Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aleks123456

Gdzie można kogoś poznać?

Polecane posty

 

Jedyną rzeczą do zrobienia, jest znalezienie osoby której będzie się Twoja osobowość podobać.

Daruj sobie. Mi naprawde jest bardzo dobrze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bzdura i nie oszukuj siebie sama. 

Jesli uwazasz , ze wiesz lepiej niz Ja co Ja mysle i co czuje to w zasadzie po co dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalam , tez zablokowalo. Moze to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daruj sobie. Mi naprawde jest bardzo dobrze tak jak jest.

W pewnym sensie zaprzeczasz swojemu wcześniejszemu wpisowi, ale cóż.

Widzisz się w strasznie słabych barwach, ktoś kto na Ciebie patrzy może jednak widzieć coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakieś słowo jest ocenzurowane, wytnij część teksktu i zobacz które to

Wyslalam Ci ten post. Jak chcesz to wklej. Moze Tobie sie uda.

 

 

W pewnym sensie zaprzeczasz swojemu wcześniejszemu wpisowi, ale cóż.

Widzisz się w strasznie słabych barwach, ktoś kto na Ciebie patrzy może jednak widzieć coś więcej.

Nie zaprzeczam. Pisalam o pasztetowatosci i wykazywaniu inicjatrywy. Napisalam , ze gdybym sama nie wykazywala inicjatywy to nawet bym z nikim nie pogadala. Powtarzam - POGADALA.  Nie pisalam ani slowa o erotyce , parkach w parkach.....// i seksie.

Glodnemu zawsze chleb na mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesli uwazasz , ze wiesz lepiej niz Ja co Ja mysle i co czuje to w zasadzie po co dyskutowac.

Kiedyś może człowiek zmieni poglądy ale wtedy zazwyczaj okazuje się że na niektóre rzeczy jest już za późno niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyslalam Ci ten post. Jak chcesz to wklej. Moze Tobie sie uda.

 

Nie zaprzeczam. Pisalam o pasztetowatosci i wykazywaniu inicjatrywy. Napisalam , ze gdybym sama nie wykazywala inicjatywy to nawet bym z nikim nie pogadala. Powtarzam - POGADALA.  Nie pisalam ani slowa o erotyce , parkach w parkach.....// i seksie.

Glodnemu zawsze chleb na mysli ?

Nie wspomniałem nic o erotyce, a o dostrzeżeniu Twoich zalet i walorów, tak Twojego wyglądu jak i cech osobowości.

Napisałem, iż zaprzeczasz sama sobie, gdyż piszesz "mnie jest dobrze tak jak jest", a post który sama zacytowałaś, jasno stwierdza, że wcale Ci nie jest dobrze.

Jesteś w stanie akceptacji swojego własnego urojenia. Stwierdziłaś, że jesteś brzydka, masz złą osobowość i w ogóle nikt Cię nie chce, teraz, wcześniej i nigdy. Najgorsze co możesz zrobić. W takim stanie faktycznie się komuś spodobasz i go odrzucisz, bo stwierdzisz, że to niemożliwe. Wmówisz sobie, że gość szuka desperatki na szybko, albo jest po prostu psychiczny lub naćpany i nie wie co robi i możesz zmarnować szansę na miłość Twojego życia.

Pomyśl o tym. Opinia jaką Ty masz o sobie, nie jest tą samą jaką inni mają o Tobie.

 

Życzę smacznego podczas jedzenia chleba ^^

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pomyśl o tym. Opinia jaką Ty masz o sobie, nie jest tą samą jaką inni mają o Tobie.

Życzę smacznego podczas jedzenia chleba ^^

Proponuje pozostawic w spokoju moja osobe i wrocic do tematu. OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piszesz że jako "pasztet" jakbyś nie inicjowała to byś nawet nie pogadała i uważasz że to przez bycie "pasztetem". Poczytaj tu troche i zobaczysz że panny które niby są ładne też mają ten problem i nic wspólnego z wyglądem.

Nie musze nic czytac. Doskonale znam to z zycia. Wiem tez , ze kobiety , ktore innym wytykaja brak honoru czy desperacje z powodu wykazania inicjatywy same czesto taka inicjatywe wykazuja. Reszta Twojego postu nie ma nic wspolnego z tematem wiec nie bede jej komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proponuje pozostawic w spokoju moja osobe i wrocic do tematu. OK ?

Chcę Ci tylko pomóc, nie zamykaj się w sobie tylko dlatego, że spotkałaś ludzi dla których uroda jest nadrzędną cechą, gdyż oni są nic niewarci, nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chcę Ci tylko pomóc, nie zamykaj się w sobie tylko dlatego, że spotkałaś ludzi dla których uroda jest nadrzędną cechą, gdyż oni są nic niewarci, nie Ty.

Troche pojechales. Dlaczego uwazasz , ze ludzie ceniacy urode jako nadrzedna cecha sa nic nie warci ? Kazdy ma swoj wlasny system wartosciowania. Nie musi to byc system zgodny z innymi. Wiesz , jedni lubia jablka a drudzy gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Troche pojechales. Dlaczego uwazasz , ze ludzie ceniacy urode jako nadrzedna cecha sa nic nie warci ? Kazdy ma swoj wlasny system wartosciowania. Nie musi to byc system zgodny z innymi. Wiesz , jedni lubia jablka a drudzy gruszki.

Masz rację. Dlatego wytłumacz mi, dlaczego Ty która nie oceniasz innych po wyglądzie zrażasz się do siebie i świata przez to, że inni to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zrazam do siebie i swiata ? A to skad wziales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moim zdaniem ludzie w internecie są tylko śmielsi i bardziej otwarcie mówią o co im tak naprawdę chodzi.
W realnym świecie mężczyźni też chcą seksu.
To jest główna siła napędowa związków damsko-męskich i gdyby nie potrzebowali seksu, to nie wiązali by się z kobietami...
Jeśli porozmawiasz, czy popiszesz z kilkudziesięcioma prostakami chcącymi seksu bez zobowiązań, to przynajmniej docenisz takiego, który też będzie chciał seksu, ale w połączeniu z uczuciem, czy czy choćby szacunkiem, przyjaźnią i uprzejmością.
Kobiety też chcą seksu, tylko w połączeniu ze związkiem itd.
Szukaj, sprawdzaj. Kobiety które szukają po kilka lat rozmawiały czasem z każdym jaki był w okolicy i one mogą powiedzieć, że nie ma odpowiedniego kandydata, ale Ty znajdziesz, tylko nie załamuj się prostakami, tylko śmiej się z nich i szukaj dalej..
 

Ja nie chcę seksu, mi wystarczy uczucie 🙂

 

na mnie wielu sie gapilo i jakos żaden mnie nie szukal na spotted...

Nic dziwnego. Jak facet pisze na spotted, to zaraz jest pełno komentarzy, że ci.ta, że co z niego za facet, jak zagadać nie potrafi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaaasne to zeby przypodobać sie fagasowi którego dopiero poznalam to mam mu wskakiwac do łóżka i ryzykować choroba weneryczna (bo może obracał wiele kobiet i może cos mieć), niechcianą ciąża albo wyróżnieniem mi złej opinii (gdy pochwali sie kolegom ze ,,jestem łatwa" a mieszkam w niezbyt dużym miescie). O nie, za duże ryzyko...chce tylko zaspokoić swoją potrzebę czułości (z kims kto choc troche mi sie spodoba wizualnie) bo jako singielce brakuje mi tego wiec jak mam okazję i ochotę to sie zaspokajam ale przecież to jest przyjemne dla obu stron (np. całowanie) więc nie może facet poprzestać na tym i uszanować ze nie chce seksu? Zamiast usilnie mnie namawiać...

Może. Ja bym uszanował, bo mi też nie zależy na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie chcę seksu, mi wystarczy uczucie 🙂

Nic dziwnego. Jak facet pisze na spotted, to zaraz jest pełno komentarzy, że ci.ta, że co z niego za facet, jak zagadać nie potrafi itd.

I co z tego, każdy na spotted pisze anonimowo to pewnie mniej przejmuje takimi komentarzami bo jednak znajomi nie widza ze jest autorem tego posta 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×