Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Bonetka

Kampania Srelinga w czasach pandemii ­čĄĚ

Polecane posty

Mami siedzi tez na watku o frutariance i probuje przekonac ludzi ze jej syn rozwija sie prawidlowo rozwijajac sie w tempie skrajnego wczesniaka ­čśé

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
59 minut temu, Lotte napisał:

Jest Mami,┬ájest vlogasek ­čÖł

Ja mam swoje życie i nie muszę tu cały czas przrdiadywa, nie mam obsesji na punkcie Laury. 

Udost─Öpnij ten post

14 godzin temu, Lododendron napisał:

Zestaw Duplo te┼╝ nie jest wart tej kasy. Kilka klock├│w i ju┼╝. P┼éacisz za mark─Ö. Og├│lnie wi─Ökszo┼Ť─ç zabawek nie jest warta swojej ceny. A dzieciak i tak ma swoje preferencje.

Ju┼╝ kiedy┼Ť pisa┼éam. M├│j siostrzeniec, lat oko┼éo 3. Jedyny wtedy wnuczek i dziecko w rodzinie, wyszed┼é z ci─Ö┼╝kiej choroby, wi─Öc by┼é ho┼éubiony i rozpieszczany.┬áPod choink─ů masa prezent├│w, rodzina zwariowa┼éa. Te zabawki wok├│┼é niego dr┼╝a┼éy, wibrowa┼éy, muzyczki, kolory, d┼║wi─Öki, no po prostu sza┼é. Ale min─Ö┼éo 10 minut i dzieciak bawi┼é si─Ö w najlepsze kawa┼ékami styropianu, kt├│re by┼éy zabezpieczeniem w pudle jakiego┼Ť autka. Skuba┼é je, uk┼éada┼é jedno na drugim, udawa┼é auto i przeszkody - dziecka nie ma.┬á

Taka myszka nie jest z┼éa. Mo┼╝e robi─ç r├│zne rzeczy, dziecko mo┼╝e do niej "m├│wi─ç", tak┼╝e w my┼Ťlach. My┼Ťl─Ö, ┼╝e skoro tak nosi te myszki, to co┼Ť musi jej to dawa─ç. Spoko.┬á Ale k u r v a nie za 70 z┼é, no ludzie.... Sama by kupi┼éa filcu i popatrzy┼éa na tutoriale i ukr─Öci┼éa jej myszek tyle, ile chcie─ç. Do tego mog┼éaby szy─ç jej ubranka, robi─ç mebelki. Ma z czego, kartony, stare sz m a┬á t y w rozmiarze L, wi─Öc za du┼╝e na ni─ů. Siedzi na tym t┼éustym dupsku i nic nie robi, to mog┼éaby co┼Ť kreatywnego porobi─ç. Ale nie. po co.┬á

Razem z siostr─ů jak by┼éy┼Ťmy ma┼ée uszylysmy same sobie z materia┼éu starego i waty podobna maskotk─Ö. Nazwali┼Ťmy ja "pani Misiowa". Do tej pory ja trzymany z sentymentu a mamy po 30 lat. Koszt by┼é pewnie poni┼╝ej 1zl.┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Kawusia_z_mleczkiem napisa┼é:

Mami siedzi tez na watku o frutariance i probuje przekonac ludzi ze jej syn rozwija sie prawidlowo rozwijajac sie w tempie skrajnego wczesniaka ­čśé

Haha a ty tam siedzisz i pr├│bujesz przekona─ç ┼╝e si─Ö nieprawid┼éowo rozwija. Bo padn─Ö ­čĄú­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Monika.Bil napisa┼é:

Razem z siostr─ů jak by┼éy┼Ťmy ma┼ée uszylysmy same sobie z materia┼éu starego i waty podobna maskotk─Ö. Nazwali┼Ťmy ja "pani Misiowa". Do tej pory ja trzymany z sentymentu a mamy po 30 lat. Koszt by┼é pewnie poni┼╝ej 1zl.┬á

No widzisz a myszki Gajki bedzie trzymac jej matka a nie Gajka z sentymentu do wspolprac na insta ­čśü

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Mami napisał:

Haha a ty tam siedzisz i pr├│bujesz przekona─ç ┼╝e si─Ö nieprawid┼éowo rozwija. Bo padn─Ö ­čĄú­čĄú

Z Toba juz nie dyskutuje, ewidentnie cos z Toba nie tak ­čśŤ

Udost─Öpnij ten post

Oczywiscie tytu┼é piosenki Kazika te┼╝ pomyli┼éa, bo powiedziala " M├│j b├│l jest mniejszy ni┼╝ Twoj b├│l " a prawid┼éowo brzmi "Tw├│j b├│l jest lepszy ni┼╝ m├│j". Ona wogole t┼éucze jak pot┼éuczona. W aferze z Latkowskim nie chodzi o te nieletnie dziewczyny, zreszt─ů to sprawa sprzed kilku lat. Chodzi o wstawienie zdj─Ö─ç "celebryt├│w" i ┼é─ůczenie ich z tym bez podania ┼╝adnych dowod├│w.

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Kwiatekszmatek napisał:

Oczywiscie tytu┼é piosenki Kazika te┼╝ pomyli┼éa, bo powiedziala " M├│j b├│l jest mniejszy ni┼╝ Twoj b├│l " a prawid┼éowo brzmi "Tw├│j b├│l jest lepszy ni┼╝ m├│j". Ona wogole t┼éucze jak pot┼éuczona. W aferze z Latkowskim nie chodzi o te nieletnie dziewczyny, zreszt─ů to sprawa sprzed kilku lat. Chodzi o wstawienie zdj─Ö─ç "celebryt├│w" i ┼é─ůczenie ich z tym bez podania ┼╝adnych dowod├│w.

Ona to pewnie do niedawna nie miala pojecia nawet kto to Kazik ÔŁĄ slucha przeciez Bajora czy innych wielkich gwiazd a poza tym tr├│jka u niej tez na cenzurowamym pewnie┬á

Udost─Öpnij ten post

Widzieli┼Ťcie w komentarzach jak Laura twierdzi, ┼╝e film Sekielskich by┼é wyemitowany p├│┼║niej ni┼╝ dokument Latkowskiego?Bo w TVN by┼é ju┼╝ po tym drugim puszczony. To nic, ┼╝e na YT┬á "Zabawa w chowanego" jest od 16 maj─ů. W jakim ona ┼Ťwiecie ┼╝yje, ┼╝e o niczym nie ma poj─Öcia.

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Kwiatekszmatek napisa┼é:

Widzieli┼Ťcie w komentarzach jak Laura twierdzi, ┼╝e film Sekielskich by┼é wyemitowany p├│┼║niej ni┼╝ dokument Latkowskiego?Bo w TVN by┼é ju┼╝ po tym drugim puszczony. To nic, ┼╝e na YT┬á "Zabawa w chowanego" jest od 16 maj─ů. W jakim ona ┼Ťwiecie ┼╝yje, ┼╝e o niczym nie ma poj─Öcia.

Ona jest glupsza niz ustawa przewiduje...

To juz nawet nie jest smieszne, to jest tragiczne.

Udost─Öpnij ten post

7 godzin temu, violon napisał:

Podziwiam, ┼╝e ci si─Ö chcia┼éo pisa─ç te oczywisto┼Ťci, ale jak wiemy osob─ů docelow─ů tego jest Lemurka i jej by┼éa? psiapsi, co nie umie wym├│wi─ç nazwy firmy m─Ö┼╝a, wi─Öc za to brawo. Mo┼╝e cho─ç przez sekund─Ö poczuj─ů, ┼╝e obna┼╝ono ich braki w wykszta┼éceniu. One by nie sta┼éy wtedy wy┼╝ej w drabinie spo┼éecznej, bo pewnie pochwali┼éyby si─Ö przodkami. Teraz te┼╝ nie stoj─ů. Robi─ů obie za s┼éupek reklamowy / temat do heheszek /┬águilty pleasure.┬á

Je┼Ťli dotrze do nich chocia┼╝ u┼éamek to b─Öd─Ö szcz─Ö┼Ťliwa, serio. W szkole kole┼╝anka, po obejrzeniu filmu "Bardzo d┼éugie zar─Öczyny", stwierdzi┼éa, ┼╝e "ah, wojna jest taka romantyczna, ah, ona tak mocno go kocha┼éa i tak czeka┼éa... ah". Od tamtej pory strzela mnie na takie bezrefleksyjne wzdychki.

Dzi─Öki siostry na pozytywny odbi├│r! Czirs! Lec─Ö ogl─ůda─ç vlogasek jeszcze przed prac─ů.

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Kwiatekszmatek napisał:

Niech ona sie juz nie pogr─ů┼╝a ­čśé

Normalny czlowiek odpisalby w komentarzu, cos w stylu, ze sory faktycznie nie słyszała o tym nowym filmie dlatego nie skojarzyla go z filmem Latkowskiego i dlatego nic o nim nie powiedziala itd. itd. Mogłaby juz nawet na smierc dziadka zrzucić, ze ze stresu nie przeglada neta i nie slyszala o tym filmie skoro juz i tak na jego pogrzebie zarabia...

Ale nie 

Przeciez ona jest wybitna

Wiec bedzie brnac w te bzdury dalej i robic z siebie g┼éupka, bo przyznanie sie do bledu to nie dla niej ­čśé

Edytowano przez Kawusia_z_mleczkiem
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

22 minuty temu, Mami napisał:

Hmm ­čĄö jeste┼Ť a┼╝ tak swirnieta ┼╝e nadajesz mi nowe imi─Ö? ­čĄú­čĄú A jak nazwiesz szukanie nekrologu obcego faceta? Wyszukiwanie gdzie kupi┼éa mieszkanie L.? Ogl─ůdanie starych vlogow po 500 razy a┼╝ do znudzenia? To jest obsesja i ja na miejscu tej rodziny bym si─Ö bala

Ty mi cos tlumaczysz ? Bo raczej to ty czego┼Ť nie rozumiesz. Ma┼éo tego b─Ödziemy si─Ö nabija─ç z niej i z jej ┼╝a┼éosnych poczyna┼ä i wypowiedzi po kres jej vlogow:))┬á

Udost─Öpnij ten post

I m├│j ostatni komentarz na temat dzisiejszego bloga... Nie rozumiem dlaczego nie odpu┼Ťci┼éa vlogowania na czas ┼Ťmierci i pogrzebu Dziadka... To pokazywanie ... pomi─Ödzy smutnymi uj─Öciami, ...enki na pogrzeb itd. Ten czarno-bia┼éy filmik na ko┼äcu. Ja prd na miejscu rodziny kaza┼ébym to usun─ů─ç z sieci. Ona jest coraz bardziej ┼╝a┼éosna.A Marzena nie lepsza, znowu si─Ö daje wci─ůgn─ů─ç w to bagno. I nie jest mi szkoda Paw┼éa, jakby mia┼é jaja to by zabroni┼é pokazywania wizerunku dziecka i przem├│wi┼é Mazience do jej g┼éupiej g┼é├│wki.

• Like 2
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Mami napisał:

Hmm ­čĄö jeste┼Ť a┼╝ tak swirnieta ┼╝e nadajesz mi nowe imi─Ö? ­čĄú­čĄú A jak nazwiesz szukanie nekrologu obcego faceta? Wyszukiwanie gdzie kupi┼éa mieszkanie Laura? Ogl─ůdanie starych vlogow po 500 razy a┼╝ do znudzenia? To jest obsesja i ja na miejscu tej rodziny bym si─Ö bala

To po co wisz─ů te vlogi? Nie po to, zeby je ogl─ůda─ç? A gdzie kupi┼éa mieszkanie to jedna dziewczyna napisa┼éa, bo tez jest z Olsztyna- i co w tym dziwnego, ze wie gdzie ono si─Ö znajduje? Ta rodzina ma inne, gorsze powody┬á┬ádo obaw ni┼╝ ba─ç si─Ö kafeterianek.

Udost─Öpnij ten post

22 minuty temu, Mami napisał:

Ja mam swoje życie i nie muszę tu cały czas przrdiadywa, nie mam obsesji na punkcie Laury. 

Ty masz obsesje na naszym punkcie ­čśé┬á

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Lu┼Ťka pewnie uwa┼╝a, ┼╝e radiow─ů tr├│jk─Ö dopad┼éa "karma" (no wiecie to radio by┼éo s┼éuchane w przekl─Ötej przez ni─ů toyotce)┬á­čśü

Edytowano przez Bonetka
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Dnia 22.05.2020 o 07:59, bella napisał:

Czemu ta kobita ubiera si─Ö po chamsku na bia┼éo na ┼Ťluby? Przyj─Ö┼éo si─Ö ┼╝e ten kolor zarezerwowany jest dla panny m┼éodej i taaak wiem, ┼╝e od paru lat co rusz w internetach porusza si─Ö ten temat i jakie┼Ť wiejskie influenserki przekonuj─ů, ┼╝e bia┼éy nie jest dla nikogo zarezerwowanyni w og├│le to mo┼╝na w bieli si─Ö w.y.e.b.a.c komu┼Ť na wesele a kto si─Ö ┼Ťmieje ten wie┼Ťniak. Ale wszycy wiemy ┼╝e to tylko stawanie okoniem wiejskich karynek samozwa┼äczych buntowniczek. Bia┼éy jest dla panny m┼éodej, koniec. Wyb├│r jest, pierdyliard innych kolor├│w, mo┼╝na co┼Ť dobra─ç na tak─ů uroczysto┼Ť─ç bez konieczno┼Ťcu swiecenia biel─ů. Jak m┼éoda przyjdzie jednak w czerwonej kiecce to jej wyb├│r ale ma pierwsze┼ästwo do bia┼éej.┬á

To juz nawet nie chodzi tylko o kolor, bo gdyby to byla biala koktajlowa ...e.ka┬ána slub jej siostry gdzie od razu widac kto jest gosciem,┬áa kto panna mloda to spoko. Ona sie wbila w koronkowa ...enke. Ja np ogladalam ja nie regularnie i serio myslalam, ze biora podwojny slub bo zawsze byly ze soba blisko ­čÖł

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Sloikpowidel napisał:

To juz nawet nie chodzi tylko o kolor, bo gdyby to byla biala koktajlowa ...e.ka┬ána slub jej siostry gdzie od razu widac kto jest gosciem,┬áa kto panna mloda to spoko. Ona sie wbila w koronkowa ...enke. Ja np ogladalam ja nie regularnie i serio myslalam, ze biora podwojny slub bo zawsze byly ze soba blisko ­čÖł

Szczeg├│lnie w pierwszej ci─ů┼╝y Marzeny i Booby ostatniej.┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

A swoja droga Babcia z Dziadkiem urocza para┬á­čĺĽ

Janusz zreszta tez poczciwina, ale niestety prostackie geny dulskich ze strony wanny zrobily swoje spustoszenie w tej rodzinie  i coreczki juz gwiazdy ze spalonego teatru z przerosnietym Ego jak mamusia, Oredzia do narodu, brudy pod dywan i tego typu klimaty, niestety.

Dobrze, ze sa juz razem ze soba i moga jedynie z gory spogladac na to zenujace widowisko.

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Ogl─ůda┼éam dzisiejszego vlogaska, kurde a┼╝ si─Ö wzruszy┼éam na ko┼äc├│wce gdzie jest babcia i dziadek.┬á

Udost─Öpnij ten post

Kr─Öci┼éa vlog 21 maja, ale twierdzi, ┼╝e filmu Sekielskich jeszcze nie by┼éo, podczas, gdy mia┼é premier─Ö na YT 16 maja, a w TVN wyemitowano go w┼éa┼Ťnie 21 maja. Jak j─ů laski zaora┼éy, ┼╝e film ju┼╝ od tygodnia jest dost─Öpny na YT, to si─Ö zacz─Ö┼éa g┼éupio t┼éumaczy─ç, ┼╝e chodzi┼éo jej o premier─Ö telewizyjn─ů.

Taka z niej wielka vlogerka (pami─Ötajcie, ┼╝e istnieje taki zaw├│d! ­čśé), gwiazda so┼észjal midia i "public figure", a nie wiedzia┼éa o filmie, kt├│ry jest na topie na karcie czasu yt i o kt├│rym tr─ůbi─ů wsz─Ödzie, na ka┼╝dym portalu typu onet, wp, interia, nie wspominaj─ůc o stronach gazet i serwis├│w informacyjnych­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
7 minut temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

Kr─Öci┼éa vlog 21 maja, ale twierdzi, ┼╝e filmu Sekielskich jeszcze nie by┼éo, podczas, gdy mia┼é premier─Ö na YT 16 maja, a w TVN wyemitowano go w┼éa┼Ťnie 21 maja. Jak j─ů laski zaora┼éy, ┼╝e film ju┼╝ od tygodnia jest dost─Öpny na YT, to si─Ö zacz─Ö┼éa g┼éupio t┼éumaczy─ç, ┼╝e chodzi┼éo jej o premier─Ö telewizyjn─ů.

Taka z niej wielka vlogerka (pami─Ötajcie, ┼╝e istnieje taki zaw├│d! ­čśé), gwiazda so┼észjal midia i "public figure", a nie wiedzia┼éa o filmie, kt├│ry jest na topie na karcie czasu yt i o kt├│rym tr─ůbi─ů wsz─Ödzie, na ka┼╝dym portalu typu onet, wp, interia, nie wspominaj─ůc o stronach gazet i serwis├│w informacyjnych­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆi┬á

I twierdzi, ┼╝e ludzie przeinaczaj─ů jej s┼éowa ­čśë

Edytowano przez Kwiatekszmatek

Udost─Öpnij ten post

Ona jest tak g┼éupia ┼╝e a┼╝ ┼╝al, ale wywody na tematy co do kt├│rych nie ma poj─Öcia? Oczywi┼Ťcie!

Udost─Öpnij ten post

Ale b─Öben

Par─Ö razy my┼Ťla┼éam, ┼╝e to koniec uniwersum. Przy "ko┼äcu rodzinki", gdy rok temu zamilkli po wild one albo po CJC. Albo, ┼╝e wreszcie ┼╝ycie utar┼éo nosa, przysz┼éa refleksja i co┼Ť dotar┼éo. Ale nie, to eskaluje! ­čśä Jest coraz lepiej, obciach i kompromitacje coraz wi─Öksze ­čŹ┐ Brawo!

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Kwiatekszmatek napisał:

Co za ...ka­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

22 minuty temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

Taka z niej wielka vlogerka (pami─Ötajcie, ┼╝e istnieje taki zaw├│d! ­čśé), gwiazda so┼észjal midia i "public figure", a nie wiedzia┼éa o filmie, kt├│ry jest na topie na karcie czasu yt i o kt├│rym tr─ůbi─ů wsz─Ödzie, na ka┼╝dym portalu typu onet, wp, interia, nie wspominaj─ůc o stronach gazet i serwis├│w informacyjnych­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

I d i i o t k a do potęgi 

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Mami napisał:

A jednak tu jeste┼Ť ­čśŐ

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Kwiatekszmatek napisał:

Ale gdzie ona b─Ödzie po jakichs jutubach szuka─ç dokument├│w ludzi zwi─ůzanych z TVN. TVPiS to jedyne, wiarygodne ┼║r├│d┼éo┬á

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, paczekwmasle146 napisał:

A jednak tu jeste┼Ť ­čśŐ

Plose plose plose ÔŁĄ´ŞĆ ignor i lecimy bez marudy

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto