Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SyndromTakotsubo

pentagon ujawnił filmiki przedstawiające spotkania pilotów myśliwców z ufo

Polecane posty

Gość pari
 

z 2004, 2014 i 2015.

Oglądałeś może ostatnio materiał na kanale: BaldTV (yt)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co się stało że ujawnili taka ważna tajemnice? Szoke a gdzie film?;)

na łikipedii jest, nie wiem jak tu wstawić webema więc daje linki do artykułów. video masz po prawej stronie na samej górze od razu.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Nimitz_UFO_incident

 

https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Theodore_Roosevelt_UFO_incidents

 

 

Schowaj się pajacu.

Nie powiedziałbyś do mnie tego na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oglądałeś może ostatnio materiał na kanale: BaldTV (yt)?

tak, ziomek mi to polecał. trochę opiniotwórcze, mało merytoryczne, ale tematy ciekawe poruszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

tak, ziomek mi to polecał. trochę opiniotwórcze, mało merytoryczne, ale tematy ciekawe poruszane.

No to jest dokładnie o tych zdarzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony straszliwym marnotrawstwem przestrzeni byłoby gdyśmy w tak niewyobrażalnie wielkim wszechświecie byli sami. Z drugiej strony dla innych cywilizacji Ziemia może być tym samym czym kopiec mrówek dla nas. Pewnie do mrówczego świata zapewne przypadkowo wpadają jakieś owady czy myszy i z nami może być dokładnie identycznie, całkiem przypadkowo może wpadać na nas jakaś inna forma życia, która nie do końca jest dla nas groźna, a co gdy natknie się na nas coś większego - taki wandal który chce roznieść mrówczy kopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z jednej strony straszliwym marnotrawstwem przestrzeni byłoby gdyśmy w tak niewyobrażalnie wielkim wszechświecie byli sami. Z drugiej strony dla innych cywilizacji Ziemia może być tym samym czym kopiec mrówek dla nas. Pewnie do mrówczego świata zapewne przypadkowo wpadają jakieś owady czy myszy i z nami może być dokładnie identycznie, całkiem przypadkowo może wpadać na nas jakaś inna forma życia, która nie do końca jest dla nas groźna, a co gdy natknie się na nas coś większego - taki wandal który chce roznieść mrówczy kopiec?

zorientuj się na rzecz że to wcale nie my musimy być rdzenną istotą inteligentną na ziemi i to my możemy być równie dobrze tym wandalem z kosmosu który został zesłany aby roznieść planetę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za dzieciaka wielokrotnie z całą rodziną w nocy oglądaliśmy ufo na niebie od 22;30 w okresie wakacyjnym byli z innych wymiarów goście hiperprzestrzeni i lokalnie mamy szarych bardzo niskiego wzrostu 😳 

👽 są od dawna z nami od dawna w czasie który jest tylko formą całości.xd

Myślicie że znikli? Hahaha wrócą.😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zorientuj się na rzecz że to wcale nie my musimy być rdzenną istotą inteligentną na ziemi i to my możemy być równie dobrze tym wandalem z kosmosu który został zesłany aby roznieść planetę. 

Wszechświat nasz może istnieć tylko i wyłącznie kiedy jest zachowana jego rownowaga zatem ofiara Systemu jesteśmy po to właśnie. bez nas demonicznych ludzi by go nie było.. a jednocześnie nie istnieje jednocześnie 

Ktoś kto jest wszystkim.?;) xd 

Hmmm 🤷🛐🎭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×