Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, helka124 napisał:

Dzis juz lepiej male plamienia biore nospe 

 

Ty lepiej weź powiedz o tym chłopu. A nie nospy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hela, to który to już tydzień? Najważniejsze, że wszystko z dzieckiem dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny, wzielam się za czytanie 5miesiaca bo juz sie zbliza wielkimi krokami i co sie dowiedziałam ze w ciazy moga urosnac stopy nawet o 1 rozmiar 😱 wiedzialyscie cos takiego? Pewnie rzadko sie to zdarza ale jednak mimo wszystko. Bo hormon ciążowy (relaksyna) nie rozroznia wiezadel które ma rozluznic i zamiast tych miednicowych może rozluźnić te w stopach. No to cos mnie zaskoczylo mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gosciowka napisał:

Hejka dziewczyny, wzielam się za czytanie 5miesiaca bo juz sie zbliza wielkimi krokami i co sie dowiedziałam ze w ciazy moga urosnac stopy nawet o 1 rozmiar 😱 wiedzialyscie cos takiego? Pewnie rzadko sie to zdarza ale jednak mimo wszystko. Bo hormon ciążowy (relaksyna) nie rozroznia wiezadel które ma rozluznic i zamiast tych miednicowych może rozluźnić te w stopach. No to cos mnie zaskoczylo mega

Tak, wiem. Czytałam 😁 u mnie na razie rozmiar bez zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Tak, wiem. Czytałam 😁 u mnie na razie rozmiar bez zmian. 

U mnie tez. Ale czytalam kilka razy to bo nie dowierzalam i myslalam ze mozg mi jakies figle plata 🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak wy sobie radzicie z tym spaniem na bokach? Bo ja juz pomalu nie wytrzymuje a jeszcze nawet polowy ciazy za mna nie ma 😭 czesto jak leżę na lewym boku to zewnetrzna czesc prawego uda mo dretwieje nie wiem czemu dziwne to. Budze sie w nocy nie moge se znalezc miejsca tak bardzo chcialabym sie polozyc na brzuchu i spokojnie zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat nie mam problemu bo zawsze spie na lewym boku moze taka poduszka rogal by ci sie przydala do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalam nad ta poducha ale stwierdzilam ze szkoda kasy, wezme sobie chyba zapasowa koldre do spania i tak sprobuje moze to pomoze bo wyjdzie w sumie na to samo. Ja to chyba nigdy nie lubilam spac na boku zawsze albo brzuch albo plecy no ale teraz jak mus to mus. Byle do pazdziernika a pozniej jak sie poloze ma brzuchu to nie wstane 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hela ma racje😊

ja Jestem z wrzesniowek i używam tej poduszki rogala od jakiegoś miesiąca👍
Fakt kosztuje koło 100zl ale jest rewelacyjna, później przyda ci się przy karmieniu dzidziusia...wczesniej tej poduszki nie miałam ( przy pierwszej i drugiej ciąży ) szkoda ze dopiero teraz sobie ja kupiłam, bo dużo osób mi polecało🙄 takze zamów sobie na intetnecie a zobaczysz ze będziesz się lepiej czula😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie miala gdzie pozniej tego trzymac, tez slyszalam ze wielu osobom sie nie sprawdzilo wiec roznie bywa. Do karmienia planuje kupic sobie taka zwykla 'kurke' ona nie zajmuje duzo miejsca i podobno jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gosciowka napisał:

Dziewczyny jak wy sobie radzicie z tym spaniem na bokach? Bo ja juz pomalu nie wytrzymuje a jeszcze nawet polowy ciazy za mna nie ma 😭 czesto jak leżę na lewym boku to zewnetrzna czesc prawego uda mo dretwieje nie wiem czemu dziwne to. Budze sie w nocy nie moge se znalezc miejsca tak bardzo chcialabym sie polozyc na brzuchu i spokojnie zasnac

Też zauważyłam u siebie że drętwieją mi nogi albo ręce nie wiem czy to normalne, nigdy wcześniej tak nie miałam. Od zawsze śpię na boku także miałam nadzieję że problemów ze spaniem nie będę miała ale chyba się myliłam 😞

Też ciągle myślę czy nie kupić tej poduszki rogala, szkoda jak to będzie wyrzucenie kasy w błoto.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Janka franka napisał:

Też zauważyłam u siebie że drętwieją mi nogi albo ręce nie wiem czy to normalne, nigdy wcześniej tak nie miałam. Od zawsze śpię na boku także miałam nadzieję że problemów ze spaniem nie będę miała ale chyba się myliłam 😞

Też ciągle myślę czy nie kupić tej poduszki rogala, szkoda jak to będzie wyrzucenie kasy w błoto.... 

Stopy i dlonie to normalne. Ale mi uda dretwieja i nie wiem czy to normalne ale w sumie kazda ciaza jest inna ciezko by bylo wszystko opisac wiec kto wie.

Ja właśnie dlatego nie kupuje tego rogala jakos sie przemęcze jeszcze te 5miesiecy bede sie wspomagac zapasowa koldra i tyle. Wole ta kase przeznaczyc na cos dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wypróbować najpierw z jakimś kocykiem/jaskiem czy oby na pewno będzie pomagać. Zamówiłam już na samym początku bo już od pierwszych tygodni miałam problem z biodrami (spalam od początku na bokach bo na plecach i brzuchu ciaglo mnie na wymioty) i mnie nie pomaga. Nawet przeszkadza. Co jakiś czas robię podejścia do niej czy coś się zmieniło i niestety poduszka w efekcie ląduje na podłodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Klaud napisał:

A ja polecam wypróbować najpierw z jakimś kocykiem/jaskiem czy oby na pewno będzie pomagać. Zamówiłam już na samym początku bo już od pierwszych tygodni miałam problem z biodrami (spalam od początku na bokach bo na plecach i brzuchu ciaglo mnie na wymioty) i mnie nie pomaga. Nawet przeszkadza. Co jakiś czas robię podejścia do niej czy coś się zmieniło i niestety poduszka w efekcie ląduje na podłodze. 

No wlasnie staram sie z koldra i mnie drażni trochę bo ja zanim zasne czesto sie przewracam z boku na bok i jednak jak trzeba jeszcze coa oprócz siebie przerzucać to ciezko. No i wiadomo ze taka koldra to jednak jest mniejsza objętościowo niz taka poducha chyba z poducha byloby mi za wysoko miedzy nogami czyli niewygodnie. I tak często budze się a koldra zupełnie gdzies indziej niz ze mna więc daruje sobie ten zakup. Jakoś bede musiala sie przemeczyc. Ostatnio se myslalam ze nie mige sie doczekac az urodze i sie poloze na brzuchu i zasne a dzis se uświadomiłam ze pewnie nie bedzie to proste przy karmieniu piersia jak beda obolale 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, helka124 napisał:

Hej dziewczyny jak wam weekend zlecial jak sie czujecie

Weekend zleciał ja to juz nawet nie wiem jakie sa dni tygodnia ponad 2 miesiące w domu siedzę. Ja sie cos ostatnio zle czuje mysle ze to moze być od tabletek, od dzis zaczynam brac inne i mam nadzieje ze się polepszy. Zaczynam pomalu sie zastanawiac co i kiedy trzeba kupic i planuje w przyszłym miesiacu zaczac zakupy dla maluszka ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do sierpnia chca miec wszystko skompletowane ze wzgledu na moje problemy plamienia chce miec wszystko wczesniej przygotowane za miesiac zaczne zakupy wyprawkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pare dni temu zagospodarowalam miejsce na łóżeczko w przyszlym miesiacu mam zamiar zamowic i juz skladac i kupie wieksza czesc potrzebnych rzeczy do szpitala, w lipcu planuje zaczac rozgladac sie za wozkiem i fotelikiem zeby najpozniej w sierpniu kupic a reszte rzeczy to pewnie tak przy okazji juz bym chciala miec wszystko we wrzesniu skonczone mimo ze poród 23.10 to nie zdziwie sie jak urodze 1.11 😂 tak czy siak lepiej być przygotowanym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już wstępna listę zrobiona, żeby nic niepotrzebnego nie kupić. 🙂 no i wstępnie już z mężem mamy wybrany wózek, i czytamy o fotelikach samochodowych. Z tym mamy największy problem bo chcielibyśmy taki do długich podróży żeby był jakby rozkładany do spania.. A dziewczyny, będziecie się w laktator wyposażac? Czy jakby był problem to dopiero w szpitalnym sklepiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jak mi wyjdzie z karmieniem w razie potrzeby kupie juz po urodzeniu ja troche rzeczy bede miala od siostry po jej synku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie z tym laktatorem ciagle walcze i sie zastanawiam, z tego co kojarzę to chyba nikt w mojej rodzinie nie używał wiec znow wydac kase zeby cos odstawic w kąt to bez sensu ale z kolei jak sie przyda to co wtedy? Nie mam pojecia wlasnie co z tym zrobic. 

Ogólnie to ja dostałam mase ciuszkow z rodziny ale z tego co przejzalam to większości nawet nie bede uzywac bo jak dla mnie sa bezuzyteczne no przynajmniej na te pore roku i mimo iz szafa peka w szwach od ciuszkow to i tak bede musiala kupic pajacy bo tam moze ze 2 tylko sa i na pewno body na dlugi rekaw. 

Macie juz cos kupione? Ja tak pomalu sobie juz jakis czas temu zaczelam i mam juz pozytywke, ręcznik kilka bodziakow, czapeczke i niedrapki, spodenki i to chyba tyle poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 pajacyki, takie malutkie na 56 🥰 i więcej na razie nic. A dla siebie to już mam spodnie ciążowe bo bardzo mi nie wygodnie było od początku w swoich ubraniach. Ale one w sumie też jakoś nie do końca mi podchodza. Najlepiej mi mimo wszystko w ...enkach jak nic nie mam na brzuchu. W innym wypadku taki dyskomfort czuje. Ale ja ogólnie mam w ciazy jakiś problem z dopasowaniem bo nawet obrączkę musiałam ściągnąć mimo że była luźna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam jakie ciuchy sobie kupic i mam problem bo mam po siostrze spodnie ciazowe ale dla mnie to jest zdecydowanie na nie bo czuje sie jak w biodrowkach i mam wrazenie ze mi spadaja wiec na pewno nie bede w nich chodzić. Ogolnie ...enek i spodnic ja nie nosze ale tez mysle ze to najwygodniejsza opcja bedzie tym bardziej przez lato jednak bedzie lzej niz w spodniach. Ach trudne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 😁 ja na razie obiecalam sobie że już więcej nic ciazowego dla siebie nie kupię, ale zobaczę jak to w praniu wyjdzie. Bo jak przyjdzie jesień to wypadałoby mieć jakąś bluzę albo sweter. Bo w kurtki wolałabym nie inwestować. Prawdopodobnie i tak tego nikt później nie odkupi A jak już to pewnie za połowę ceny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurtki nie kupie na pewno bo mam taki plaszyk taki lekko ocieplany w sumie normalnie w zime w nim chodzilm i on jest bez guzikow tylko wiazany i mam nadzieje ze brzuch mi sie tam zmiesci, w sumie w pazdzierniku na jakies spacerki raczej chadzac nie brdr2 jak bedzie brzydka pogoda więc raczej dzidzia nie zmarznie.

No ale mysle czy by sobie nie kupic takiej ...enki ktora moglabym wykorzystac za rok w lato do karmienia. Bo tez nie chce wydawac kasy na to bo kto wie jako rozmoar bede nosic przy kolejnym dziecku i jaka bedzie pora roku wtedy. A takie rzeczy sie chyba tak latwo nie sprzedaje. Nie wiem pewnie jak mi zacznie bardziej brzuch uwierac to będę musiala intensywniej myslec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zainwestowałam w 1 spodnie ciążowe, jak jedziemy w dłuższą trasę autem to je zakładam bo nie uciskają brzucha a na codzień to są trochę za duże więc chodzę w starych jeansach tylko nie zapinam guzika bo ciasno 🙂 na lato planuje... enki kupić bo będzie wygodniej i przewiewnej.

Dla malucha jeszcze nic nie kupiłam ale ostatnio czytam co trzeba kupić do wyprawki bo to dla mnie czarna magia 😂 oglądam wózki i foteliki. W lipcu/sierpniu planuje większość rzeczy kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Klaud napisał:

Ja mam już wstępna listę zrobiona, żeby nic niepotrzebnego nie kupić. 🙂 no i wstępnie już z mężem mamy wybrany wózek, i czytamy o fotelikach samochodowych. Z tym mamy największy problem bo chcielibyśmy taki do długich podróży żeby był jakby rozkładany do spania.. A dziewczyny, będziecie się w laktator wyposażac? Czy jakby był problem to dopiero w szpitalnym sklepiku?

Mogłabyś wrzucić link do tego fotelika bo ciekawi mnie jak to wygląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×