Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kina 95

Ból piersi

Polecane posty

Dostałam o tydzień za wcześnie miesiączkę. Dziś jest jej 2 dzien jednak czuje się inaczej niż zazwyczaj. Brzuch praktyczne mnie nie boli i jest mniej obficie niż za zwyczaj. Strasznie słabo się czuję, a do tego mocno pobolewają mnie piersi co nigdy wcześniej podczas okresu się nie zdażyło. 

 

Dziewczyny czy to normalne, że podczas okresu tak mocno mogą boleć piersi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej piersi bolą przed miesiączką i przestają tuż przed okresem. Mogę to być jakieś zawirowania hormonalne skoro i tydzień wcześniej dostałaś miesiączkę. Jeśli istnieje możliwość, że jesteś w ciąży, to radzę zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hmm raczej piersi bolą przed miesiączką i przestają tuż przed okresem. Mogę to być jakieś zawirowania hormonalne skoro i tydzień wcześniej dostałaś miesiączkę. Jeśli istnieje możliwość, że jesteś w ciąży, to radzę zrobić test.

Właśnie i to mnie niepokoi. Piersi bolą mnie już od połowy cyklu, a nawet i wcześniej. Nigdy tak nie miałam. Na początku kwietnia dostałam miesiączkę i teraz znów. Ciążę raczej wykluczam, ale dla pewności jeszcze zrobię test jak tylko krwawienie się skończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z testem poczekaj przynajmniej na spodziewany termin normalnej miesiączki, wcześniej wynik negatywny będzie bardzo mało wiarygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z testem poczekaj przynajmniej na spodziewany termin normalnej miesiączki, wcześniej wynik negatywny będzie bardzo mało wiarygodny. 

Tak zrobię w przyszłym tygodniu. Raczej wątpię żebym była w ciąży. Test robiłam miesiąc temu jak tydzień spóźniała mi się miesiączka. Teraz za to znów przyszła za wcześnie. Czeka mnie wyzyta u ginekologa jak to wszystko się skończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jakieś hormonalne problemy. Skoro i okres ci się przesuwa, choć tydzień w jedną czy drugą stronę, to jeszcze norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×