Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
judyta_jot

Ozonoterapia na śląsku - jaka cena?

Polecane posty

Cześć, pragnę się zapisać na ozonoterapię w Sosnowcu i okolicach, zastanawiam się jak kształtuje się cennik ozonoterapii. Czy ktoś z Was korzystał z tego zabiegu i może napisać gdzie go robił i ile zapłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ze znalezieniem placówki w Sosnowcu możesz mieć cięzko, ja poddałam się autohemotransfuzji oznowej w katowickiej ener vicie. Płaciłam coś 150-200 zł, nie pamiętam ile dokładnie, to było dość dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty się serio teraz chcesz zapisać jak z domów nie można wychodzić? co to w ogóle jest ta ozonoterapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozonoterapia w dużym skrócie przyśpiesza procesy leczenia na przykład przy zakażeniu wirusowym, pasożytniczym. To naprawdę w dużym skrócie bo ten zabieg ma o wiele więcej zastosowań i możliwości. Planuje się zapisać, ale już po tym wszystkim co obecnie dzieje się w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam teg zabieg w Kato w vitalei, mają go chyba jeszcze w arkadii. Nie pamiętam ile płaciłam, ale na ich stronie znajduje się cennik więc możesz sobie to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie do obu miejsc i sprawdzę jak stoją z terminami. a czy już wiadomo kiedy tego typu gabinety zostaną otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, trzeba na bieżąco śledzić poczynania rządu, albo bezpośrednio zadzwonić do danej placówki się czegoś więcej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×