Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DevilMayCry

Youtuberki z dawnych lat

Polecane posty

A pamięta ktoś taką laskę, która chyba mieszkała w Irlandii i miała na imię Patrycja? Przez jakiś czas nagrywała i ją lubiłam, ale to było z 10 lat temu, totalnie nie pamiętam nicku

Przez długi czas zastanawiałam się właśnie co się stało z tą Madzią pielęgniarką z Krakowa oraz joythedreamer 😞 to były pierwsze z polskich dziewczyn, które oglądałam wiele lat temu na polskim yt.

4 godziny temu, Kenailik napisał:

A pamięta ktoś taką laskę, która chyba mieszkała w Irlandii i miała na imię Patrycja? Przez jakiś czas nagrywała i ją lubiłam, ale to było z 10 lat temu, totalnie nie pamiętam nicku

Patrycja Sadowska ?

• Like 1

Ja lubiłam kiediskę i takie dwie dziewczyny, TheDueDonne? Jakoś tak, dwie przyjaciółki ze Śląska chyba 😅 Ech, to były czasy

• Like 1

Inez82 bardzo lubiłam. Może ktoś ma namiar na jej insta?

Szkoda, że 1982Paulinka ma prywatne konto, wysłałam zaproszenie ale odrzuciła 😕

Właśnie próbowałam sobie przypomnieć nick tej ładnej brunetki i tak jak któraś wspomniała to joythedreamer, podobno zmarła..  Ale nie jest to potwierdzone

14 minut temu, Kokolino napisał:

Szkoda, że 1982Paulinka ma prywatne konto, wysłałam zaproszenie ale odrzuciła 😕

Właśnie próbowałam sobie przypomnieć nick tej ładnej brunetki i tak jak któraś wspomniała to joythedreamer, podobno zmarła..  Ale nie jest to potwierdzone

Szok ogromny! Gdzieś są takie informacje?

Ja też pamietam joythedreamer 

2 godziny temu, Pycholina napisał:

Szok ogromny! Gdzieś są takie informacje?

Jakieś dziewczyny pisały w komentarzach, że podobno we wszystkich mediach społecznościowych jej aktywność zatrzymała się na tej samej dacie. I chorowała na serce

• Sad 3

8 godzin temu, Kokolino napisał:

Jakieś dziewczyny pisały w komentarzach, że podobno we wszystkich mediach społecznościowych jej aktywność zatrzymała się na tej samej dacie. I chorowała na serce

Ojej.. mi na ktorymś innym forum o jutuberkach kiedyś (naprawdę lata temu) obiło się o oczy, że właśnie joythedreamer zmarła, ale nikt nie był w stanie tego potwierdzić na 100%. Strasznie przykre 😥

6 minut temu, Primal_instinct napisał:

Ojej.. mi na ktorymś innym forum o jutuberkach kiedyś (naprawdę lata temu) obiło się o oczy, że właśnie joythedreamer zmarła, ale nikt nie był w stanie tego potwierdzić na 100%. Strasznie przykre 😥

nie mogłam edytować postu, sprawdziłam Joy i jej ostatni wpis na fb był 4.11.2011 a na instagramie ostatni post jest z czerwca 2015.

Dnia 15.05.2021 o 23:18, FashFash napisał:

Taak, mieszkała w Anglii 🙂 czy ktoś ma może jej insta?

nazywa się na insta "weronikaa" nadal mieszka w Anglii, ma partnera i dwójkę dzieci😊

a Kasia "ciateczko25" jakiś czas temu kupiła w Anglii dom i razem ze swoim obecnym partnerem wykańczają go 🙂

• Like 1

1 godzinę temu, MartiniSi napisał:

Na insta joyolech, żyje... 

ma profil prywatny, ale jeśli wszystko u niej okej to się cieszę, że te przykre plotki to tylko plotki 🙂

A ja mam pytanie o zagraniczną młodą youtuberkę, która nagrywała parę lat temu. Niestety nie pamiętam ani nicku, ani jej imienia, wydaje mi się, że pochodziła z Filipin, ale mieszkała w Stanach. Nagrywała typowo urodowe filmiki i miała psa. W jednym z filmów przyznała, że zmaga się z jakimiś problemami psychicznymi. Spotykała się z dużo starszym facetem i uczyła się dla niego hiszpańskiego. Nagrała też filmik z podróży do swojej rodzinnej miejscowości, która była bardzo biedna. Pokazywała tam swoją babcię, której zawdzięczała to, że "wyrwała się" stamtąd do USA. Może nadal nagrywa (albo ma chociaż insta), a ja jej po prostu nie potrafię znaleźć? 😅

Ja lubiłam, Casualbyme, czyli Magdę. Zniknęła po urodzeniu dziecka. Nie była mocno popularna. Podobnie jak dziewczyny z kanału Halynky (czy jakoś tak) Niestety krótko nagrywały. One chyba z Niemiec były.  Miss Tweed, która robiła fajne makijaże, ale też się szybko zniechęciła do nagrywania i znikła. A i jeszcze Madam Finesse. Sympatyczna, ale też nagrywała chwilę. Na początku z Anglii, a potem z PL. Takich małych kanałów najbardziej mi brakuje.

Dnia 17.05.2021 o 19:34, Paryz London napisał:

O nisiax  pamiętam. Robiła recrnzje kosmetyków i zabiegów kosmetycznych. Była kosmetologiem chyba, widać, że znała się na temacie. Filmiki dopracowane i można się było dowiedzieć wiele interesujących rzeczy.

Nisiax nadal prowadzi czynnie instagrama, ale content trochę sie zmienił i nigdy nie nawiązuje kontaktu jak sie pisze privy, przynajmniej ze mna. 

Ktos pisał jeszcze o insta alltheptettyfaves, jak ona sie nazywa na IS?

Ja pamietam jeszcze Sebastiana Barycze i jego Vlogi z USA, potem podupadł, bo bardzo kłótliwy jest, a teraz jak mu żona zmarła to juz całkiem. 

Pamiętacie Izę? Blondynka, zgrabna. Kiedyś Szyszko mówiła że mają kontakt i pożycza jej sprzęt do nagrywek

Napisano (edytowany)

Pamiętacie taką piękna niebieskooka małą blondynkę, która mieszkała w Uk i miała synka i była ciemnoskórym Facetem? Twarz jak laleczka. Nie mogę sobie za nic przypomnieć jej nicku albo imienia…  

edit: chyba Sandra

Edytowano przez TypowaBaba
Imię

Dnia 18.05.2021 o 20:47, hippcio napisał:

Ja lubiłam kiediskę i takie dwie dziewczyny, TheDueDonne? Jakoś tak, dwie przyjaciółki ze Śląska chyba 😅 Ech, to były czasy

Jedna z dziewczyn TheDueDonne zajmuje się fotografią -prowadzi ją z  mamą nazywa się Fotosister

• Like 1

Joy ma się dobrze, mieszka w Genewie z mężem obcokrajowcem i dwójka dzieci. 
a swoją droga pamietam jak ja oglądałam i strasznie wtedy zazdrościłam jej mieszkania w Warszawie i tego vloga kiedy ówczesny chłopak „porwał” ja na koncert Shakiry 🙈

• Like 3

1 godzinę temu, Dziewczyna_z_Wrocławia napisał:

Joy ma się dobrze, mieszka w Genewie z mężem obcokrajowcem i dwójka dzieci. 
a swoją droga pamietam jak ja oglądałam i strasznie wtedy zazdrościłam jej mieszkania w Warszawie i tego vloga kiedy ówczesny chłopak „porwał” ja na koncert Shakiry 🙈

Tez to pamietam!!! Ale jej zazdrościłam wtedy, zaczelam ja od tego vloga oglądać, potem dowiedziałam ze jej rodzice są milionerami. Obserwuje ja na insta- ma się bardzo dobrze, ma faceta i dwójkę dzieci 🙂

Napisano (edytowany)

Nissiax miała fajny kanał.

Weronika Załazińska dobrze się zapowiadała, uważam, ze sporo mogłaby osiągnąć ze swoją urodą i inteligencją. Nie śledzę jej poczynań odkąd wyjechała do LA i zmieniła się w dziunię. Kanał umarł. 

Edytowano przez fretka
Literówka

Dnia 16.05.2021 o 08:15, Trum11 napisał:

Kącik Hani. Umarła. 

Zgadzam się Kącik Hani jest super. Czasem wracam do jej filmów. Dojrzała kobieta, której warto posłuchać. Wielka szkoda, że Hani już z nami nie ma.

• Like 5

Siostry a czy może pamiętacie blondynkę, polkę, mieszkającą w Japonii? Pracowała w szkole, miała dwie fretki i męża azjatę i bratową Martę,która robiła jej paczki z Polski z kremami babydream, bo ta blondynka je uwielbiałam :). Dziewczyna była mega fajna, miała fajny styl i ogólnie na plus. 

11 godzin temu, fretka napisał:

Nissiax miała fajny kanał.

Weronika Załazińska dobrze się zapowiadała, uważam, ze sporo mogłaby osiągnąć ze swoją urodą i inteligencją. Nie śledzę jej poczynań odkąd wyjechała do LA i zmieniła się w dziunię. Kanał umarł. 

W sumie to trochę dziwne, jest tak mało aktywna, a dostaje tyle paczek od dobrych marek. 

Pamiętacie thebreathoffreshair? Kanał prowadziły dwie dziewczyny a potem rozdzieliły się na agnieleczka i na thecostachic. Jeszcze był kanał missheledore 

• Like 1

Dnia 29.05.2021 o 23:40, TypowaBaba napisał:

Pamiętacie taką piękna niebieskooka małą blondynkę, która mieszkała w Uk i miała synka i była ciemnoskórym Facetem? Twarz jak laleczka. Nie mogę sobie za nic przypomnieć jej nicku albo imienia…  

Pamietam. Tak, miała na imię Sandra. Sama jej szukam, uwielbiałam jej styl. 

Dnia 4.06.2021 o 09:10, Ciocia Kasia napisał:

Siostry a czy może pamiętacie blondynkę, polkę, mieszkającą w Japonii? Pracowała w szkole, miała dwie fretki i męża azjatę i bratową Martę,która robiła jej paczki z Polski z kremami babydream, bo ta blondynka je uwielbiałam :). Dziewczyna była mega fajna, miała fajny styl i ogólnie na plus. 

Na insta po powrocie do Polski miała nik ninia coś tam a później przestałam obserwować i nie wiem co u niej 

Dnia 29.05.2021 o 23:40, TypowaBaba napisał:

Ma ktoś jej insta, z facetem chyba sie rozstała krótko po urodzeniu dziecka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się