Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
michaliwka

niedrogi telefon dla dziecka

Polecane posty

Muszę pilnie kupić jakiś niedrogi telefon dla dziecka, żeby lekcje online mogł na nim robić, co polecacie? Da się do 500 zł coś kupić dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logi, patrzyłam na ten model, o którym piszesz Alcatel 1S 2020, faktycznie jest w rozsądnej cenie a do tego ładny, o coś takiego mi chodzi właśnie. Zapytam wprost, masz ten model telefonu? Bo chciałbym wiedzieć jak się sprawuje tak w życiu codziennym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam od miesiąca, póki co działa płynnie, nie mam na co narzekać. Robi ładne zdjęcia, aplikacje chodzą dobrze, jakość dźwięku ok, bateria długo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak, nie zawiesza się, nie zamula, aplikacje otwierają się szybko. Mi osobiście niczego nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy w jakim wieku dziecko, ale mój nastolatek jest tym Alcatel 1S z tego roku zachwycony. Przenoszenie zawartości  z jednego tel na drugi, używał trybu jazdy w szkole, żeby nie dzwonił mu niepotrzebnie tel, jest kontrola głosowa - komunikaty głosowe o połączeniach. Całkiem dużo bajerów za taką niewysoką cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem super, ładne makro, do tego też obiektyw szerokokątny. Ładnie rozmywa tło i pięknie odzwierciedla kolory. Jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chwila po temacie, ale może komuś się jeszcze przyda  : Xiaomi Redmi 7A( i w sumie kolejne, droższe modele też się super sprawdzą.)

Kupiony własnie siostrze po tym jak w kilka miesięcy rozwaliła telefon 3krotnie droższy od powyższego....

I sprawuje się bardzo dobrze. Aparat super, bateria też nieźle trzyma jak na ilość aplikacji gier itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzyłam po tych alcatelach i własnie ten model 3L 2020 mi najbardziej ze wszystkich odpowiada, bardzo fajny jest i ma mega aparat z tego co widziałam w opisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2020 o 22:56, Kawiarenkowa napisał:

a jak z szybkoscią pracy tego modelu?

Mam tego Alcatel 1S (2020) i świetnie mi się go użytkuje. MA dual sim więc mogę mieć i prywatną i służbową kartę. Wszystko działa płynnie i bez zastrzeżeń, a bateria trzyma spokojnie dobę mimo, że wcale mało go nie użytkuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Flanela napisał:

Mam tego Alcatel 1S (2020) i świetnie mi się go użytkuje. MA dual sim więc mogę mieć i prywatną i służbową kartę. Wszystko działa płynnie i bez zastrzeżeń, a bateria trzyma spokojnie dobę mimo, że wcale mało go nie użytkuje. 

jak długo go użytkujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alcatel 3X 2019 4/64 GB.

Alcatel 1S 4/64 GB.

Huawei Y7 2019 3/32 GB.

Redmi 8A 2/32 GB.

Nokia 3.1 2/16 GB.

To są moje propozycje 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2020 o 22:56, Kawiarenkowa napisał:

a jak z szybkoscią pracy tego modelu?

Hmm... nie wiem do końca o co pytasz. No normalnie działa, płynnie, nic się nie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2020 o 16:24, Karolciaa napisał:

Alcatel 3X 2019 4/64 GB.

 

Wyszedł niedawno Alcatel 3X 2020, to jest dopiero czad, ale chyba aż szkoda dla dziecka. Bardzo fajnie wygląda, bateria długo trzyma, ma NFC, poczwórny aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 17:12, Dorka123 napisał:

Wyszedł niedawno Alcatel 3X 2020, to jest dopiero czad, ale chyba aż szkoda dla dziecka. Bardzo fajnie wygląda, bateria długo trzyma, ma NFC, poczwórny aparat.

Ooo brzmi ciekawie. Wiesz może jaka cena? Ciekawi mnie też jaka jest rozdzielczość tych aparatów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon? Lekcje on-line. Do tego trzeba laptopa bo większość rzeczy ze szkoły nie da się odtworzyć na telefonie bądź zabraknie na nim miejsca bo tańsze modele go nie maja dużo. Tak max 32gb czyli po dwóch tygodniach nie będzie miejsca. Milam zdalne i z własnego doświadczenia wiem ze laptop jest najlepszy. Nawet dla tych młodszych dzieciaków. Wiec nie kombinuj z telefonem bo potem będziesz miała kolejny wydatek w postaci laptopa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie słuchaj tych babek co o telefonie mówią bo same nie wiedza jak to dokładnie wyglada i ile miejsca potrzeba. Do tego niszczy się wzrok dziecka bo nie raz trzeba 4-5 godzin siedzieć na on line a potem ze 3 na robieniu przesłanych plików. A dziecko jest skupione na małym ekranie który się mocno nagrzewa i szybko wyląduje jak to jest tani model. Lepiej mieć większy obraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a musisz mu koniecznie kupowac jakis telefon? ja to bym wolala, aby pociecha mozliwie jak najdluzej nie miala telefonu. No nie da sie ukryc, ze z jednej strony to szansa, by sie szybciej z nami kontaktowala itp. jesli dziecko jest jednak mlode, to kupilabym taki telefon, zeby po prostu byly wiadomosci, sms-y, mozliwe polaczenia itd. teraz czesto dzieciom komorki sluza po prostu do grania, szukania roznych glupot. Im zatem pozniej dziecko bedzie mialo telefon, tym lepiej. A jak juz musisz cos kupowac to zdecyduj sie po prostu na bardzo prosty model, ktory nie ma dostepu do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co byście polecały dla dziecka do szkoły? Nie chcę kupowąć czegoś drogiego bo wiadomo jak to z dziećmi jest, może coś zgubić, zepsuć a chcę byc z nim w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Alcatel 3X jest niezły. Tylko zwróć uwagę żeby był z 2020 roku - jest nowa odsłona tego modelu. Niedrogi, a będzie super. Dzieciaki potrzebują dużo miejsca na aplikację i sprawny aparat - tu masz 4 aparaty , a najmocniejszy ma aż 16 Mpix. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2020 o 14:28, Sandi napisał:

jak długo go użytkujesz? 

Teraz będzie już pół roku. Ale synowi też wzięłam alcatel w tej nowej odsłonie z 2020 roku, ale inny model. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×