Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sebax7

Sposoby masturbacji

Polecane posty

Jakie macie sposoby na masturbacje? Męska oczywiście. Lubicie szybko wolno przerywane przed orgazmem bezpośrednio po żołędzi na sucho czy w nawilżeniem. Czy np kilkukrotnie przerywane przed samym orgazmem i na koniec dopiero wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

różnie, ostatnio z nawilżeniem i bezpośrednio po żołędzi (z zsuniętym napletkiem) oraz kilkukrotne przerywanie przed a na końcu wytrysk albo wcale. Druga ręka pieści jajka albo czasami sutki.

Bez wytrysku? I nie chciało ci się potem jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

o to właśnie w tej zabawie chodzi aby chciało się jeszcze bardziej. Fajniej się zjeżdża na nartach z wysokiej góry niż małej górki. Trzeba znać swoje reakcje perfekcyjnie i wiedzieć pobudzanie jakiej części żołędzi jaki daje efekt i oczywiście umieć panować nad mięśniami Kegla. Można dojść do takiej wprawy, że dzieje się to w zasadzie prawie automatycznie - jak z nauką jazdy na rowerze. Nie jest to naturalna umiejętność człowieka ale z czasem na rowerze jeździsz automatycznie. Tutaj masz tak samo. Robisz coś na przekór naturze ale z czasem staje się to automatyczne

A lubisz fetysze np stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z ddt30. Też uprawiam edging. 🙂 Ale bawię  się z moimi zabawkami Fleshlight. 🙂 Naprawdę mogę polecić.

Zamówiłem sobie dzisiaj jeszcze masażer prostaty i korek analny, które w założeniu potęgują orgazm, więc może być ciekawie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i generalnie na mokro po żołędzi z  naciąganiem i zwalnianiem skórki 😉 

Edytowano przez Marcin40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ty jesteś pedziem że cię dokładnie interesuje to jak szybko inny dochodzi, czy przerywe przed dojściem itd.?

bo nie czaję

Ciekawy jestem może ktoś ma.jakies inne pomysły. Nie chcesz nie odpowiadaj. Nie jestem pedziem jak bym był wszedlbym na jakieś gej forum 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat może jeszcze zbytnio się nie rozwinał ale w przypadku gdyby kobieta zadała podobne pytanie już by można było spodziewać się męskiego udziału w dyskusji.

Czyżby fakrycznie kobiety nie miały żadnych uwag, rad i wskazówek?

Nawet żartobliwych i ironicznych?

Czuję się rozczarowany.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Temat może jeszcze zbytnio się nie rozwinał ale w przypadku gdyby kobieta zadała podobne pytanie już by można było spodziewać się męskiego udziału w dyskusji.

Czyżby fakrycznie kobiety nie miały żadnych uwag, rad i wskazówek?

Nawet żartobliwych i ironicznych?

Czuję się rozczarowany.

To jest temat czysto techniczny i wyłącznie dla mężczyzn. W dodatku trzeba czytać go ze słownikiem. Poza tym trochę...żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest temat czysto techniczny i wyłącznie dla mężczyzn. W dodatku trzeba czytać go ze słownikiem. Poza tym trochę...żenua.

A ciebie nie ciekawiło albo nie podniecało patrzenie jak facet robi sobie dobrze? 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest temat czysto techniczny i wyłącznie dla mężczyzn. W dodatku trzeba czytać go ze słownikiem. Poza tym trochę...żenua.

Miałem coś wspomnieć iż niby prosta czynność a jednak jak widać wymaga wyszukiwania nowych technik i w sumie cos w tym jest bo by dotrzeć do celu inaczej się go osiągnie na pieszo a inaczej luksusową limuzyną jednak stwierdziłem że nie ma to sensu bo do czego bym tego nie porównał to nadal pozostanie to zwykłym zwaleniem konia własną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ciebie nie ciekawiło albo nie podniecało patrzenie jak facet robi sobie dobrze? 😉

Nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. 

Hehe...Nic a nic?😉  Nawet wtedy jak patrzyłaś z rozkosznym uśmiechem jak mu rośnie i staje sie coraz większy i grubszy? 😁😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hehe...Nic a nic?😉  Nawet wtedy jak patrzyłaś z rozkosznym uśmiechem jak mu rośnie i staje sie coraz większy i grubszy? 😁😁😉

Od przyjemności ma mnie a nie swoją rękę i tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Temat może jeszcze zbytnio się nie rozwinał ale w przypadku gdyby kobieta zadała podobne pytanie już by można było spodziewać się męskiego udziału w dyskusji.

Czyżby fakrycznie kobiety nie miały żadnych uwag, rad i wskazówek?

Nawet żartobliwych i ironicznych?

Czuję się rozczarowany.

Kobiety mogą użyć innych części swojego ciała, aby sprawić przyjemność swojemu facetowi, stąd brak uwag co do technik manualnych.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobiety mogą użyć innych części swojego ciała, aby sprawić przyjemność swojemu facetowi, stąd brak uwag co do technik manualnych.

Wszystko jest kwestią pomysłowości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystko jest kwestią pomysłowości 🙂

Ja lubię mieć to robione stopami np a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×