Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jeny jaka lipa... co tam u was słychać ? Jak spędzacie majówkę ? 
Ja wczoraj posiedziałam z m do 24, fajnie było lubię takie wieczory. Jakoś nad wyraz dobrze się czułam i nie poszłam spac przed 21 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

dziwne, że zniknęło nasze forum. Zawsze możemy wymienić się mailami a potem np. Przejść na whatsap i utworzyć grupę Październikówki. 

U mnie nastrój taki sobie. 

Pozdr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie czuje coraz lepiej, tak jakbym w ciazy nie byla. Az tak mi dziwnie czasem bo jak sie czlowiek naczytal/nasluchal o tych dolegliwosciach a ja w porownaniu z innymi tak gladko to przechodze to tak dziwnie troche, sennosc mi juz praktycznie minela. Chuba nadszedl czas cieszenia sie i kupowania pomalu tych malych slodkich rzeczy i czekania na pierwsze ruchy dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 ja też mam się dobrze, w przyszły czwartek mam wizytę u ginekologa i już się nie mogę jej doczekać, mam nadzieję że dzidzi rośnie zdrowa 🙂 Bo gdyby mi ktoś nie powiedział parę miesięcy wcześniej, że jestem w ciąży to teraz bym mu nie uwierzyła, czuje się jak normalnie i zastanawia mnie ten mój brzuch, bo w ogóle nie rośnie... albo ja nie wiedzę, już sama nie wiem 🙂

A Wy dziewczyny kiedy macie kolejne wizyty u swoich lekarzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim tez bym przeszła chętnie na jakis messenger albo whatsup dla bezpieczeństwa. 
Zazdroszcze wam jak piszecie ze nic nie przytylyscie, ja mam normalnie już duży brzuch i ubrania się robią robią za małe. 
Ja dzisiaj poprzebieralm wstępnie ubrania po córce, mam ich sporo ale już takich większych wiec te malutkie będę kupować. 
Będę tez czytać na necie opinie o wózkach bo chce się powoli rozeznać i coś wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kim tez bym przeszła chętnie na jakis messenger albo whatsup dla bezpieczeństwa. 
Zazdroszcze wam jak piszecie ze nic nie przytylyscie, ja mam normalnie już duży brzuch i ubrania się robią robią za małe. 
Ja dzisiaj poprzebieralm wstępnie ubrania po córce, mam ich sporo ale już takich większych wiec te malutkie będę kupować. 
Będę tez czytać na necie opinie o wózkach bo chce się powoli rozeznać i coś wybrać. 

Annak, fajnie. Tylko musimy tu podac jakiegos “ tajnego” maila, żeby nie podawać swoich prawdziwych danych. Masz może takiego? 😁

Też już bym chciała rozważyć wózki, łóżeczka, foteliki itd. 

No i ubranka. H& M mnie zarzuca promocjami. Zastanawiam się. 

Ja już się przyzwyczaiłam do brzuszka i nawet do bulgotania przez ostatnie dni. To chyba dzidzia, bo zawsze po jedzeniu i nocą są te „ bulgotki”. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny 🙂 ja też mam się dobrze, w przyszły czwartek mam wizytę u ginekologa i już się nie mogę jej doczekać, mam nadzieję że dzidzi rośnie zdrowa 🙂 Bo gdyby mi ktoś nie powiedział parę miesięcy wcześniej, że jestem w ciąży to teraz bym mu nie uwierzyła, czuje się jak normalnie i zastanawia mnie ten mój brzuch, bo w ogóle nie rośnie... albo ja nie wiedzę, już sama nie wiem 🙂

A Wy dziewczyny kiedy macie kolejne wizyty u swoich lekarzy? 

Marz, ja chyba w 20 tyg pójdę do gin spr czy wszystko gra i jaka płeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny 🙂 ja też mam się dobrze, w przyszły czwartek mam wizytę u ginekologa i już się nie mogę jej doczekać, mam nadzieję że dzidzi rośnie zdrowa 🙂 Bo gdyby mi ktoś nie powiedział parę miesięcy wcześniej, że jestem w ciąży to teraz bym mu nie uwierzyła, czuje się jak normalnie i zastanawia mnie ten mój brzuch, bo w ogóle nie rośnie... albo ja nie wiedzę, już sama nie wiem 🙂

A Wy dziewczyny kiedy macie kolejne wizyty u swoich lekarzy? 

Ja bylam w srode i kolejna mam dopiero 20.05 mam nadzieje ze szybko zleci bo juz naprawdę dzidzi wyglada jak dzidzi, jak porownuje ze zdjeciem sprzed 5tyg to tam taki robaczek a teraz juz taki maly czlowieczek. Piekny widoczek 😍😍 Fajnie ze bedziesz mogla zobaczyc. Moze juz sie dowiesz jaka plec? Ktory to juz tydzien bedzie dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kim tez bym przeszła chętnie na jakis messenger albo whatsup dla bezpieczeństwa. 
Zazdroszcze wam jak piszecie ze nic nie przytylyscie, ja mam normalnie już duży brzuch i ubrania się robią robią za małe. 
Ja dzisiaj poprzebieralm wstępnie ubrania po córce, mam ich sporo ale już takich większych wiec te malutkie będę kupować. 
Będę tez czytać na necie opinie o wózkach bo chce się powoli rozeznać i coś wybrać. 

Tyle lat trzymalas ciuszki? Tez mysle zeby zostawiac bo to jednak kupa kasy na to pojdzie a mysle ze jednak na kolejne chwile poczekam. Daj znac w jakim stanie sa i jak je przechowywalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tygodniu bolał brzuch , zmieniły mi się upławy z gęstych na takie bardziej wodniste i bolą mnie plecy w krzyżu teraz (przepraszam za szczegóły , chcę nakreślić syt) więc się trochę martwię tymi bólami , zmianami itd. Myślę czy to wodniste to nie wody płodowe (jutro kupię papierki do badania pH jeśli gdzieś znajdę ). Wizytę mam dopiero we środę. Pisałam wczoraj do gina mówił, że te bóle mogą być od rozciągania macicy , ale nie wydaje mi się bo dziś zelżały , a miałam cały tydzień. Wiem, panikuje ciut 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bylam w srode i kolejna mam dopiero 20.05 mam nadzieje ze szybko zleci bo juz naprawdę dzidzi wyglada jak dzidzi, jak porownuje ze zdjeciem sprzed 5tyg to tam taki robaczek a teraz juz taki maly czlowieczek. Piekny widoczek 😍😍 Fajnie ze bedziesz mogla zobaczyc. Moze juz sie dowiesz jaka plec? Ktory to juz tydzien bedzie dla Ciebie?

To juz będzie 16 tydzien i 5 dzień ciąży. Myślisz, że w tym czasie będzie już widoczna płeć? 🙂 fajnie by bylo 🙂 Mam zwykle USG, nie prenatalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Marz, ja chyba w 20 tyg pójdę do gin spr czy wszystko gra i jaka płeć. 

Super 🙂 kiedy 20 tydzien Ci przypada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To juz będzie 16 tydzien i 5 dzień ciąży. Myślisz, że w tym czasie będzie już widoczna płeć? 🙂 fajnie by bylo 🙂 Mam zwykle USG, nie prenatalne. 

Ja byla teraz u lekarza w 14tc+5dni i lekarz mowil ze bysmy sie dowiedzieli gdyby nie to ze dzidzia nie chciala leżeć odpowiednio do badania. Takze tu wszystko zalezy od dzidzi w koncu dalej sa przypadki ze sie na porodowce niektórzy dowiaduja jaka płeć. Tak se mysle ze tez spoko wazne zeby zdrowe bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu od kilku dni plamienia, chyba ten krwiak się znowu oczyszcza, czasami boli mnie po prawej stronie w podbrzuszu. W poniedziałek mam usg to się okaże co tam się dzieje. A oprócz tego to nimely mdłości, wymioty, apetyt lepszy. Brzuch może i trochę większy ale w spodnie się mieszczę. 

Co do wózka i ubranek to dla mnie jeszcze za wcześnie na takie zakupy. Ciągle żyje w strachu czy wszystko będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super 🙂 kiedy 20 tydzien Ci przypada? 

28 maja. Boję się i ekscytuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie w tygodniu bolał brzuch , zmieniły mi się upławy z gęstych na takie bardziej wodniste i bolą mnie plecy w krzyżu teraz (przepraszam za szczegóły , chcę nakreślić syt) więc się trochę martwię tymi bólami , zmianami itd. Myślę czy to wodniste to nie wody płodowe (jutro kupię papierki do badania pH jeśli gdzieś znajdę ). Wizytę mam dopiero we środę. Pisałam wczoraj do gina mówił, że te bóle mogą być od rozciągania macicy , ale nie wydaje mi się bo dziś zelżały , a miałam cały tydzień. Wiem, panikuje ciut 🙈

Folami, mam podobnie ze wszystkimi dolegliwościami i w ogóle się tym nie stresuję, bo są to „książkowe” symptomy. Chyba, że Twój ból jest naprawdę intensywny? 

83 to Twój rocznik? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie znowu od kilku dni plamienia, chyba ten krwiak się znowu oczyszcza, czasami boli mnie po prawej stronie w podbrzuszu. W poniedziałek mam usg to się okaże co tam się dzieje. A oprócz tego to nimely mdłości, wymioty, apetyt lepszy. Brzuch może i trochę większy ale w spodnie się mieszczę. 

Co do wózka i ubranek to dla mnie jeszcze za wcześnie na takie zakupy. Ciągle żyje w strachu czy wszystko będzie dobrze. 

W pon gin Cię uspokoi. Jest coraz lepiej, więc będzie dobrze. 

Ja jeszcze nic nie kupuję, ale chcę już poplanować, zrobić rozeznanie, żeby później już tylko zamówić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie znowu od kilku dni plamienia, chyba ten krwiak się znowu oczyszcza, czasami boli mnie po prawej stronie w podbrzuszu. W poniedziałek mam usg to się okaże co tam się dzieje. A oprócz tego to nimely mdłości, wymioty, apetyt lepszy. Brzuch może i trochę większy ale w spodnie się mieszczę. 

Co do wózka i ubranek to dla mnie jeszcze za wcześnie na takie zakupy. Ciągle żyje w strachu czy wszystko będzie dobrze. 

Nie no na wozek to wiadomo ze tak, ja tak myślę ze gdzies do sierpnia sie z tym wstrzymam, ja poki co kupuje jakies ciuszki (chociaż sporo dostałam to i tak nie da sie oprzec zeby nie kupic czegoś) i jakies takie ...ki pomalu zeby nie kupowac wszystkiego na raz bo tego sporo bedzie trzeba kupic. Tez sie ciagle martwie czy wszystko bedzie dobrze, ale takie zamartwianie nie wplywa dobrze na dziecko wiec lepiej byc dobrej mysli przez wiekszosc czasu. Do poniedziałku malo czasu zobaczysz malego szkraba i odrazu bedziesz sie lepiej czula zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

28 maja. Boję się i ekscytuję. 

Oo to my jakoś na rowni bo mi 29.05 chyba ze bierzesz skonczony tydzien a nie rozpoczety. Bo ja 29.05 bede miala doklanie 19+0 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak u was te ksiazkowe objawy 4 miesiaca? Wystepuja? Czyli zaparcia, obrzeki kostek i stop, zylaki konczyn dolnych i/lub odbytu?

Najlepsze jest ro ze niby powinna byc mniejsza czestotliwosc oddawania moczu a ja w tym miesiecu jakby dopiero zaczelam czesciej sikac 😂 kazda ciaza jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oo to my jakoś na rowni bo mi 29.05 chyba ze bierzesz skonczony tydzien a nie rozpoczety. Bo ja 29.05 bede miala doklanie 19+0 

U mnie to będzie rozpoczęty 20 sty. To może lepiej iść do gin na skończony to będzie większy pewniak co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oo to my jakoś na rowni bo mi 29.05 chyba ze bierzesz skonczony tydzien a nie rozpoczety. Bo ja 29.05 bede miala doklanie 19+0 

U mnie 28 maja to będzie 20+ 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie to będzie rozpoczęty 20 sty. To może lepiej iść do gin na skończony to będzie większy pewniak co do płci?

A idziesz na zwykla wizyte czy na usg polowkowe? Bo jak na to 2 to niby od 18-22 najlepiej ale czytalam ze miedzy 18-20 lepiej nie isc bo dziecko za male moze być i ciezko moze byc ze zbadaniem. Więc bym poczekala do skonczonego 20 wtedy. A jak na zwykle usg to chyba bez znaczenia. Plec sie dowiesz jak sie dziecko dobrze ulozy czyli może byc roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jak u was te ksiazkowe objawy 4 miesiaca? Wystepuja? Czyli zaparcia, obrzeki kostek i stop, zylaki konczyn dolnych i/lub odbytu?

Najlepsze jest ro ze niby powinna byc mniejsza czestotliwosc oddawania moczu a ja w tym miesiecu jakby dopiero zaczelam czesciej sikac 😂 kazda ciaza jest inna

Ja mam dużo objawôw z książki, ale bez obrzęków i żylaków. 

Zastanawiam się czemu tylko ja czuję te ruchy płodu tak wcześnie.  To moja pierwsza ciąża przecież, powinnam w 20 tyg je czuć, a one się pojawiły już ok 15 tyg. Nie jestem szczupła, tylko raczej w normie. Uczucie jakbym miała w środku akwarium z małą rybką🙂czuję i wodę przelewającą się i bąblującą i „rybkę”, która łaskocze😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A idziesz na zwykla wizyte czy na usg polowkowe? Bo jak na to 2 to niby od 18-22 najlepiej ale czytalam ze miedzy 18-20 lepiej nie isc bo dziecko za male moze być i ciezko moze byc ze zbadaniem. Więc bym poczekala do skonczonego 20 wtedy. A jak na zwykle usg to chyba bez znaczenia. Plec sie dowiesz jak sie dziecko dobrze ulozy czyli może byc roznie

Chcę na połówkowe. Czy to ma być specjalne miejsce czy każdy gin to wykona? To ja lepiej zaczekam na 21- 22 tydz z tym połówkowym.chcę się wszystkiego dowiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam dużo objawôw z książki, ale bez obrzęków i żylaków. 

Zastanawiam się czemu tylko ja czuję te ruchy płodu tak wcześnie.  To moja pierwsza ciąża przecież, powinnam w 20 tyg je czuć, a one się pojawiły już ok 15 tyg. Nie jestem szczupła, tylko raczej w normie. Uczucie jakbym miała w środku akwarium z małą rybką🙂czuję i wodę przelewającą się i bąblującą i „rybkę”, która łaskocze😉

O kurczę ale fajnie. To nic tylko sie cieszyć że juz czujesz. Ja sie nie moge juz tego doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chcę na połówkowe. Czy to ma być specjalne miejsce czy każdy gin to wykona? To ja lepiej zaczekam na 21- 22 tydz z tym połówkowym.chcę się wszystkiego dowiedzieć. 

Nie każdy gin wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×