Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Myszka98

Jestem samotna

Polecane posty

14 godzin temu, Mariusz4 napisał:

Potraficie zainteresiwac sobą faceta?

Co za głupie stwierdzenie. Co trzeba robić? Chodzić na rzęsach czy cycki wywalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Co za głupie stwierdzenie. Co trzeba robić? Chodzić na rzęsach czy cycki wywalić?

Nie. Tylko coś o sobie mówić, a nie wybierać lub pomijać pytania i pretensje, że księżniczkę nie ma za co uwielbiać. Samo "hej" nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Nie. Tylko coś o sobie mówić, a nie wybierać lub pomijać pytania i pretensje, że księżniczkę nie ma za co uwielbiać. Samo "hej" nie wystarczy.

Zainteresować kogoś? Albo kogoś pociągasz i fascynujesz taką jaką jesteś albo to nie to? Nie trzeba nic robić, żeby zasługiwać ma czyjeś zainteresowanie. Pomieszało Ci się trochę wszystko. Nie pomogą żadne kursy, studia i rozwój jeśli będę dla kogoś za głupia, nie pomogą zabiegi upiększające jeśli będę dla kogoś za brzydka, nie pomoże szukanie hobby, pasji jeśli będę za nudna. To tak nie działa, że trzeba coś robić by kogoś interesowac. Pasuje się takim jakim jest się a akceptacją wad albo szuka się lepszego modelu, a nie na siłę kogoś zmienia. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2021 o 16:02, banita wolności napisał:

jeżeli cyfry w nicku to twój rocznik tzn. że jesteś jeszcze młoda i masz na to czas, aczkolwiek zdecydowana większość dziewczyn w twoim wieku jest już po paru przejściach takich jak: seks (często juz z wieloma partnerami), po jakiś tam związkach itp.. więc jeśli ciebie to wszystko omija to z przykrością muszę stwierdzić, że musisz być wyjątkowo nieatrakcyjna fizycznie  , bo nawet mocno średnie dziewczyny mając już te 22-23 lata mają  na koncie kilku facetów

Ludzie często mówią mi że jestem śliczna, więc nie wiem czy jestem nieatrakcyjna fizycznie. Bo by nikt tak nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dość samotności. Chciałbym być kochany, ale niestety nie jestem wystarczająco przystojny, by zasługiwać na miłość ze strony kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×