Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kapi90

Mały członek :( ?

Polecane posty

Mam duży problem, mam ponad 28 lat, miałem kilka przelotnych znajomości, ale nic na dłuższą, zacząłem ostatnio wpadać w depresję z powodu mojego małego penisa, czy będę w stanie zadowolić przyszłą partnerkę, w czasie pełnej erekcji ma koło 16-17cm długości, ale problem pojawia się w obwodzie, wychodzi koło 11,20cm-11,80cm, średnica to koło 3,3cm-3,8cm 😞 ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coś dużo tu ostatnio 28 latków z depresją. W tym tygodniu to już chyba trzeci? 

Jakaś plaga. Czyżby wina kwarantanny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz dzieciaku? Na pewno masz ponad 28 lat?? Piszesz jakbys miał 14. Sprawdź sobie ile mają średnie wymiary, a potem zacznij płakać.

Ja mam 12 na 11 i nie mam depresji. 😉 Conajwyżej parę kompleksów 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar ma znaczenie. Zwłaszcza obuwia. Jak but za duży to spada z nogi, jak za mały to ciśnie i obciera.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zastanawiam się czym autor dokonywał tak precyzyjnego pomiaru. Suwmiarką?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aż zastanawiam się czym autor dokonywał tak precyzyjnego pomiaru. Suwmiarką?

Pytanie czy wyciągnął średnią, i czy urządzenie pomiarowe było okresowo kalibrowane.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pytanie czy wyciągnął średnią, i czy urządzenie pomiarowe było okresowo kalibrowane.

Żeby nie było jak tymi policyjnymi radarami 🙂 "Ponoć" tam wynik jest zawsze zawyżony 🙂

Edytowano przez p212
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, mam 26 lat i jak stoi 18cm, dziewczyny z którymi to robiłem były zadowolone, jedna nawet wręcz mówiła że za duży i ja trochę boli, tak ze myślę że tyle ile masz jest w porządku, nie masz sie czym przejmować 👍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z długością jest okej, ale ten obwód mnie martwi, mało proporcjonalny do takiej długości, dzisiaj mierzyłem to wychodzi 3,5cm szerokości może z groszem w najgrubszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mały. Twoje przelotne znajomości nie są z powodu rozmiaru. Chyba masz kompleks osobowości, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

masz małego i musisz z tym żyć

Haha...Ty jesteś niezły zawadiaka Machu Picchu 😁😁

Ale co prawda to prawda. Z tym trzeba żyć. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoje! Nadal jest powyżej Polskiej średniej ;) Miałem kiedyś podobny problem ale się z niego skutecznie wyleczyłem. Będąc szczerym mój były problem był nawet kilkadziesiąt milimetrów mniejszy ;) Jeśli faktycznie Ci to przeszkadza kub sobie jakieś suplementy, idź do apteki i popytaj albo zamów przez internet, teraz co mi wpada do głowy to ten: https://polstransplant.org.pl/jak-powiekszyc-penisa/ ,był całkiem okej nie wiem czy placebo czy faktycznie działał ale ogólnie "było fajnie" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w czasie pełnej erekcji ma koło 16-17cm długości, ale problem pojawia się w obwodzie, wychodzi koło 11,20cm-11,80cm, średnica to koło 3,3cm-3,8cm 😞 ?

Nie masz problemu. Na długość to powyżej średniej, a na grubość to mniej więcej średnia światowa. Zapytaj pani Wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

na prawdę do szczęśliwej miłości bardzo duży nie jest niezbędny... 

(...)

Ty masz jakąś baze zdjęć na różne okazje ddt30? 😁

Wiesz....patrząc na to zdjecie można zapytać z czego cieszy się( a może śmieje) ta Pani 😁😁😉

Tak. Mi też jest lepiej wierzyć, że ze szczęścia w miłości 😉

Ciekawie się wyraziłeś. Bardzo duży nie jest niezbędny. Czyli co? Duży już jest niezbędny ?😁😁😁 Dzięki. Pozdrowienia od małego 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoje! Nadal jest powyżej Polskiej średniej ;) Miałem kiedyś podobny problem ale się z niego skutecznie wyleczyłem. Będąc szczerym mój były problem był nawet kilkadziesiąt milimetrów mniejszy ;) Jeśli faktycznie Ci to przeszkadza kub sobie jakieś suplementy, idź do apteki i popytaj albo zamów przez internet, teraz co mi wpada do głowy to ten  https://polstransplant.org.pl/jak-powiekszyc-penisa/ był całkiem okej nie wiem czy placebo czy faktycznie działał ale ogólnie "było fajnie" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 po co większy jak "wnętrze" kobiety ma do ok. 15 cm? nie każda kobita tak ma, ale jednak część owszem, a co za tym idzie.. im więcej tym bardziej to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co niektórzy faceci mają z tą manią wielkości? Podobnie jak kobiety, które mają małe piersi i wszczepiają sobie silikony.  I jedni i drudzy w ten sposób próbują się dowartościować. Wartość człowieka to nie tylko wymiary.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam duży problem, mam ponad 28 lat, miałem kilka przelotnych znajomości, ale nic na dłuższą, zacząłem ostatnio wpadać w depresję z powodu mojego małego penisa, czy będę w stanie zadowolić przyszłą partnerkę, w czasie pełnej erekcji ma koło 16-17cm długości, ale problem pojawia się w obwodzie, wychodzi koło 11,20cm-11,80cm, średnica to koło 3,3cm-3,8cm 😞 ?

 

nie będziesz w stanie jej zadowolić, ale musisz jeszcze zmierzyć obwód w pasie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, takie coś jak na zdjęciu, to już się powinno leczyć i operować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×