Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
joanna38

Epidemia jakaś ?

Polecane posty

Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu u nas w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny teraz mają deformację i takie buty się już nie nadają, że muszą być w sklepach szersze buty na niższym stabilnym obcasie bo większość klientek ma haluksy, które przestają być problemem i kompleksem, ale oczywiście dziewczynom, które chodziły na takiej jak ja szpili jest później bardzo trudno kupić buty, bo po latach codziennego noszenia w pracy i na ulicy nogi przystosowały się do wysokich szpilek, a teraz z powodu postępującej deformacji takie buty się już nie nadają. Ostatnio nie chodzę do gabinetów. Dzisiaj miałam termin, ale pani zadzwoniła i dała mi termin za kilka tygodni, a niestety bóle stają się często nie do zniesienia nawet w ortopedycznych butach, co zmusza mnie do szukania na forum pomocy i porady. To musi być karą dla niej chodzić w tych bardzo brzydkich butach .... Jestem strasznie wściekła bo tak mówią o mnie koleżanki i nogi mnie codziennie strasznie bolą. Zastanawiam się nad przyszłością moich nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×