Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monikat

doczepiane pl włosy Clip In

Polecane posty

Szaleńczo obcięłam włosy ( oczywiście przed "wszystkim" - pisze żebyście nie wylały na mnie fali hejtu 😉 ) 30 lat miałam długie, zaszalałam z racji tego, że kobieta zmienna jest ale ... nie umiem sobie z tym poradzić. Żle mi. Brakuje mi "długości" , nie czuje sie komfortowo. w sumie to z dnia na dzie ń gorzej. Pewnie przez izolacje i siedzenie w domu ale ... chce sobie chociaż humor poprawić 🙂i mysle i  chce wypróbować te doczepiane i zdecydowałam sie po "naczytaniu" na Clip In. Z doczepiane.pl     Bo najgęstsze maja na całej długosci i małe klipy - tyle doczytałam. Dajcie znać tylko czy dobry wybór bo wiadomo, nie znam sie i chętnie zasięgnę opinii tych co sie znają 🙂  Może ktos jeszcze nie śpi 🙂 chętnie podyskutuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie wielkie dzięki ❤️❤️ To sie skusze 🙂   Wiem, że uciekłaś pewnie spać ale jakbyś tylko mogła odpowiedzieć jeszcze dziś albo jutro  - wybierać zwykłe Clip In czy bezszwowe ? maja tam i jedne i drugie , bezszwowe droższe 🤔 ale piszą że mniej widoczne i wygodniejsze , to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepiej sprawdziły się dopinki Clip In z Headstyler, próbowałam już chyba wszystkich firm i te zdecydowanie wypadają najlepiej na tle konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×