Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Madelineee

Czy 57kg przy 169 wzrostu to waga bardzo dobra?

Polecane posty

Jak dla mnie to nie. Jak przy wzroście 172 cm ważyłam 57 kg to wyglądalam jak wieloryb jakiś. A teraz ważę 45 i staram się utrzymać wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dla mnie to nie. Jak przy wzroście 172 cm ważyłam 57 kg to wyglądalam jak wieloryb jakiś. A teraz ważę 45 i staram się utrzymać wage.

Przesadzasz,  przy wzroście 168 to ciezkosc ciała z zawartością 57-58 jest wymarzoną dla mnie wagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta powinna być kobietą a nie malowane kości. 

Przy niewielkich podmuchach wiatru zapewne nigdzie nie ruszasz się z domu? 

Wiatr jeszcze mnie nie przewraca 😁

Dużo pracy i wyrzeczeń kosztowało mnie to żeby tyle ważyć i tak wyglądać. A mam tyle szczęścia że mimo ogólnej chudości cycki mi nie spadły, biodra mam fajne, takie zaokrąglone, płaski brzuszek i fajny mam tyłek bo dużo ćwiczę 🙂 TylkoTylko żebra mi strasznie wystają, ale wystawały również wtedy gdy ważyłam 60 kg i miałam jeden wielki tłuszcz na brzuchu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta powinna być kobietą a nie malowane kości. 

Przy niewielkich podmuchach wiatru zapewne nigdzie nie ruszasz się z domu? 

Jak to nigdzie nie ruszam się z domu. A do pracy sklepu nawet czasem na zabawę jaką się wybiorę:) ale wagę to bym chciała taką no może być o 2-3 kg więcej:) co było by za co złapać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dla mnie to nie. Jak przy wzroście 172 cm ważyłam 57 kg to wyglądalam jak wieloryb jakiś. A teraz ważę 45 i staram się utrzymać wage.

Przeliczałaś swoje BMI przy takiej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeliczałaś swoje BMI przy takiej wadze?

Tak. Kiedyś wazylam jeszcze mniej ale udało mi się wyjść z tego. Wiem że wygłodzenie niby bla bla bla ale bywałam w gorszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 170 cm.Kiedyś ważyłam 53/54 kg i nie mogłam przytyć-tak mi było najlepiej.Teraz ważyłam się w listopadzie i ważyłam wtedy 66 kg,teraz chyba mniej i niby lepiej wyglądam na twarzy,zdrowiej i reszta bez zmian,ale oponka na brzuchu działa mi na nerwy...Gdybym mogła,to bym wolała ważyć tak max 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×