Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Bonetka

Kampania Srelinga w czasach pandemii ­čĄĚ

Polecane posty

Czy dobrze rozumiem, ze u Domi obiadki dla seniorow to juz staly punkt programu?

Czyli na Wielkanocnym sniadanku sie nie skonczylo?

Tez sie zdziwilam. Najwyrazniej jakas firma dolaczyla sie do akcji i sponsoruja obiady. Fajnie, fajnie. Brawa dla Alfow, akurat do tego to sie nie mozna przyczepic. Mogli siedziec i ogladac netflixa, a interesuja sie losem drugiego czlowieka. Jackowi ta Dominika to z nieba spadla, totalne przeciwienstwo zapatrzonych w siebie Danusi i dwoch siostr.

• Like 4

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Mnie dziwi, ┼╝e ona si─Ö do Alf├│w nie doczepi┼éa przy tej akcji, zawsze ch─Ötnie wozi┼éa si─Ö na rodzinie, a tu cisza. ┼╗adnej wzmianki o zbi├│rce jedzenia na insta. Jak Domi dzi─Ökowa┼éa za udzia┼é w akcji i wymienia┼éa wszystkich zaanga┼╝owanych, to o Bubie ani s┼éowa. Albo j─ů Domi pogoni┼éa, albo taka zaj─Öta prac─ů 24/7.┬á

Udost─Öpnij ten post

Mo┼╝e oni nie chcieli i nie dali si─Ö Bubie pod┼é─ůczy─ç do akcji, a dok┼éadniej ┼╝eby przypisa┼éa sobie zas┼éugi. Pewnie zaraz by by┼éo, ze to ona jest pomys┼éodawczyni─ů, a donata by pia┼é z zachwytu nad wybitnOM.

Udost─Öpnij ten post

Mo┼╝e oni nie chcieli i nie dali si─Ö Bubie pod┼é─ůczy─ç do akcji, a dok┼éadniej ┼╝eby przypisa┼éa sobie zas┼éugi. Pewnie zaraz by by┼éo, ze to ona jest pomys┼éodawczyni─ů, a donata by pia┼é z zachwytu nad wybitnOM.

Jakbym miala taka osobe w rodzinie, to tez bym ja odsunela. Zaraz wjechalby vlozek ÔÇ×dostarczamy jedzenie senioromÔÇŁ. Zachwytow by nie bylo konca, danuta wychwalalaby, ze to przez uprzejmosc laury seniorzy dostana stare kosmetyki, ktorych ona nie potrzebuje itd. Lusesita to toksyna. W jednym vlogu Dana mowila, ze jest dumna z Alfow, ze tak walcza o zdrowie Kimchi, a Luska oczywiscie ÔÇ×no ale jak inaczej? Trzeba to bylo zrobic. Kimchi jest NASZYM skarbemÔÇŁ. Ciekawe czy choc grosza dolozyla do jej leczenia, glupia pipa ­čśÉ

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Do Alfa mozna sie w wielu sprawach przyczepi─ç ale Lu┼Ťk─Ö to on cz─Östo na dystans trzyma┼é┬á

Tak samo ich wyjazdy ,Toksyna tez wcze┼Ťniej wspomina┼éa ┼╝e gdzie┼Ť s─ů itd licz─ůc pewnie ┼╝e co┼Ť b─Ödzie mog┼éa pokaza─ç a tu figa ­čśü tak samo by┼éo ze ┼Ťlubem┬á

Alf się po prostu od niej uwolnił

Mo┼╝na wiele m├│wi─ç o Domi ale pokaza┼éa mu co┼Ť nowego ni┼╝ ten babiniec w kt├│rym si─Ö kisili wcze┼Ťniej wszyacy┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Pewnie to samo.by┼éoby co z Biegiem na 6 ┼éap┬áprzecie┼╝ Domi to zapocz─ůtkowala a wybitna tylko spija┼éa ┼Ťmietank─Ö┬á

Bo oni tak kochaja zwierzęta że ani Danka ani Wybitna nie ma w domu zwierza 

Udost─Öpnij ten post

Dominika nie jest taka idealna. Ostatnio razem ze swoj─ů siostr─ů by┼éy na ognisku na kt├│rym by┼éo z 10 os├│b. Opr├│cz relacji na insta na profilu jej siostry, wisi te┼╝ zdj─Öcie. Super postawa w zwi─ůzku z epidemi─ů... Do tego Dominika nie jest ┼╝adnym dietetykiem. Sko┼äczy┼éa prywatn─ů uczelnie w Olsztynie - jaka┼Ť kosmetologi─Ö z dodatkow─ů specjalizacj─ů z ┼╝ywienia (przedmiot├│w dot. dietetyki tyle co kot nap┼éaka┼é). Magisterk─Ö robi┼éa razem z Marzen─ů, ale jej nie sko┼äczy┼éa, wi─Öc ma tylko lic. Poza tym ta "dietatyka" to tak naprwa─Ö Towaroznawstwo na Uniwersytecie Morskim (wtedy jeszcze Akademia Morska) ze specjalizacj─ů ┼╝ywienie cz┼éowieka - czyli te┼╝ przedmiot├│w odno┼Ťnie dietetyki tyle co nic.┬á

Udost─Öpnij ten post

Pewnie to samo.by┼éoby co z Biegiem na 6 ┼éap┬áprzecie┼╝ Domi to zapocz─ůtkowala a wybitna tylko spija┼éa ┼Ťmietank─Ö┬á

Maja, w pasztecie i w skorzanych bucikach ­čśé

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Idealny nie jest NIKT.

Przynajmniej w porownaniu do Glamow ma dziewczyna postawe chciec to moc i jest w miare pracowita (chocby ostatni przyklad z tymi paczkami dla seniorow a teraz nawet probuje zalatwic jakiejs babci hydraulika) Nie twierdze, ze to wielkie och ach i nalezy jej sie za to nagroda Nobla, ale w zestawieniu z Siostrami Glam wypada zdecydowanie na korzysc. Tamte maja energie jakichs piecdziesieciolatek: spacerki, co kilometr odpoczynek na kawcie , nasiadowki w domu, zakupy... To juz moja 82-letnia Babcia ma bardziej interesujacy i pasjonujacy tryb zycia. 

Na mnie akurat tytuly magistra nie robia zadnego wrazenia. Sama takowy posiadam i podobno nawet z jednej z czolowych uczelni w tym kraju co i tak nie zmienia faktu, ze dla mnie nie papierkiem mierzy sie wartosc Czlowieka. Mozna miec doktoraty a w zyciu byc ch/ujem, a inteligencja "akademicka" nie zawsze idzie w parze z emocjonalna... Ale oczywiscie dla kazdego licza sie inne priorytety. 

Udost─Öpnij ten post

Dominika nie jest taka idealna. Ostatnio razem ze swoj─ů siostr─ů by┼éy na ognisku na kt├│rym by┼éo z 10 os├│b. Opr├│cz relacji na insta na profilu jej siostry, wisi te┼╝ zdj─Öcie. Super postawa w zwi─ůzku z epidemi─ů... Do tego Dominika nie jest ┼╝adnym dietetykiem. Sko┼äczy┼éa prywatn─ů uczelnie w Olsztynie - jaka┼Ť kosmetologi─Ö z dodatkow─ů specjalizacj─ů z ┼╝ywienia (przedmiot├│w dot. dietetyki tyle co kot nap┼éaka┼é). Magisterk─Ö robi┼éa razem z Marzen─ů, ale jej nie sko┼äczy┼éa, wi─Öc ma tylko lic. Poza tym ta "dietatyka" to tak naprwa─Ö Towaroznawstwo na Uniwersytecie Morskim (wtedy jeszcze Akademia Morska) ze specjalizacj─ů ┼╝ywienie cz┼éowieka - czyli te┼╝ przedmiot├│w odno┼Ťnie dietetyki tyle co nic.┬á

Mnie te┼╝ nie interesuje jakie i czy sko┼äczy┼éa jakie┼Ť studia, bo nie zgrywa┼éa nigdy wybitnej intelektualistki zakochanej w ksi─ů┼╝kach, ┼Ťwietnej studentki ani nie puszcza┼éa sugestii, ┼╝e mo┼╝e czeka j─ů w przysz┼éo┼Ťci doktorat. Nie to co niekt├│rzy...

Wida─ç, ┼╝e Domi si─Ö za bardzo nie egzaltuje swoim wykszta┼éceniem, widocznie ma inne cele w ┼╝yciu i nie potrzeba jej┬á┬ádo podbudowywania poczucia warto┼Ťci jaki┼Ť na si┼ée robionych dyplom├│w, z kt├│rych i tak p├│┼║niej nic nie wynika. Nie jestem ni─ů zauroczona, ale raz, ┼╝e zachowuje si─Ö inaczej ni┼╝ glam gwiazdy, a dwa ewidentnie od┼é─ůczy┼éa t─ů pempowin─Ö z rodzink─ů glam, w kt├│rej jej m─ů┼╝ musia┼é pe┼éni─ç rol─Ö m─Ö┼╝czyzny- oparcia dla matki i m─Ö┼╝czyzny-partnera dla starszej siostry. My┼Ťl─Ö, ┼╝e ┼éatwe to nie by┼éo i wymaga┼éo konsekwencji, jakby to ┼║le rozegra┼éa to mog┼éoby nic nie by─ç z tego zwi─ůzku, a tak prosz─Ö, wysz┼éo na jej.

Udost─Öpnij ten post

Mnie te┼╝ nie interesuje jakie i czy sko┼äczy┼éa jakie┼Ť studia, bo nie zgrywa┼éa nigdy wybitnej intelektualistki zakochanej w ksi─ů┼╝kach, ┼Ťwietnej studentki ani nie puszcza┼éa sugestii, ┼╝e mo┼╝e czeka j─ů w przysz┼éo┼Ťci doktorat. Nie to co niekt├│rzy...

Wida─ç, ┼╝e Domi si─Ö za bardzo nie egzaltuje swoim wykszta┼éceniem, widocznie ma inne cele w ┼╝yciu i nie potrzeba jej┬á┬ádo podbudowywania poczucia warto┼Ťci jaki┼Ť na si┼ée robionych dyplom├│w, z kt├│rych i tak p├│┼║niej nic nie wynika. Nie jestem ni─ů zauroczona, ale raz, ┼╝e zachowuje si─Ö inaczej ni┼╝ glam gwiazdy, a dwa ewidentnie od┼é─ůczy┼éa t─ů pempowin─Ö z rodzink─ů glam, w kt├│rej jej m─ů┼╝ musia┼é pe┼éni─ç rol─Ö m─Ö┼╝czyzny- oparcia dla matki i m─Ö┼╝czyzny-partnera dla starszej siostry. My┼Ťl─Ö, ┼╝e ┼éatwe to nie by┼éo i wymaga┼éo konsekwencji, jakby to ┼║le rozegra┼éa to mog┼éoby nic nie by─ç z tego zwi─ůzku, a tak prosz─Ö, wysz┼éo na jej.

Zgadzam sie. Utrzymuje kontakt z rodzina meza, to normalne, ale tam gdzie Glamy moga wejsc im z butami, postawili z Jackiem granice. Zdrowe podejscie.

Udost─Öpnij ten post

to Kura ju┼╝ urodzi┼éa czy to o pierwszej ci─ů┼╝y na pocz─ůtku w─ůtku, rozmawiacie?

Udost─Öpnij ten post

to Kura ju┼╝ urodzi┼éa czy to o pierwszej ci─ů┼╝y na pocz─ůtku w─ůtku, rozmawiacie?

To z pierwszego porodu. Drugie glam baby jeszcze w brzuchu.

Udost─Öpnij ten post

JAK to nie? A bor..ki i je┼╝e na dzia┼ékach ­čśë­čśä

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

To z pierwszego porodu. Drugie glam baby jeszcze w brzuchu.

A trzecie juz czeka w kolejce bo taka rodzina to nic tylko sie rozmnazac jak stwierdzila ciocia lusia ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

A trzecie juz czeka w kolejce bo taka rodzina to nic tylko sie rozmnazac jak stwierdzila ciocia lusia ­čÖé┬á

Tak, dokladnie­čśé­čśé­čśé Wzory wszelkich cnot, przedwojenna elita to przy nich pryszcz. ┬áBooba powoduje u mnie ciary zenady.

Edytowano przez sasiadka_zenobia
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Ooo jeste┼Ťcie siostry , 2 dni Was szukalamÔŁĄ

┬áCzirs bonetk─ů!

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Ooo jeste┼Ťcie siostry , 2 dni Was szukalamÔŁĄ

Czirs bonetk─ů!

Witamy┬á­čĄŚ

Udost─Öpnij ten post

Sierotka Drewniaczka na najnowszm zdj─Öciu w skulkanym sweterku i zimowej czapie (wiosennych nie dos┼éali?). Wiadomo we┼éna si─Ö mechaci ale i ┼éatwo to usun─ů─ç. Estetka z bu.bki prawdziwa

Udost─Öpnij ten post

Sierotka Drewniaczka na najnowszm zdj─Öciu w skulkanym sweterku i zimowej czapie (wiosennych nie dos┼éali?). Wiadomo we┼éna si─Ö mechaci ale i ┼éatwo to usun─ů─ç. Estetka z bu.bki prawdziwa

Tragicznie ten sweter wygl─ůda. Antyreklama. Pewnie nie by┼éo czasu na ogolenie go w napi─Ötym grafiku.

Jej się nawet nie chce przygotować tych ubrań, które reklamuje. Nic nie jest w stanie zrobić jak należy. Pewnie wychodzi z zalożenia, że zaraz i tak dostanie kolejne. Dramat.

Udost─Öpnij ten post

Ma to po mamie i babci. Jak zacznie sie malowac, to obowiazkowo brudny kolnierz od kurtki. 

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Ciekawe czy przez cały sezon chociaż raz prała ten sweterek?

• Haha 3

Udost─Öpnij ten post

Swoj─ů drog─ů Bubson taka public figure ├á nie ma niebieskiego znaczka na insta...

Udost─Öpnij ten post

Heh! W pierwszym momencie gdy zobaczy┼éam to zdj─Öcie pomy┼Ťla┼éam , ┼╝e to jaka┼Ť reklama z pro┼Ťb─ů o wp┼éacanie 1% podatku na jakie┼Ť biedne dzieci. W sumie to ┬ámo┼╝e wypo┼╝ycza─ç ma┼é─ů do takich akcji. No dobra , dziecka nie ale ciuszki spokojnie.┬á

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Ma┼éa ma ju┼╝ na starcie przechlapane w grupie r├│wie┼Ťniczej. Wygl─ůda jak z innej epoki . Dzieci tego nie zrozumiej─ů ,ze to glam - presti┼╝. Jak poprosi o koszulk─Ö z masz─ů albo hello kity to madka wylewu dostanie.

Ale z drugiej strony to ona ma znikome szanse na znalezienie sie w takiej grupie. Będzie się kisić w glam sosie całe życie.

Udost─Öpnij ten post

Blagam powiedzcie mi ze to zdjecie Gajki bylo zrobione dawno nie dzisiaj... Masakra az mi zal tego dziecka pomijaj─ůc ze na dworzu bylo ponad 20 st Wsp├│┼éczuj─Ö pewnie ja starsznie drapalo pod tym czyms. Wspolczuje temu dziecku gdy pojdzie do przedszkola szkoly np tak ubrane.

Udost─Öpnij ten post

Blagam powiedzcie mi ze to zdjecie Gajki bylo zrobione dawno nie dzisiaj... Masakra az mi zal tego dziecka pomijaj─ůc ze na dworzu bylo ponad 20 st Wsp├│┼éczuj─Ö pewnie ja starsznie drapalo pod tym czyms. Wspolczuje temu dziecku gdy pojdzie do przedszkola szkoly np tak ubrane.

Ma by─ç tak jak chce Lusesita. Bez dyskusji!

Udost─Öpnij ten post

Lusinda jest chyba jedyna znana mi matka, kt├│re ubiera dzieciaka w ta gruba we┼én─Ö. Po pierwsze zimy u nas ju┼╝ nie takie srogie, po drugie musi drapa─ç bo nie wierze, ze kto┼Ť robi z wysoko gatunkowej we┼ény i tak wypracowane┬áubrania dla dzieci bo szkoda materia┼éu. No i po trzecie, jest to niewygodne dla dziecka i przede wszystkim brzydkie !┬á

• Like 2
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Lusinda jest chyba jedyna znana mi matka, kt├│re ubiera dzieciaka w ta gruba we┼én─Ö. Po pierwsze zimy u nas ju┼╝ nie takie srogie, po drugie musi drapa─ç bo nie wierze, ze kto┼Ť robi z wysoko gatunkowej we┼ény i tak wypracowane┬áubrania dla dzieci bo szkoda materia┼éu. No i po trzecie, jest to niewygodne dla dziecka i przede wszystkim brzydkie !┬á

We┼éna jest dobra na upa┼éy ­čĄŽ ale szkoda czasu ┼╝eby si─Ö czego┼Ť nowego dowiedzie─ç, najlepiej odrazu komu┼Ť dosrac ­čĄĚ

Udost─Öpnij ten post

We┼éna jest dobra na upa┼éy ­čĄŽ ale szkoda czasu ┼╝eby si─Ö czego┼Ť nowego dowiedzie─ç, najlepiej odrazu komu┼Ť dosrac ­čĄĚ

I tez pomykasz┬áw lipcu w welnianych┬áswetrach? Czy tylko w teorii taka jestes mocna? ­čÖé┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö