Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samanta Wróbel

Koronawirus - sklepy w Łodzi

Polecane posty

Witam

Jestem po powrocie z zagranicy, przeszłam 2 tyg kwarantanny. Na zachodzie europy byłam to tam jeszcze galerie były otwarte, a w Polsce zauważyłam, że wszystko zamknięte. Wiadomo kiedy ta sytuacja się zmieni? Szukam bezpiecznego centrum handlowego w Łodzi w którym mogę zrobić zakupy gdy tylko nie będzie już zakazu. Mogą być też okolice.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo kiedy co się zmieni, decyzje rządu są dyktowane liczbą zarażonych i ogólnie sytuacją z tym wirusem, oni teraz w czasie tej przerwy to te centra handlowe odkażają, montują płyny dezynfekujące i inne tego typu rzeczy, bynajmniej tak robią u mnie w Pabianicach w centrum Tkalnia i to tam radziłabym się udać po zniesieniu zakazu. Fajne, małe centrum, a i blisko południa Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem stwierdzenie "bezpieczne centrum handlowe", lepiej jakbyś sprecyzowała co to znaczy. Nie jestem z okolicy, ale mogę powiedzieć żebyś nie wybierała się nigdzie do centrum miast, bo tam będzie najbardziej tłoczno. Lepiej na obrzeża, albo do mniejszych, pobliskich miejscowości jak wyżej sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×