Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hys111

Co zrobić gdy moja dziewczyna w perfidny sposób mnie oszukała ?

Polecane posty

Jesteśmy już razem 2 lata i niestety zostałem przez swoją dziewczynę w bardzo perfidny sposób oszukany. Chodzi o to, że przez ostatnie 4 dni uprawialiśmy regularnie seks. Ja mówiłem jej, że wolę tego nie robić, ponieważ zapomniałem kupić gumek, ona powiedziała wtedy, że nie szkodzi, bo przecież ona bierze tabletki, no i niestety dałem jej się uwieść. Dzisiaj wstaję rano, mówię, że idę do sklepu czy czegoś nie potrzebuje, a ona odpowiedziała mi, że możesz kupić test ciążowy, zbladłem dosłownie w ciągu ułamka sekundy, na co ona dopowiedziała "no kochanie nie rób takiej miny, Ty nie miałeś prezerwatyw, ja tabletek nie biorę od 3 miesięcy, a seks był w moje najbardziej płodne dni, więc mogę być w ciąży" musiałem aż wyjść z domu, bo nie wiedziałem co mam powiedzieć. Ona w gorszy sposób mnie oszukać nie mogła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Jesteśmy już razem 2 lata i niestety zostałem przez swoją dziewczynę w bardzo perfidny sposób oszukany. Chodzi o to, że przez ostatnie 4 dni uprawialiśmy regularnie seks. Ja mówiłem jej, że wolę tego nie robić, ponieważ zapomniałem kupić gumek, ona powiedziała wtedy, że nie szkodzi, bo przecież ona bierze tabletki, no i niestety dałem jej się uwieść. Dzisiaj wstaję rano, mówię, że idę do sklepu czy czegoś nie potrzebuje, a ona odpowiedziała mi, że możesz kupić test ciążowy, zbladłem dosłownie w ciągu ułamka sekundy, na co ona dopowiedziała "no kochanie nie rób takiej miny, Ty nie miałeś prezerwatyw, ja tabletek nie biorę od 3 miesięcy, a seks był w moje najbardziej płodne dni, więc mogę być w ciąży" musiałem aż wyjść z domu, bo nie wiedziałem co mam powiedzieć. Ona w gorszy sposób mnie oszukać nie mogła. 

Ale głupia ta twoja dziewczyna i to dosłownie, bo test tak od razu nie może wykazać czy kobieta jest w ciąży czy nie. Poczytaj sobie ulotkę dołączoną do takiego testu🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z niewielu sytuacji, gdzie odradzam zaufanie, gdybym była facetem nie zaufałabym nawet żonie po 10 latach slubu w tej sprawie, zawsze guma, amen. 

Edytowano przez Malwa
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale głupia ta twoja dziewczyna i to dosłownie, bo test tak od razu nie może wykazać czy kobieta jest w ciąży czy nie. Poczytaj sobie ulotkę dołączoną do takiego testu🙂

Złota rada , teraz siedzi w sklepie, czyta i nie wiadomio czy wróci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj. To tylko mała manipulacja.. Ciąża jej nie grozi do roku po odstawieniu..

Ale rzuć ją natychmiast.. Oszustka.. Fakt.. Serio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża bardzo możliwa, nawet większa szansa na bliźniaki, chociaż pewnie niewiele większa, ale często niepłodnym kobietom  zaleca się pobrać tabletki przez parę miesięcy zanim się  zacznią starać znowu. Przed in vitro też często kobiety muszą brać tabsy. 

"Tabletki antykoncepcyjne rzeczywiście sprzyjają wystąpieniu ciąży mnogiej. Nieprawdą jest, że trzeba stosować je długo. Rzeczywiście jednak ryzyko ciąży mnogiej jest najwyższe w ciągu kilku miesięcy po odstawieniu tabletek". 

Edytowano przez Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie panikuj. To tylko mała manipulacja.. Ciąża jej nie grozi do roku po odstawieniu..

Ale rzuć ją natychmiast.. Oszustka.. Fakt.. Serio..

A kto Ci takich głupot naopowiadal ?? Moja koleżanka zaszła w ciążę w ciągu dwumiesięcznej przerwy w braniu tabletek . Zrobiła ją po 15 latach brania i zaliczyła wtopę. Kobiety zachodzą w ciążę po pominięciu paru tabletek . Co Ty za bzdury piszesz w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A kto Ci takich głupot naopowiadal ?? Moja koleżanka zaszła w ciążę w ciągu dwumiesięcznej przerwy w braniu tabletek . Zrobiła ją po 15 latach brania i zaliczyła wtopę. Kobiety zachodzą w ciążę po pominięciu paru tabletek . Co Ty za bzdury piszesz w ogóle.

Jestem lekarzem ginekologiem i wiem lepiej od Ciebie co i jak i kiedy..

To, że kobieta nie ma macicy to też prawda.. z tą ciążą.. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem lekarzem ginekologiem i wiem lepiej od Ciebie co i jak i kiedy..

To, że kobieta nie ma macicy to też prawda.. z tą ciążą.. Serio.

Aha ,to te kobiety co zaszły chwilę po odstawieniu to mój wymysł ? No weź ...ukończyłeś uczelnie u ojca dyrektora chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aha ,to te kobiety co zaszły chwilę po odstawieniu to mój wymysł ? No weź ...ukończyłeś uczelnie u ojca dyrektora chyba 

Ojejej Izka! No nie bądź kąśliwa no.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W życiu pięknym ...

A potem się budzę, bo leki przestają działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Wy wszyscy naprawdę myślicie, że po czymś takim facet pierwsze co robi, to leci jęczeć na forum kafeteria peel? XD Poza tym 90 procent absurdalnych tematów w tym dziale pisze jedna i ta sama osoba, trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć. Nie wiem tylko, po jaką cholerę to robi, ale się domyślam. 

Po co to robi? Oświeć nas😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×