mimo wszystko za ciepło. wtedy wchodzą tampki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×