Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brokentiger87

sondaż wyborczy 2020

Polecane posty

Na kogo byście nie zagłosowali to wynik i tak już jest dawno ustalony!

Wyborów nie organizuje komisja wyborcza tylko cwaniak z konkretnej partii, kampanię wyborczą robi tylko jeden kandydat z tej właśnie partii a trybunał który będzie zatwierdzał ważność wybór również jest z tej partii - to kto wygra???

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na kogo byście nie zagłosowali to wynik i tak już jest dawno ustalony!

Wyborów nie organizuje komisja wyborcza tylko cwaniak z konkretnej partii, kampanię wyborczą robi tylko jeden kandydat z tej właśnie partii a trybunał który będzie zatwierdzał ważność wybór również jest z tej partii - to kto wygra???

gdyby tak było, to by się nigdy nie zmienialo prezydenta

kampanię wyborczą na tvpis łykają tylko totalne ciemniaki

Edytowano przez brokentiger87
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpada każdy kto podpiera się kościółkiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bosak czyli konfederacja ma program w którym odpowiadaja mi dokładnie trzy punkty: 

1, ograniczenie rozdawnictwa socjalnego

2, zmniejszenie podatków

3, gospodarka wolnorynkowa

Ale niestety Bosak czyli konfederacja jest sceptyczny wobec Unii oraz chce zupełnie zakazać aborcji, dlatego Bosak odpada.

Do tej pory wahałam się nad wyborem Kidawy a Kosiniakiem, ale jednak zdecydowałam że  nie pójdę na te pseudowybory.

dużo się r;u;c;h;;as;z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Polska ma najbardziej restrykcyjne prawo aborcyjne w całej Europie, nie,chciałabym żeby kobiety były zmuszają do rodzenia dzieci które umrą zaraz po urodzeniu albo urodzą się bez mózgu itp.

ale to nie jest temat o Twojej emigracji, która powinna nastąpić, tylko o wyborach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak opodatkują netflixa to może Polacy ruszą d;;u;p;y; sprzed ekranów i się zorientują, jak ważne jest odsunięcie od władzy obecnej ekipy! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że obecny kompromis aborcyjne jest akceptowany przez większość..

x

przez większość akceptowany jest też rząd, to po co te wybory?

x

Tak o wyborach, ale z wyborami łączy się nieodłącznie program wyborczy kandydatów, a właśnie Bosak jest za  bezwzględnym zakazem aborcji,

x

bo poszanowanie życia należy do polskiej kultury,co obala twoją tezę, że większość chce abrocji i pakuje Ci walizki. ja Ci proponuję Niemcy. na początku dostaniesz plemnikami.

x

Nie feministek ale osób ze  zdrowym rozsądkiem a nie fanatyków religijnych .

x

feministki wymyśliły temat aborcji, a o fanatykach religijnych sama zaczęłaś mówić, pewnie polecą nazwiska, zamieniam się w słuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz co pisze więc napiszę jeszcze raz, nie godzę się na to by kobietą musiała urodzić dziecko bez mózgu oraz takie które nie ma żadnych szans na życie czyli umrze zaraz po urodzeniu, pamiętam dr Hazan uratował dziecko które "przeżyło" ok 10 godzin chociaż przecież żyła za niego cała aparatura, ]

x

słusznie się nie godzisz, bo ta historia jest zmyślona. poza tym projekt pani Kaji Godek, o który masz ból d'u'p'y' takich przypadków nie dotyczy

poza tym dziecko bez mózgu i tak nie pożyje.' albo w ogóle nie istnieje. zapewne jest to chwytny skrót myślowy np. nie ma części mózgu, można żyć bez jakiegoś obszaru mózgu, ludzie po wypadkach przecież. no właśnie człowieka po wypadku też abortujesz? rozumiem, że przymusowo i zgodnie z prawem, bo Twoja chora w tym przypadku empatia i strach przed tym, co ludzkie, nie pozwala Ci na takiego człowieka patrzeć?

może się nie godzisz na dziecko bez rąk i nóg, więc zamordujesz pana Nick Vujicica, bo nie pasuje do Twojej tezy?

 

 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"przeżyło" ok 10 godzin

x

no właśnie. to tylko dowodzi, że człowiek może żyć "bez mózgu". ciekawe dla nauki. matka gdyby chciała, to by usunęła. nie pi;e;rd;ol że się nie da 😄

poza tym cała ta historia to ściema

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"przeżyło" ok 10 godzin

x

no właśnie. to tylko dowodzi, że człowiek może żyć "bez mózgu". ciekawe dla nauki. matka gdyby chciała, to by usunęła. nie pi;e;rd;ol że się nie da 😄

poza tym cała ta historia to ściema

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no właśnie. to tylko dowodzi, że człowiek może żyć "bez mózgu". ciekawe dla nauki. matka gdyby chciała, to by usunęła. nie pi;e;rd;ol że się nie da

Aha! Czyli  to chodzi?

Oficjalnie aborcja jest zakazana, a jak która tam chce usunąć to niech po cichu jedzie do Niemiec i nie ma problemu.

Dalej jesteśmy cacy, nikt nic nie wie i wszystko ok, a w niedzielę do kościółka.

Rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeżyło a raczej przemęczyło się 10 godzin,  oczywiście że się da zagotować horror dla kobiety która chodzi 9 miesięcy w ciąży wyłącznie po to by urodzić martwe dziecko, uważasz że to sciema tylko dla tego bo nie pasuje tobie to twojej teorii.

no, straszna jest ta natura. co myślisz o tym, że Kościół wymyślił w jaki sposób się rozmnażamy?

x

10 h to długo jak na wywrócenie wszystkich praw medycyny do góry. no ludzie się męczą po wypadkach jeszcze gorzej. więc to żaden argument

poród jest naturalny, wypadek samocodowy - spisek patriarchatu

nie, to ściema, bo sama matka się przyznała, że to ściema dla "Faktu". bo ładnie brzmi. dr Hazan zapłodnił ją, trzymał w piwnicy 9 miesięcy, kopnął ją w brzuch, żeby uszkodzić płód, potem kazał rodzić. piękna historia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i kur;w;a nurzacie się w tych tematach. ja pierd;o;lę temat jeśli w ogóle dotyczy jakiegoś promila populacji, a my mamy całe prawo zmieniać, żeby feministki usuwały dowody swojego puszczalstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie, tacy właśnie ludzie chcą zmusić kogoś do tego żeby żył tak jak jemu się podoba.

? kogo? dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aha! Czyli  to chodzi?

Oficjalnie aborcja jest zakazana, a jak która tam chce usunąć to niech po cichu jedzie do Niemiec i nie ma problemu.

Dalej jesteśmy cacy, nikt nic nie wie i wszystko ok, a w niedzielę do kościółka.

Rzyg.

ta aborcja nie była nielegalna. nie wiem co ma do tego "kościółek", ale często te szmaty aborcyjne są ateistkami, jednak zapewniam Cię, że to korelacja, nie przczynowość. znam wiele porządnych ateistek

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głównym powodem niechcianych ciąż jest PUSZCZALSTWO, a nie jakaś rzadka egzotyczna choroba, że o matko, nie mogę paczeć na to co urodziłam. no kur;wa; zdarza się, jak Ci dziecko wróci z domu bez nóg też będziesz musiała to znieść, albo zakazać ruchu drogowego! a zapewniam Cię, że to jest bardziej prawdopodobne niż jakaś rzadka choroba, z którą się żyje 10 godzin

nadal nie wiem co ma Kościół do tego, oprócz tego, ze Kościół słusznie zabrania puszczalstwa. wniosek? za aborcją są puszczalskie blachary, tego się nie da inaczej wyjaśnić. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie prowokuj mnie więcej, bo Ci pieprznię solniczką przez ekran. i siup kolejna przesłanka do skrócenia Ci cierpień. 

kończę off top 

wracamy do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawe dlaczego tych z pro Life nie widać w hospicjach jako wolontariusze, gdy protestowały te kalekie dzieci w sejmie to ci z pro Life też nabrały woda w usta. 

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

głównym powodem niechcianych ciąż jest PUSZCZALSTWO, a nie jakaś rzadka egzotyczna choroba, że o matko, nie mogę paczeć na to co urodziłam. no kur;wa; zdarza się, jak Ci dziecko wróci z domu bez nóg też będziesz musiała to znieść, albo zakazać ruchu drogowego! a zapewniam Cię, że to jest bardziej prawdopodobne niż jakaś rzadka choroba, z którą się żyje 10 godzin

nadal nie wiem co ma Kościół do tego, oprócz tego, ze Kościół słusznie zabrania puszczalstwa. wniosek? za aborcją są puszczalskie blachary, tego się nie da inaczej wyjaśnić. 

Ale sobie wyjaśniłaś!

Za dużo soku!

My tu piszemy o aborcji płodów bez mózgu lub z setką wad albo zagrażających życiu i zdrowiu a nie o skrobankach zastępujących antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska jest okropna, raz moja rodzina zagłosowała na PIS i wyjechalam z tego SKANSENU, aborcja w normalnym kraju na zyczenie musi byc dostepna min do 12 tc., dlatego polowe swojego czasu spedzam poza Polska, jeszcze troche kato-prawicowego rzadzenia i zostane poza Polska na stale. swiatopoglodowa Polska jest odpowiednia dla starych dewot i niech sobie tutaj one pracuja za grosze i siedza na dupach w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lewica - rozdzial od kosciola, legalna abrocja, ekologia 🙂 dla mnie jedyny wybor od kiedy zieloni sprzedali sie PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

już jestem spokojny tygrysek. meow meow. piszcie, nie bójcie się. 

Cześć 🙂

mam pytanie,  czy przez wiele lat miałaś na tym forum nick: brokenside ?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Bosak

W drugiej turze o ile bedzie to obojętnie byle nie Duda 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×