Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WysokiMarcin27

Ero-Home office

Polecane posty

Dzień dobry 🙂

Może jakaś kobieta ma ochotę umilić sobie czas kwarantanny, pracy z domu i wzajemnie podkręcać atmosferę na bardzo pikantna podczas pracy? 🙂 chętnie popiszę o ciekawych fantazjach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzień dobry 🙂

Może jakaś kobieta ma ochotę umilić sobie czas kwarantanny, pracy z domu i wzajemnie podkręcać atmosferę na bardzo pikantna podczas pracy? 🙂 chętnie popiszę o ciekawych fantazjach 🙂

Wysoki Marcinie, już Cię chyba pouczono jak zawierać w tym miejscu damsko-męskie znajomości. A nawet wprzęgnięto do dysputy. A Ty dalej ogloszenia towarzyskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wysoki Marcinie, już Cię chyba pouczono jak zawierać w tym miejscu damsko-męskie znajomości. A nawet wprzęgnięto do dysputy. A Ty dalej ogloszenia towarzyskie...

A to tu jest jakiś savoir vivre zawierania damsko-męskich znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to tu jest jakiś savoir vivre zawierania damsko-męskich znajomości?

Ho ho, stały użytkownik pyta mnie, nowucjuszkę (relatywną), czy obowiązuje tu sieciowy savoir vivre...😏

A nie? 

Wielka dyskusja pod poprzednim anonsem rozgorzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ho ho, stały użytkownik pyta mnie, nowucjuszkę (relatywną), czy obowiązuje tu sieciowy savoir vivre...😏

A nie? 

Wielka dyskusja pod poprzednim anonsem rozgorzała...

Że niby ja?

jakoś nie dostrzegłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wysoki Marcinie, już Cię chyba pouczono jak zawierać w tym miejscu damsko-męskie znajomości. A nawet wprzęgnięto do dysputy. A Ty dalej ogloszenia towarzyskie...

Jeżeli nie ma Pani co robić i nie jest zainteresowana to po co ten komentarz. Jest tyle innych wątków więc proszę nie szukać na siłę w zasadzie nie wiem czego? atencji albo na siłę skrytykować za wszelką cenę. Typowe Polskie zachowanie nie interesuje mnie, nie nadaję się ale skomentuję i pojadę dla zasady. Nie pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeżeli nie ma Pani co robić i nie jest zainteresowana to po co ten komentarz. Jest tyle innych wątków więc proszę nie szukać na siłę w zasadzie nie wiem czego? atencji albo na siłę skrytykować za wszelką cenę. Typowe Polskie zachowanie nie interesuje mnie, nie nadaję się ale skomentuję i pojadę dla zasady. Nie pozdrawiam. 

Panie Marcinie, po co te nerwy? Nie warto tracić energii.

Mówiąc szczerze, skomentowalam, bo zastój jest na ero, i tak naprawdę Pana i pańskie ogłoszenie bezczelnie wykorzystałam, żeby pomieszać kijem w mule. Za co oczywiście przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×