Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lusiaaa

Skutery elektryczne - sklep we Wrocławiu

Polecane posty

Co myślicie o skuterach elektrycznych jako pojazd służący do codziennego dojazdu do pracy we Wrocławiu, mieście korków. Ostatnio naszła mnie taka idea żeby omijać korki z Wojnowa skuterem, jednak bardziej od spalinowych przekonują mnie innowacyjne, elektryczne. Szukam dobrego sklepu we Wrocławiu i okolicach. Chciałabym obejrzeć przed zakupem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam skuter elektryczny. Świetnie się sprawuje w mieście, tak jak pisałaś, omija korki i nie trzeba szukać miejsca parkingowego. Nie mam też prawa jazdy, do tych skuterów nie potrzeba, a jeżdżę już dwa lata prawie. Nie jestem z dolnego, ale gdzieś koło wrocławia jest sklep iamelectric, w którym kupowałam swój skuter i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w obecnej sytuacji klimatycznej pojazd elektryczny zamiast spalinowego jest super pomysłem. potrzeba, aby wszyscy tak myśleli. w wielu miastach europy już eliminuje się wysoko emisyjne samochody z centrów miast. skuter elektryczny o przyszłościowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w obecnej sytuacji klimatycznej pojazd elektryczny zamiast spalinowego jest super pomysłem. potrzeba, aby wszyscy tak myśleli. w wielu miastach europy już eliminuje się wysoko emisyjne samochody z centrów miast. skuter elektryczny o przyszłościowe rozwiązanie.

Fakt. To mnie przekonuje jeszcze bardziej do elektrycznych, ale szczerze głównie zależy mi na jak najniższym koszcie jazdy i jak najrzadszych wizytach u mechanika. A ten sklep wyżej to co prawda mam daleko, ale nie ma nic bliżej w okolicy. Chyba się przejadę. Skutery mają bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo model X1, posiadam i jest po prostu świetny. Wysokie osiągi i wygląda epicko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, ale mnie bardziej przekonuje model Grace :) Rozmawiałam już z firmą i polecili mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×