Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czeskovinka

Eliza P z Pingera

Polecane posty

Hello, może ktoś wie i zaspokoi moją ciekawość - była swego czasu na Pingerze taka dziewczyna - Eliza z Bochni, organizowała z mężem wypady offroadowe. Znalazłam ją ostatnio na insta i chyba się rozwiodla. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pamiętam ją! Wróciła do panieńskiego nazwiska i niestety również przypuszczam, że się rozwiodła. Ma zdjęcia z podróży też z nowym partnerem. Szkoda, bo pamiętam ich ślub kilka lat temu i wycieczki 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lilimau napisał:

A jaki ma nick? Bo tez jej szukam. 

Jest na Instagramie, jako eliza_u….. (nazwisko)

Nadal sporo podróżuje, ale już w mniej offroadowym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze czytalam jej posty na pingerze 😅 nawet kupilam od niej ...enke i chyba srebrny lancuszek 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się zmieniła. Usta i biust zrobione. Pamiętam ją jak pisała, że ma bądź pracuje w sklepie jubilerskim. Na insta pisała, że rozstała się z mężem. Kojarzy ktoś inne dziewczyny z pingera z czasów Elizy? Ma ktoś na nie namiary na insta ? Pamiętam taką dziewczynę co otworzyła sklep z kosmetykami naturalnymi. Chyba z okolic Krakowa. Później urodziła syna. Nie pamiętam jaki miała nick. Pamiętam też dziewczynę co mieszkała za granicą, urodziła dziecko ciemnoskóre, whyte miała pseudonim czy jakoś tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, swiniakzrusztu napisał:

Bardzo się zmieniła. Usta i biust zrobione. Pamiętam ją jak pisała, że ma bądź pracuje w sklepie jubilerskim. Na insta pisała, że rozstała się z mężem. Kojarzy ktoś inne dziewczyny z pingera z czasów Elizy? Ma ktoś na nie namiary na insta ? Pamiętam taką dziewczynę co otworzyła sklep z kosmetykami naturalnymi. Chyba z okolic Krakowa. Później urodziła syna. Nie pamiętam jaki miała nick. Pamiętam też dziewczynę co mieszkała za granicą, urodziła dziecko ciemnoskóre, whyte miała pseudonim czy jakoś tak. 

Ten sklep jubilerski należał do rodziny jej męża. I rzeczywiście rozwiedli się kilka lat temu. On ma już dziecko z inną.

Też trafiłam na konto Elizy ostatnio i nie mogłam uwierzyć jak się przerobiła. Wcześniej jej twarz miała jakiś swój charakter, że tak powiem, a teraz po zoperowaniu nosa wygląda po prostu jak kolejny klon z insta. Ale pewnie do tego dąży właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fajnie pisała o kosmetykach, książkach, codzienności. Teraz chyba pracuje w jakiejś kancelarii albo czymś w tym rodzaju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja szukam niejakiej Pauliny, studiowała anglistykę, miała chłopaka Kudłacza. Mieszkała chyba we Wrocławiu. Miała nick P jak Pani peee czy coś takiego. Potem zniknęła z pingera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z pingera poza Elizą czytałam też TheBertka, imponowała mi bo bardzo dużo schudła z dietą od Akopa i chodzeniem po bieżni pod górkę. Później wyjechała do Niemiec chyba, zmieniła nick na insta i nie umiem już jej znaleźć.. pamiętam że była bardzo motywującą i miała charakterystycznego wielkiego blond koka 🤩 kojarzy ktoś? 

Edytowano przez soosber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×