Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia12345600

Porod w 2 trysmestrze :/

Polecane posty

Hej kobietki

2 tyg temu mialam porod w 18 tygodniu,poniewaz dziecku mozg przestal sie rozwijac juz pare tyg przed,Moje pytanie jest takie ile najlepiej jest poczekaj na druga ciaze I Jakie jest ryzyko ze ta sama sytlacja nie powtorzy sie w nastepnej ciazy a tego sie barszo boje,Czy mieliscie takie przezcia a potem dziecko w drugiej ciazy bylo zdrowe? 

  • Sad 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezależnie od tego co powie Ci lekarz, najlepiej przeczekaj do momentu aż pandemia się unormuje. Nie wiadomo jaki wpływ i ma koronawirus na rozwijający się płód, czekając teraz, chronisz swoje niepoczęte jeszcze dziecko

Przykro mi. Bądź dzielna i nie poddawaj się. Będzie dobrze - tego Ci życzę

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej kobietki

2 tyg temu mialam porod w 18 tygodniu,poniewaz dziecku mozg przestal sie rozwijac juz pare tyg przed,Moje pytanie jest takie ile najlepiej jest poczekaj na druga ciaze I Jakie jest ryzyko ze ta sama sytlacja nie powtorzy sie w nastepnej ciazy a tego sie barszo boje,Czy mieliscie takie przezcia a potem dziecko w drugiej ciazy bylo zdrowe? 

Przeżyć takich nie miałam. Tobie współczuję i życzę szczerze wszystkiego dobrego. Z ciążą zaczekaj. Przynajmniej z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej kobietki

2 tyg temu mialam porod w 18 tygodniu,poniewaz dziecku mozg przestal sie rozwijac juz pare tyg przed,Moje pytanie jest takie ile najlepiej jest poczekaj na druga ciaze I Jakie jest ryzyko ze ta sama sytlacja nie powtorzy sie w nastepnej ciazy a tego sie barszo boje,Czy mieliscie takie przezcia a potem dziecko w drugiej ciazy bylo zdrowe? 

Bardzo mi przykro. 

Lekarz nic nie mówił na temat kiedy możecie zacząć się znów starać o dziecko? Wydaje mi się, że trzeba odczekać co najmniej 3 miesiące lub dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to lekarz powinien powiedzieć. Ja chyba poczekałabym dłużej, ostatecznie to nie był początek ciąży, tylko prawie połowa. Niech Twój organizm dojdzie do siebie. Wbrew pozorom to nie trwa tak krótko, mimo że te widoczne i odczuwalne objawy już miną. Ale też ważną kwestią jest to, dlaczego tak się stało z Twoim dzieckiem. Czy lekarze jakoś to konkretnie tłumaczyli, czy po prostu "pech"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×