Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G0sc

Dlaczego facebookowe wyjazdy w góry jeżdzą głównie 40-50-latkowie, i tylko pojedynczy 30-latkowie??

Polecane posty

Jak przeglądam zdjęcia na wszelkich grupach na facebooku  z różnych wyjazdów w góry, wyjazdów dla singli, weekendowych wyjazdów, to wszędzie widzę głównie twarze 40-50 latków płci  obojga, a 30 latkowie nie zdarzają się wcale, lub tylko pojedyncze przypadki.

Dlaczego do takich grup nie zapisują się prawie wcale 30 latkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co przez grupę FB wyjeżdżać ? Ja jeżdżę regularnie w góry jak większość młodych ludzi i to tak daleko że muszę z obcymi ludźmi jechać. ? Większość młodych ludzi woli prywatny domek wynająć i w spokoju odpoczywać z znajomymi czy partnerem czy własną rodziną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A po co przez grupę FB wyjeżdżać ? Ja jeżdżę regularnie w góry jak większość młodych ludzi i to tak daleko że muszę z obcymi ludźmi jechać. ? Większość młodych ludzi woli prywatny domek wynająć i w spokoju odpoczywać z znajomymi czy partnerem czy własną rodziną.  

A jeśli ktoś nie ma rodziny ani partnera, a chciałby przy okazji wyjazdu poznać nowe osoby, ewentualnie właśnie partnerkę? Jadąc ze znajomymi nie pozna się nikogo nowego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawet nie słyszałam o takich wyjazdach, w sumie i tak bym pewnie nie pojechała : )

Dlaczego byś nie pojechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego byś nie pojechała?

Bo lepiej się czuję w towarzystwie osób które już znam : )

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeśli ktoś nie ma rodziny ani partnera, a chciałby przy okazji wyjazdu poznać nowe osoby, ewentualnie właśnie partnerkę? Jadąc ze znajomymi nie pozna się nikogo nowego

Może ludzie samotni nie wiedzą że takie wycieczki istnieją . Może także nie mają odwagi się spakować jednego dnia i z obcymi ludźmi jechać ? Nie wiem.  Obstawiam że większość - nie ma odwagi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może ludzie samotni nie wiedzą że takie wycieczki istnieją . Może także nie mają odwagi się spakować jednego dnia i z obcymi ludźmi jechać ? Nie wiem.  Obstawiam że większość - nie ma odwagi.  

Przecież jak są wyjazdy studenckie, to na nie też wiele osób jeździ samemu i na miejscu ma okazję kogoś poznać. Studenci jeżdżą na wyjazdy grupowe, a potem dopiero 40+,

a między studiami a 40-stką DZIURA

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo mają małe dzieci, z którymi nie da się chodzić po górach. 

Da się. Chodzą, jest ich sporo. Ludzie Pozytywnie Zakręceni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może ludzie samotni nie wiedzą że takie wycieczki istnieją . Może także nie mają odwagi się spakować jednego dnia i z obcymi ludźmi jechać ? Nie wiem.  Obstawiam że większość - nie ma odwagi.  

Ja bym pojechał, czy to sam czy z obcymi, dlaczego nie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Da się. Chodzą, jest ich sporo. Ludzie Pozytywnie Zakręceni;)

Po paru wyjazdach z b0mbelkami, w tym górskich, stwierdzam, że to survival dla naprawde wytrzymałych psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym pojechał, czy to sam czy z obcymi, dlaczego nie? 🙂

Ale ja też bym się z dnia na dzień spakowała.  Co to za problem ? Ciekawa przygoda 🙂 ale ludzie w większości nie mają odwagi może sobie darują.  Albo nie wiedzą w ogóle o czyms takim. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po paru wyjazdach z b0mbelkami, w tym górskich, stwierdzam, że to survival dla naprawde wytrzymałych psychicznie.

hmm dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak przeglądam zdjęcia na wszelkich grupach na facebooku  z różnych wyjazdów w góry, wyjazdów dla singli, weekendowych wyjazdów, to wszędzie widzę głównie twarze 40-50 latków płci  obojga, a 30 latkowie nie zdarzają się wcale, lub tylko pojedyncze przypadki.

Dlaczego do takich grup nie zapisują się prawie wcale 30 latkowie?

Może 30to latkowie nie potrzebują ani gór ani facebook'a by kogoś wyrwać?

Albo te wyjazdy kosztują więcej?

JAk jak singlowaty 30to latek pojedzie na wyjazd nie specjalizowany, niby nie wiadomo kto tam będzie, ale i tak może coś wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hmm dlaczego tak myślisz?

Bo jak mam obsługiwać obsmarkusy w warunkach polowych, to wolę obsługiwać w domu. Taki wyjazd to nie wypoczynek, tylko męczarnia gorsza niż codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo jak mam obsługiwać obsmarkusy w warunkach polowych, to wolę obsługiwać w domu. Taki wyjazd to nie wypoczynek, tylko męczarnia gorsza niż codzienność.

A ile te b0mbelki mają lat i dlaczego musisz obsługiwać. Gdy ja córkę przegnałam po lesie niczego więcej ode mnie nie chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może 30to latkowie nie potrzebują ani gór ani facebook'a by kogoś wyrwać?

Albo te wyjazdy kosztują więcej?

JAk jak singlowaty 30to latek pojedzie na wyjazd nie specjalizowany, niby nie wiadomo kto tam będzie, ale i tak może coś wyrwać.

Ci ludzie pewnie jeżdżą dla przyjemności i żeby poznać nowych znajomych a nie "kogoś wyrywać".

W sumie ciekawy pomysł z tymi wyjazdami i chyba warty spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ile te b0mbelki mają lat i dlaczego musisz obsługiwać. Gdy ja córkę przegnałam po lesie niczego więcej ode mnie nie chciała;)

Moje starsze dziecko ma 4 lata. Ani toto nie ujdzie daleko samo, ani nieść się już nie da, tak jak zupełnie małego. Z jednym smrodliwcem to jeszcze może by człek dał radę, ale większą ilość? To ja odpuszczam😏

A jak widzę na wyjazdach cudze starsze dzieci, takie 6/10, to widzę, że nie jest lepiej, starzy też nic innego nie robią tylko obsługują i pilnują...🤦‍♀️Swiatla w tunelu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ci ludzie pewnie jeżdżą dla przyjemności i żeby poznać nowych znajomych a nie "kogoś wyrywać".

W sumie ciekawy pomysł z tymi wyjazdami i chyba warty spróbowania.

Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moje starsze dziecko ma 4 lata. Ani toto nie ujdzie daleko samo, ani nieść się już nie da, tak jak zupełnie małego. Z jednym smrodliwcem to jeszcze może by człek dał radę, ale większą ilość? To ja odpuszczam😏

A jak widzę na wyjazdach cudze starsze dzieci, takie 6/10, to widzę, że nie jest lepiej, starzy też nic innego nie robią tylko obsługują i pilnują...🤦‍♀️Swiatla w tunelu brak...

Polecam kajak, dzieci lubią wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40-50 latkowie pamietaja, lubia i deoceniaja zycie spoleczne w realu. tak jak to bylo kiedys - zjazdy, zloty, wspolne wyprawy, wczasy zakladowe itp. itd.

mlodsze grupy wiekowe preferuja social media i sa bardziej zindywidualizowani. 

tak ja to widze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

oczywiście 

te które jej nie znają.

oraz te, ktore poznaly i nie polubily. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×