Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WojtasXX69

mdma i inne

Polecane posty

Witam odwiedzających. 

Wraz z moją partnerka, dodam że jesteśmy ze sobą już kilka lat, jesteśmy dojrzałymi ludźmi, nie małolatami, chcieli byśmy spróbować wspólnego sexu z używkami. Ma być to dla nas nowe doświadczenie, próba czegoś innego. Dodam że nie próbowaliśmy nigdy takich zabaw. 

Chcieli byśmy by wypowiedziały się osoby mające doświadczenie w tym temacie, czyli które bawiły się w ten sposób, jakie są doznania, co jak ile i kiedy wziąść. 

Zastanawialiśmy się nad feta koksem i pikasmi. Prosimy o poradę i konkretne wypowiedzi ludzi z doświadczeniami 😉

Pozdrawiam licząc na fajne pdpowiedzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Hej, 

Ja mogę Ci trochę opowiedzieć na ten temat. 

Nie ma żadnego zagrożenia dopóki wszystko robicie z głową. 

1 to na pewno musicie sobie bezgranicznie ufać, to jest ważne. 

Proponuję zjeść pixe i zacząć miły wieczorek. 

Myślę, że na początek wystarczy po pół pixy na głowę, nie więcej, ew. Później możecie dojeść jak będzie taka potrzeba. Proponuję nic pić do tego alkoholu a jeżeli już to nie wiecej niż butelkę winka  na wieczór. Jeżeli jest to początek i chcecie mieć super wieczór. 

MDMa wywoła u was super stan, będziecie się uwielbiać, kochać, rozumieć, wspierać, będziecie czuli miłość, jest to cudowne uczucie.

Jadlam pixe z chłopakiem i uważam że to świetne cementuje związek. 

Słuchaj no wszystko jest dla ludzi. Nie polecam fety bo to ....

Dobra pixa zrobi robote. 

Jak już keofys jedliście to wiecie ile możecie jeżeli nie to po jednej na wieczorek, dobra muzyczka, nastrój i będzie pięknie

Polecam 😁😁

Edytowano przez EvaDallas
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam odwiedzających. 

Wraz z moją partnerka, dodam że jesteśmy ze sobą już kilka lat, jesteśmy dojrzałymi ludźmi, nie małolatami, chcieli byśmy spróbować wspólnego sexu z używkami. Ma być to dla nas nowe doświadczenie, próba czegoś innego. Dodam że nie próbowaliśmy nigdy takich zabaw. 

Chcieli byśmy by wypowiedziały się osoby mające doświadczenie w tym temacie, czyli które bawiły się w ten sposób, jakie są doznania, co jak ile i kiedy wziąść. 

Zastanawialiśmy się nad feta koksem i pikasmi. Prosimy o poradę i konkretne wypowiedzi ludzi z doświadczeniami 😉

Pozdrawiam licząc na fajne pdpowiedzi

 

Polecam mdma i 2cb. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Witam odwiedzających. 

Wraz z moją partnerka, dodam że jesteśmy ze sobą już kilka lat, jesteśmy dojrzałymi ludźmi, nie małolatami, chcieli byśmy spróbować wspólnego sexu z używkami. Ma być to dla nas nowe doświadczenie, próba czegoś innego. Dodam że nie próbowaliśmy nigdy takich zabaw. 

Chcieli byśmy by wypowiedziały się osoby mające doświadczenie w tym temacie, czyli które bawiły się w ten sposób, jakie są doznania, co jak ile i kiedy wziąść. 

Zastanawialiśmy się nad feta koksem i pikasmi. Prosimy o poradę i konkretne wypowiedzi ludzi z doświadczeniami 😉

Pozdrawiam licząc na fajne pdpowiedzi

 

mdma polecam, chociaż nie jestem fanem i musisz wziąć pod uwagę, że to, co zjesz, to nie będzie mdma - bo to nie jest banderolowane czy nadzorowane, możesz mięć mdma dawka miliard, możesz mieć mdma dawka pół miliarda albo coś podobnego do mdma. dlatego jak już masz taką potrzebę to polecam wziąć pół tabletki, szczególnie na pierwszy raz. ale domyślam się, że żadnego doświadczenia z psychodelikami nie masz. poza tym musisz liczyć się z działaniem narkotyku od dwóch do sześciu godzin i jakimś rodzajem narkotykowego kaca.

pod tym względem bezpieczniejsze są grzyby psylocybinowe.

podobnie jest z lsd, możesz mieć bardziej lub mniej nasączony papierek.

ogólnie rzecz biorąc to mdma, hehe zioło, kokaina są godne polecenia, choć z tego wszystkiego bym osobiście zażył jedynie kokainę, po amfetaminie z reguły partnerka ma wyższe libido niż partner, który ma większą chęc jarać szlugi niż obracać samicę.

Edytowano przez Machu Picchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×