Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

29 minut temu, Kim napisał:

Gosciowka, jak po wizycie u lekarza? 

Rozwarcia brak, szyjka zaczyna się zmiękczać. Mała waży 3023g i z USG wychodzi taka sama data porodu jak z miesiączki. Główka już jest tylko na tydzień do przodu więc już jestem trochę spokojniejsza. Ale tak czy siak wydaje mi się że przed terminem nie urodzę. Wizytę mam za tydzień i się pytam lekarza czy nie urodzę w tym czasie a on że raczej nie. Także ja sobie poczekam do końca miesiąca 😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gosciowka napisał:

Rozwarcia brak, szyjka zaczyna się zmiękczać. Mała waży 3023g i z USG wychodzi taka sama data porodu jak z miesiączki. Główka już jest tylko na tydzień do przodu więc już jestem trochę spokojniejsza. Ale tak czy siak wydaje mi się że przed terminem nie urodzę. Wizytę mam za tydzień i się pytam lekarza czy nie urodzę w tym czasie a on że raczej nie. Także ja sobie poczekam do końca miesiąca 😂😂 

Oo, taka sama data i z okresu i z usg, to 23 z tego co pamiętam. To jeszcze sporo czekania. Główka pewnie będzie w sam raz do tego czasu i waga w sam raz. To może cc nie będzie. Nic nie wspominał już? 

Nie musisz robić gbs? 

To możesz na luzie czekać. Fajnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Oo, taka sama data i z okresu i z usg, to 23 z tego co pamiętam. To jeszcze sporo czekania. Główka pewnie będzie w sam raz do tego czasu i waga w sam raz. To może cc nie będzie. Nic nie wspominał już? 

Nie musisz robić gbs? 

To możesz na luzie czekać. Fajnie 🙂

GBS negatywny. Nic nie mówił o porodzie tylko że jeszcze nie pora na to, trochę szkoda ale ja czułam że tak będzie. Więc się nie stresuje jeszcze porodem. 

A ty jak tam? Zwarta gotowa? Jutro masz ten test tak? Oby był negatywny i żeby poród poszedł tak jak należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gosciowka napisał:

GBS negatywny. Nic nie mówił o porodzie tylko że jeszcze nie pora na to, trochę szkoda ale ja czułam że tak będzie. Więc się nie stresuje jeszcze porodem. 

A ty jak tam? Zwarta gotowa? Jutro masz ten test tak? Oby był negatywny i żeby poród poszedł tak jak należy. 

Ok, to dzisiejsza wizyta była bardzo dobra. Nie taka stresująca jak ostatnio. 

Ja dziś miałam wymaz. Jutro w nocy wynik. Dzięki za miłe słowa! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kim napisał:

Ok, to dzisiejsza wizyta była bardzo dobra. Nie taka stresująca jak ostatnio. 

Ja dziś miałam wymaz. Jutro w nocy wynik. Dzięki za miłe słowa! 

 

 

Trzymam kciuki Kim😘👍😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Milkyway38 napisał:

Trzymam kciuki Kim😘👍😊

Dzięki. Miło mi. 😘

Wyniku jeszcze nie ma..🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Dzięki. Miło mi. 😘

Wyniku jeszcze nie ma..🙊

Wszystko będzie dobrze, jutro będziesz miała synka w ramionach 🤩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gosciowka napisał:

Wszystko będzie dobrze, jutro będziesz miała synka w ramionach 🤩

Dzięki za podtrzymywanie na duchu😘 a wyniku nadal nie ma ☹️

Twardnieje mi brzuch juz 2,5 h. 

Może to już... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Kim napisał:

Dzięki za podtrzymywanie na duchu😘 a wyniku nadal nie ma ☹️

Twardnieje mi brzuch juz 2,5 h. 

Może to już... 

To pewnie że stresu. Dzisiaj to pewnie nie zaśniesz z emocji, na którą masz się jutro stawić do szpitala? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gosciowka napisał:

Wszystko będzie dobrze, jutro będziesz miała synka w ramionach 🤩

Gosciowka ty pewnie następna ??😊😉😁👶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gosciowka napisał:

To pewnie że stresu. Dzisiaj to pewnie nie zaśniesz z emocji, na którą masz się jutro stawić do szpitala? 

Wyniku nie ma. Pewnie rano będzie. Także cała noc z głowy🙂

wróciłam teraz od lekarza. Chciałam wiedzieć czy to nie początek porodu ☺️Szyjka jest długa, brak rozwarcia. Generalnie objawy mam przepowiadające. Jak poza twardnieniem brzucha zacznie się ból tej nocy to jadę na wcześniejsze cięcie. 

Jutro planowane cc na 4 po południu. 

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milkyway38 napisał:

Gosciowka ty pewnie następna ??😊😉😁👶

Ja to jeszcze mam czas. Myślę że tak 3.5tygodnia jakoś. Chociaż od soboty mam już takie mocniejsze bóle menstruacyjne, nie tęskniłam za tym 😂😂 chociaż na początku ciąży ciągle patrzyłam czy aby na pewno krwi nie ma, tak teraz jakoś ciężko będzie jak jednak się pojawi. No ale cóż taka kolej rzeczy

1 godzinę temu, Kim napisał:

Wyniku nie ma. Pewnie rano będzie. Także cała noc z głowy🙂

wróciłam teraz od lekarza. Chciałam wiedzieć czy to nie początek porodu ☺️Szyjka jest długa, brak rozwarcia. Generalnie objawy mam przepowiadające. Jak poza twardnieniem brzucha zacznie się ból tej nocy to jadę na wcześniejsze cięcie. 

Jutro planowane cc na 4 po południu. 

..

To późno na cesarka. Daj znać jak już będziesz coś jutro wiedziała. Będzie dobrze musi być, wynik będzie negatywny a dzidzia wytrzyma do 4 ☺️☺️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 4.30 rano zobaczylam swego synka. Cc mialam. Tak jak przeczuwalam, zaczal mi sie porod.. i drugi raz przyjechalam do kliniki. Tym razem mnie zostawili..a wyniku testu nadal brak🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Hej, 4.30 rano zobaczylam swego synka. Cc mialam. Tak jak przeczuwalam, zaczal mi sie porod.. i drugi raz przyjechalam do kliniki. Tym razem mnie zostawili..a wyniku testu nadal brak🙂

Super, gratuluję 😊 

Ile synek wazy, ile mierzy? 

Jak Ty się czujesz? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Janka franka napisał:

Super, gratuluję 😊 

Ile synek wazy, ile mierzy? 

Jak Ty się czujesz? 

Hej, Dzięki!

waży 3,530 kg, 57 cm. 

Czuję się na razie ok, bo znieczulenie działa. Nie spałam w ogóle. Spragniona wody jestem a mogę pić tylko 1 łyk na 20 min. 

Generalnie od cc do teraz jest naprawde dobrze. 

A przed- poczatek porodu- masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Hej, 4.30 rano zobaczylam swego synka. Cc mialam. Tak jak przeczuwalam, zaczal mi sie porod.. i drugi raz przyjechalam do kliniki. Tym razem mnie zostawili..a wyniku testu nadal brak🙂

Gratulacje 🙂👍w koncu się doczekalas , pozdrawiam cieplutko

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kim napisał:

Hej, 4.30 rano zobaczylam swego synka. Cc mialam. Tak jak przeczuwalam, zaczal mi sie porod.. i drugi raz przyjechalam do kliniki. Tym razem mnie zostawili..a wyniku testu nadal brak🙂

To się synuś mamusi nie mógł doczekać i postanowił się pokazać 12h szybciej. Przynajmniej już się denerwować nie będziesz. Gratulacje 🤩🥳

57 to się mieści w te 56 ciuszki a tak się martwiłas ☺️

Ale super że już jesteś po ☺️☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kiki91 napisał:

Gratulacje 🙂👍w koncu się doczekalas , pozdrawiam cieplutko

Dzięki🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gosciowka napisał:

To się synuś mamusi nie mógł doczekać i postanowił się pokazać 12h szybciej. Przynajmniej już się denerwować nie będziesz. Gratulacje 🤩🥳

57 to się mieści w te 56 ciuszki a tak się martwiłas ☺️

Ale super że już jesteś po ☺️☺️

Dokładnie. Miałam przeczucie, że tak będzie, tzn , że zacznie się poród przed datą cc. No ale nie sądziłam, że równe 12h. Lekarze się śmieli, że mi się godziny pomyliły. 

Ale przeżycie miałam, te bóle i jak po ciepłym prysznicu czop wypadł i bóle większe to wtedy już byłam pewna, że to nie fałszywy alarm.. i pojechałam. Na KTG cierpiałam 45 min skurcze... zostawili mnie samą. Bałam się... ale minęło. Za to cc to było mega pozytywne zaskoczenie. Zero bólu, tak szybkie, że nie docierało do mnie, że to real. Czułam jakby to był film🙂

Po 2-3 min od cięcia już słyszę dziecko.. nie wierzyłam. Jak pokazali to ja w szoku, że to taki ekspres. 

Tak Gosciowka, martwilam sie bardzo. Dziekuje, ze mnie wspieralas. Ciuszki tutaj daja, wiec mam z glowy temat.

nie moge uwierzyc, ze juz po!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kim napisał:

Dokładnie. Miałam przeczucie, że tak będzie, tzn , że zacznie się poród przed datą cc. No ale nie sądziłam, że równe 12h. Lekarze się śmieli, że mi się godziny pomyliły. 

Ale przeżycie miałam, te bóle i jak po ciepłym prysznicu czop wypadł i bóle większe to wtedy już byłam pewna, że to nie fałszywy alarm.. i pojechałam. Na KTG cierpiałam 45 min skurcze... zostawili mnie samą. Bałam się... ale minęło. Za to cc to było mega pozytywne zaskoczenie. Zero bólu, tak szybkie, że nie docierało do mnie, że to real. Czułam jakby to był film🙂

Po 2-3 min od cięcia już słyszę dziecko.. nie wierzyłam. Jak pokazali to ja w szoku, że to taki ekspres. 

Tak Gosciowka, martwilam sie bardzo. Dziekuje, ze mnie wspieralas. Ciuszki tutaj daja, wiec mam z glowy temat.

nie moge uwierzyc, ze juz po!!! 

Ale jak wyczulas nieźle że tak to się skończy hehe. A wyniku dalej nie ma?

Ja to już bym chciała być po, bo od już jakiegoś czasu z domu wychodzę tylko do lekarza bo nie jestem w stanie chodzić przez nacisk na pęcherz, w domu to nie problem bo zawsze można skorzystać a jak tylko z domu za róg wyjdę to już czuję że mi się chce więc już sobie to olalam a już mam szczerze dość siedzenia w zamknięciu 😂😂 No ale moje dziecię mówi że mu dobrze w brzuszku i nie ma zamiaru mi ulżyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kim napisał:

Hej, 4.30 rano zobaczylam swego synka. Cc mialam. Tak jak przeczuwalam, zaczal mi sie porod.. i drugi raz przyjechalam do kliniki. Tym razem mnie zostawili..a wyniku testu nadal brak🙂

Gratuluje synusia💐😘👏🤗

super ze malutki już na świecie 😊 a jak ma na imię jesli mogę spytać??? Super to znioslas👏👏👏👏👏

maz cię może odwiedzać i zobaczyć małego czy dopiero jak wyjdziesz to zobaczy małego???

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gosciowka napisał:

Ale jak wyczulas nieźle że tak to się skończy hehe. A wyniku dalej nie ma?

Ja to już bym chciała być po, bo od już jakiegoś czasu z domu wychodzę tylko do lekarza bo nie jestem w stanie chodzić przez nacisk na pęcherz, w domu to nie problem bo zawsze można skorzystać a jak tylko z domu za róg wyjdę to już czuję że mi się chce więc już sobie to olalam a już mam szczerze dość siedzenia w zamknięciu 😂😂 No ale moje dziecię mówi że mu dobrze w brzuszku i nie ma zamiaru mi ulżyć 

Jeszcze troszkę gosciowka i zobaczysz swoje szczęście🥰 te ostatnie tygodnie - nic fajnego😅 zrelaksuj sie, poczytaj cos, kup sobie cos Co poprawi ci Humor 😉

dziecko wie kiedy ma wysc, ewentualnie wiecej seksu To Moze przyspieszysz😂😂😏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Milkyway38 napisał:

Jeszcze troszkę gosciowka i zobaczysz swoje szczęście🥰 te ostatnie tygodnie - nic fajnego😅 zrelaksuj sie, poczytaj cos, kup sobie cos Co poprawi ci Humor 😉

dziecko wie kiedy ma wysc, ewentualnie wiecej seksu To Moze przyspieszysz😂😂😏😂

U mnie śmieszne jest to że ja fizycznie to jakbym w ciąży nie była. Tylko ten pęcherz. Mam wrażenie że dziecko mi blokuje bo ciągle czuję nacisk nawet jak ledwo się załatwię 

A z seksem to problem bo przez większość ciąży libido zerowe, chwilowo miałam ochotę to z kolei mnie bolało w trakcie i mąż się później bal że mnie/dziecko uszkodzi, teraz nawet jak mam to czuję ciągle pęcherz więc też bez przyjemności 😢

Edytowano przez Gosciowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:) od jakiegoś czasu obserwuje ten temat Ale jakoś jeszcze nie napisałam mimo że już nieraz chciałam Ale tak sie tu dobrze znacie że nie chciałam przeszkadzać 😅 

Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć i też troszkę z wami popisać i wspierać 😊

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, odpiszę Wam jak się wyśpię. Od wczoraj nie zasnęłam ani minuty do teraz!. Oczy mi się zamykają. Buziakii

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość04 napisał:

Hej dziewczyny:) od jakiegoś czasu obserwuje ten temat Ale jakoś jeszcze nie napisałam mimo że już nieraz chciałam Ale tak sie tu dobrze znacie że nie chciałam przeszkadzać 😅 

Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć i też troszkę z wami popisać i wspierać 😊

 

Witaj ☺ jak sie czujesz ? Na kiedy masz termin? 🙂 bardzo miło Cie przywitać 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Klaud napisał:

Witaj ☺ jak sie czujesz ? Na kiedy masz termin? 🙂 bardzo miło Cie przywitać 🙂

A ty co tak zamilklas ostatnio? Jak się czujesz? Wszystko dobrze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klaud napisał:

Witaj ☺ jak sie czujesz ? Na kiedy masz termin? 🙂 bardzo miło Cie przywitać 🙂

Termin mam na 30 października. Jednak dostałam już skierowanie na CC na 23października. Mam wielowodzie i niecałe 3 lata temu miałam również CC z powodu wielowodzia, cukrzycy ciążowej i braku postępu porodu stąd skierowanie na CC znów 🤷‍♀️ 

Czuje się bardzo ciężko już 😅 ogólnie Nie jest źle,  wczoraj miałam właśnie takie napinanie brzucha jak Kim, poszłam do lekarza Ale wszytko jest niby okej. Następna wizyta 20 października 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość04 napisał:

Termin mam na 30 października. Jednak dostałam już skierowanie na CC na 23października. Mam wielowodzie i niecałe 3 lata temu miałam również CC z powodu wielowodzia, cukrzycy ciążowej i braku postępu porodu stąd skierowanie na CC znów 🤷‍♀️ 

Czuje się bardzo ciężko już 😅 ogólnie Nie jest źle,  wczoraj miałam właśnie takie napinanie brzucha jak Kim, poszłam do lekarza Ale wszytko jest niby okej. Następna wizyta 20 października 😅 

Co tak późno masz wizytę? Dziwnie tak na końcówce ciazy. Ale widzę że już dwie osoby mają termin CC na 23 czyli na mój wg miesiączki, tylko że ja na pewno urodzę po was, mogę się założyć 😂😂 ale będę dzielnie trzymać za was kciuki 😌

A jaka płeć i ile już dzidzia waży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×