Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Bonetka

Kampania Srelinga w czasach pandemii ­čĄĚ

Polecane posty

A wy gersl jak? Izolujecie si─Ö czy sesyjki balkonowe urz─ůdzacie u szwagra na strychu?

• Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

W─ůtek polecia┼é? Czy┼╝by sielanka nie wydawa┼éa ┼╝arcia na wynos?

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

A wy gersl jak? Izolujecie si─Ö czy sesyjki balkonowe urz─ůdzacie u szwagra na strychu?

Do mnie ┼Ťfagier przychodzi. JEGO mieszkanie za male. Cisnie sie tam on, zona szwagra i dziecko.┬á

• Haha 1
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

Boze, ale Kura wstawia oble┼Ťne zdj─Öcia na story. Czemu nie rozumie, ze nie ka┼╝dy ma ochot─Ö ogl─ůda─ç rozflaczone baby po porodzie.┬á

• Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Nie jestem glam wiec niestety zostaje Izolacja.

Damn it!  

Udost─Öpnij ten post

W─ůtek polecia┼é? Czy┼╝by sielanka nie wydawa┼éa ┼╝arcia na wynos?

Wanna zasuwa na cztery palniki a bubson znudzony na sofie watki kasuje. 

Udost─Öpnij ten post

Boze, ale Kura wstawia oble┼Ťne zdj─Öcia na story. Czemu nie rozumie, ze nie ka┼╝dy ma ochot─Ö ogl─ůda─ç rozflaczone baby po porodzie.┬á

Bo przecie┼╝ to na pami─ůtk─Ö !┬á
Mowila, ze miała bardzo ciężki poród a tu fotki zaraz po narodzinach gdy była w ciężkim stanie? Hmmm... 

A czy kto┼Ť mi mo┼╝e powiedzie─ç kim jest kobieta na zdj─Öciu profilowym Kury na jej instagramie?┬á

• Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Bo przecie┼╝ to na pami─ůtk─Ö !┬á
Mowila, ze miała bardzo ciężki poród a tu fotki zaraz po narodzinach gdy była w ciężkim stanie? Hmmm... 

A czy kto┼Ť mi mo┼╝e powiedzie─ç kim jest kobieta na zdj─Öciu profilowym Kury na jej instagramie?┬á

To kura

Udost─Öpnij ten post

bardzo jej nie lubie, chyba najbardziej ze wszystkich, strasznie wymuszona, sztuczna

Udost─Öpnij ten post

Marzena wyglada na tym zdjeciu jak nieboszczyk. Sorry, ale to moje pierwsze skojarzenie. Okropnie je ta fotografka obrobila. Z ta zmeczona twarza, efekt woskowej napietek skory i mamy wyglad kobiety w trumnie.

Edytowano przez NiezlaFoczka
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Marzena wyglada na tym zdjeciu jak nieboszczyk. Sorry, ale to moje pierwsze skojarzenie. Okropnie je ta fotografka obrobila. Z ta zmeczona twarza, efekt woskowej napietek skory i mamy wyglad kobiety w trumnie.

┼╗artujecie, to naprawd─Ö ona??┬á W┼éa┼Ťnie si─Ö zastanawia┼éam czyje tak pi─Ökne zdj─Öcie wrzuci┼éa a to takie buty!

Brak słów, niedługo kolejna okazja, proponuję powtórzyć to gustowne ujęcie może w ramach  sesji reklamowej kolejnych najpotrzebniejszych w tym momencie artykułów? Z wazonem srestling w tle byłoby jeszcze piękniej!

We łbie budyń fasolowy & galaretka o smaku panczetty.

To jest creme de la creme tej sagi.

Udost─Öpnij ten post

A jak─ů ma miec twarz po porodzie jak nie zmeczona? ­čśé poza tym jej podobno krew przetaczali po porodzie wiec nic dziwnego ze wygladala jak wygladala...

Naogladalyscie sie wypacykowanej ksieznej Kate po porodzie i zdziwione na widok normalnej kobiety ­čśä

moim zdaniem to zdjęcie jest ładne i prawdziwe, takie jakie powinno byc zdjecie tuz po porodzie

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

A co na to kreatorka?

Czy ona nie ma takich pami─ůtkowych zdj─Ö─ç tylko oczywi┼Ťcie w szlafroku i apaszce srateri? No i koniecznie ze szpitala w WARSZAWIE ­čśë

Udost─Öpnij ten post

A jak─ů ma miec twarz po porodzie jak nie zmeczona? ­čśé poza tym jej podobno krew przetaczali po porodzie wiec nic dziwnego ze wygladala jak wygladala...

Naogladalyscie sie wypacykowanej ksieznej Kate po porodzie i zdziwione na widok normalnej kobiety ­čśä

moim zdaniem to zdjęcie jest ładne i prawdziwe, takie jakie powinno byc zdjecie tuz po porodzie

Nikt nie wymaga, żeby nie wyglada na zmęczona. Chodzi o ten retusz i ten sztuczny filtr nałożony na twarz. 
Skoro tak z ni─ů zle by┼éo po porodzie, ze trzeba by┼éo a┼╝ krew przetacza─ç to sorry ale ostatnie o czym bym myslala to pstryka─ç sobie fotki.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

No to super. A ja mam prawo do wlasnego zdania.

• Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Nikt nie wymaga, żeby nie wyglada na zmęczona. Chodzi o ten retusz i ten sztuczny filtr nałożony na twarz. 
Skoro tak z ni─ů zle by┼éo po porodzie, ze trzeba by┼éo a┼╝ krew przetacza─ç to sorry ale ostatnie o czym bym myslala to pstryka─ç sobie fotki.

Ja tam mdlalam po porodzie ale zanim to sie stalo maz tez zdazyl mi zrobić zdjecie z synem, zanim podejrzewalismy ze tak to sie skonczy. Nie widze w tym nic dziwnego

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Ale ona akurat ┼╝yje po to by si─Ö fotografowa─ç. wystarczy spojrze─ç na jej insta. Ona ci─ůgle ma sesyjk─Ö za sesyjka.┬á┬á

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Ale ona akurat ┼╝yje po to by si─Ö fotografowa─ç. wystarczy spojrze─ç na jej insta. Ona ci─ůgle ma sesyjk─Ö za sesyjka.┬á┬á

Tak, a p├│┼║niej t┼éumaczy, ze to wszytsko na pami─ůtk─Ö. Tylko szkoda, ze nie do albumu rodzinnego.┬á

Dziwne, ze jeszcze na tych zdj─Öciach nie oznaczy┼éa firm od kt├│rych dosta┼éa rzeczy ­čśé

• Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Ja tam mdlalam po porodzie ale zanim to sie stalo maz tez zdazyl mi zrobić zdjecie z synem, zanim podejrzewalismy ze tak to sie skonczy. Nie widze w tym nic dziwnego

A tez Ci─Ö m─ů┼╝ wyretuszowa┼é i wrzuci┼éas fotki na instagram ? ­čśé

Udost─Öpnij ten post

Dokladnie o to sie rozbija. Po co takie zdjecia wrzucac do neta? Ostatnio trafilam na insta na zdjecia z porodu, jak kobieta rodzila na kleczkach i ujecie jak dziecko wychodzi z pochwy, taki kosmita wychodzacy z drugiego czlowieka. Ani to estetyczne, ani wzruszajace.

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Instagram to ogolnie fajna sprawa - problem w tym, ze niektorzy w ogole nie czuja pewnych granic...

Dla mnie sa pewne momenty w zyciu, ktorymi dzielic sie nalezy z Najblizszymi i tyle. Po jakie licho wrzucac swoje zdjecie po porodzie tlumowi jakichs anonimow w necie - tego umre a nie pojme. Ale ja nie jestem glam. 

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Nie ­čśÇ ale Kurde, serio s─ů gorsze zdj─Öcia z porodu w necie ­čĄú

Frutarianka amerykanka nawet wrzucila film z tego wydarzenia na kanal­čśé

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Instagram to ogolnie fajna sprawa - problem w tym, ze niektorzy w ogole nie czuja pewnych granic...

Dla mnie sa pewne momenty w zyciu, ktorymi dzielic sie nalezy z Najblizszymi i tyle. Po jakie licho wrzucac swoje zdjecie po porodzie tlumowi jakichs anonimow w necie - tego umre a nie pojme. Ale ja nie jestem glam. 

Ja tez mam z tym problem. Nie rozumiem po co wkleja─ç niekt├│re tre┼Ťci dla poklasku publiczno┼Ťci. No ale tez nie jestem glam...

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Dokladnie o to sie rozbija. Po co takie zdjecia wrzucac do neta? Ostatnio trafilam na insta na zdjecia z porodu, jak kobieta rodzila na kleczkach i ujecie jak dziecko wychodzi z pochwy, taki kosmita wychodzacy z drugiego czlowieka. Ani to estetyczne, ani wzruszajace.

Ot├│┼╝ to niech sobie robi zdj─Öcia jakie tylko chce tylko po co to wrzuca─ç w net? Najpierw takie co┼Ť rzuca gawiedzi a potem gl─Ödzi co┼Ť o prywatno┼Ťci ­čśä­čśä

A zreszt─ů szkoda gada─ç, tam to norma. Kolejny raz udowadnia, ┼╝e ani wstydu, ani smaku, ani poczucia ┼╝enady

Udost─Öpnij ten post

Ciekawe, czy sreling jest zadowolony z sesyjki, kt├│ra powsta┼éa ze z┼éamaniem zasad izolacji, z wykorzystaniem kobiety w ko┼äc├│wce ci─ů┼╝y, kt├│ra niebawem trafi na oddzia┼é po┼éo┼╝niczy. Brawo Bu

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Tak, a p├│┼║niej t┼éumaczy, ze to wszytsko na pami─ůtk─Ö. Tylko szkoda, ze nie do albumu rodzinnego.┬á

Dziwne, ze jeszcze na tych zdj─Öciach nie oznaczy┼éa firm od kt├│rych dosta┼éa rzeczy ­čśé

Bo to zależy od sytuacji. Jak chodzi o kasę to praca 24h, jak nie ma z tego kasy to życie prywatne i ludzie wypad. 

Edytowano przez Evvita124
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Bo to zależy od sytuacji. Jak chodzi o kasę to praca 24h, jak nie ma z tego kasy to życie prywatne i ludzie wypad. 

Dok┼éadnie tak. Dziewczyny z Instagrama teraz wyda┼éy ebooki.maja po 20tys obserwuj─ůcych i zachwycone ile zam├│wie┼ä. Ka┼╝da teraz wydaje ebooki o jedzeniu. Bo to najprostrze i ┼éatwy zarobek. A nasza laura od lat przepisy podawa┼éa i wida─ç ┼╝e gotowala ┼╝e swoich przepis├│w i nic nie wyda┼éa. Kole┼╝anki ja ubieg┼éy a jaka 10% zasi─Ögu w stosunku do niej.┬á

Udost─Öpnij ten post

Znaj─ůc wybitna to e-book by┼éby ze s.raczkowymi zdj─Öciami ┼éokci Cudnisia w sr.aterie.┬á

Tylko jak oznaczyć w e-bookach wszystkich sponsorów? 

Edytowano przez SarnaParis

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö