Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sebax7

Czy jak ktoś do was przychodzi to kazecie mu zdejmować buty? I czy jak jest bez skarpetek to nie robi wam problemu to jak ktoś jest boso w waszych domach?

Polecane posty

Czy jak ktoś do was przychodzi to kazecie mu zdejmować buty? I czy jak jest bez skarpetek to nie robi wam problemu to jak ktoś jest boso w waszych domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa. Denerwuje mnie i krępuje, jeśli proszę kogoś, żeby nie zdejmował butów a ten i tak zdejmuje. Szczególnie, gdy nie zdążyłam odkurzyć lub zamieść. Uważam, że są sytuacje, kiedy obuwia zdejmować nie należy, np. gdy urządza się w domu jakąś uroczystość i wszyscy są elegancko ubrani. 

Moja nieudana bratowa i jej jeszcze bardziej nieudana mamusia 😉 kazały zdejmować i lepiej było, jeśli się buty odstawiło na dobre miejsce bo inaczej był komentarz. Żenada. Podczas zdjęć na chrzcinach dziecka nikt nie miał butów. Zdjęcia eleganckie, przez fotografa czynione, wszyscy w garniturach, ...enkach, ale w skarpetach i na boso. No prawie elegancko było 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Różnie to bywa. Denerwuje mnie i krępuje, jeśli proszę kogoś, żeby nie zdejmował butów a ten i tak zdejmuje. Szczególnie, gdy nie zdążyłam odkurzyć lub zamieść. Uważam, że są sytuacje, kiedy obuwia zdejmować nie należy, np. gdy urządza się w domu jakąś uroczystość i wszyscy są elegancko ubrani. 

Moja nieudana bratowa i jej jeszcze bardziej nieudana mamusia 😉 kazały zdejmować i lepiej było, jeśli się buty odstawiło na dobre miejsce bo inaczej był komentarz. Żenada. Podczas zdjęć na chrzcinach dziecka nikt nie miał butów. Zdjęcia eleganckie, przez fotografa czynione, wszyscy w garniturach, ...enkach, ale w skarpetach i na boso. No prawie elegancko było 😁

Oczywiście że są sytuacje wyjątkowe ale mówię o tym jak przyjdzie brat siostra kolega koleżanka. Czy zdjemuja czy wchodzą w butach. I czy jeśli zdejmują to czy czujesz się niezręcznie gdy nie mają skarpetek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co chodzi, szczerze mówiąc, nie zastanawiałam się nigdy nad tym. Ale faktycznie, gołe, niezbyt czyste stopy to może nie jest zbyt higieniczne, szczególnie gdy się ma małe dzieci. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, a teraz nie wiem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy. Jezeli przychodza dobrzy znajomi ktorzy beda np. nocowac u nas to zdejmuja buty. Jak robimy domowke to ludzie chodza raczej w butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×