Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ewa na swoim kanale mówi, ze miała 26lat jak była singielka i mieszkała sama. To ile ile ma lat, wie ktoś? Przypuszczałam ze jest w podobnym wieku do Andzi.

Ale oni się jarają tymi mieszkaniami za każdym razem, jakby to ich na własność było. A ja mam bekę, że ciągle się przeprowadzają i pajacują z tymi home tourami. Najlepszy był najnowszy balkon tour który trwal 30 sekund 😂😂  To nawet nie był tour a zwykle przebitki z muzyczka w tle. Taki wielki ten balkon, że rzeczywiście jest się czym chwalić. Ale przynajmniej tytuł na vloga się zgadza. 

• Like 1

2 minuty temu, Ggość napisał:

Ale oni się jarają tymi mieszkaniami za każdym razem, jakby to ich na własność było. A ja mam bekę, że ciągle się przeprowadzają i pajacują z tymi home tourami. Najlepszy był najnowszy balkon tour który trwal 30 sekund 😂😂  To nawet nie był tour a zwykle przebitki z muzyczka w tle. Taki wielki ten balkon, że rzeczywiście jest się czym chwalić. Ale przynajmniej tytuł na vloga się zgadza. 

mega! jarają się mocno. Gdyby tylko pokazali swoje mieszkanie, dom, ale gdzie tam. Będą się wałęsać do 50tki. Tylko wkurza mnie to żebranie o więcej i powtarzanie, że przeprowadzili się do mniejszego mieszkania, bo tańsze itd. . Tak - to żebranie o widzów i o nie przewijanie reklam. Nie znam bardziej pazernej pary na YT. Wymyślili sobie strategię "mówienia prawdy jak jest" - ale słabo. 

• Like 1

W przypadku tej dwojki tytul filmu nijak sie ma do jego tresci. A balkon? Przecietny, meble jakich wiele wszedzie i rozwieszone lampki. 

Oni jak cos nagrywaja to powtarzaja po 30 razy to samo, jakby nie mieli nic sensownego do powiedzenia. 

1 minutę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

mega! jarają się mocno. Gdyby tylko pokazali swoje mieszkanie, dom, ale gdzie tam. Będą się wałęsać do 50tki. Tylko wkurza mnie to żebranie o więcej i powtarzanie, że przeprowadzili się do mniejszego mieszkania, bo tańsze itd. . Tak - to żebranie o widzów i o nie przewijanie reklam. Nie znam bardziej pazernej pary na YT. Wymyślili sobie strategię "mówienia prawdy jak jest" - ale słabo. 

No przez to zebranie juz nie daje rady ich ogladac. Chcieli byc tacy super szczerzy a wydaje mi sie, ze zrobia/powiedza wszystko byle zdobyc wyswietlenia niskim kosztem. I ten ciagly clickbait. 

A jak tylko Ewa sie przejezyczy, cos dziwnie wypowie, to profesor Youri juz ja poprawia i przedrzeznia. Na jej vlogach zachowuje sie jak Luka na jego. Arogancki i pretensjonalny. 

Suby suby SUBY!!! Subskrybuj!!! Jeśli się podobało daj łapkę w górę !!jest nie - NA Dół. Jeśli tak sobie to łapka w bok hehehehe.....🤮LECIMY PO 60 TYSIĘCY!!!! Klikajcie dzwoneczek! No i co?! Macie moj uśmiech!!!!!😬😬🤦🏾

1 godzinę temu, Chitza napisał:

Suby suby SUBY!!! Subskrybuj!!! Jeśli się podobało daj łapkę w górę !!jest nie - NA Dół. Jeśli tak sobie to łapka w bok hehehehe.....🤮LECIMY PO 60 TYSIĘCY!!!! Klikajcie dzwoneczek! No i co?! Macie moj uśmiech!!!!!😬😬🤦🏾

dokładnie ujęte! w punkt! 🙂 🤣 dalej czyta komentarze innych, bo nie jestem w stanie dotrwać do końca? 

33 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

dokładnie ujęte! w punkt! 🙂 🤣 dalej czyta komentarze innych, bo nie jestem w stanie dotrwać do końca? 

Chyba czyta. Cwany jest. Przypina każdemu serduszka i często odpisuje zeby podbić subskrypcje. Dam sobie rękę uciąć ze jak będzie miał więcej subow to mu palma odbije. Wybitnie mnie typ drażni. Tak samo jak luka. Kółko wzajemnej adoracji. Kasę by każdy chciał a robić ni ma komu 😄

• Like 2

Wszyscy wybili się na plecach Andziaks i teraz pajacują na youtubie jak małpki w zoo, Andzia ma wywalone, nagrywa jak ma współprace tak to u niej cisza, widać ze jej sie nie chce a mimo to suby jej rosną a małpki się doprosic o subskrypcje nie mogą 😂

• Like 2
  • Thanks 1

Na początku ich lubiłam, myślala że ten Youri jest spoko gościu, ale jak zaczęła jeszcze nagrywać Ewa to już polecieli...Typowe nagrywanie pod hajs. Nie jestem w stanie już ich ogladać, czasem wybiórczo oglądne, jak juz nie ma nic innego i powiedzmy że tytuł jest w miare "ciekawy". Mam wrażenie, że Ewa ciagle podkreśla w sobie rzeczy, które sa przeciwieństwem Wandziaks. Ostanio mówiła, że ma tyyyle prawdziwcyh przyjaciółek (btw wspomina o tym prawie na każdym vlogu), że umie cieszyć się z małych rzeczy, że lubi oszczędnie podróżować, że nie lubi sztucznych kwiatków na balkonie i możnaby tak wymieniać. Ja nie wiem jak one się dogadują, gdy spotykaja się we własnym gronie :D Ale czego się nie robi dla subów, zawsze dobrze pojawić się w towarzystwie znanej juciuberki. 🙄

• Like 2

10 minut temu, Ggość napisał:

Na początku ich lubiłam, myślala że ten Youri jest spoko gościu, ale jak zaczęła jeszcze nagrywać Ewa to już polecieli...Typowe nagrywanie pod hajs. Nie jestem w stanie już ich ogladać, czasem wybiórczo oglądne, jak juz nie ma nic innego i powiedzmy że tytuł jest w miare "ciekawy". Mam wrażenie, że Ewa ciagle podkreśla w sobie rzeczy, które sa przeciwieństwem Wandziaks. Ostanio mówiła, że ma tyyyle prawdziwcyh przyjaciółek (btw wspomina o tym prawie na każdym vlogu), że umie cieszyć się z małych rzeczy, że lubi oszczędnie podróżować, że nie lubi sztucznych kwiatków na balkonie i możnaby tak wymieniać. Ja nie wiem jak one się dogadują, gdy spotykaja się we własnym gronie 😄 Ale czego się nie robi dla subów, zawsze dobrze pojawić się w towarzystwie znanej juciuberki. 🙄

ewidentnie podkreśla przeciwieństwo do Wandy, ba, nawet jej nie lubi, a na filmach jest spoko bo jej się to opłaca. Wiele osób już pisało, że tak to widzą. ciągle jaka to jest super - o sobie, a mnie denerwuje. 

To tez kwestia komentarzy, wiele osób im pisze, ze są swojscy i normalni a nie tak jak Wandziakowie, próżni. Dlatego oni caly czas próbują kreowac się na takich zwyczajnych ziomków, zeby wiecej ludzi ich polajkowało, ze mimo przyjaźni to są dwa inne swiaty z Mukowskimi, aczkolwiek widac golym okiem, ze oni bardzo bardzo pragną byc jak Wandzia i Muka.

Napisano (edytowany)

Na początku byli takim moim odkryciem youtubowym bo właśnie pokazywali normalne życie, byli jak tacy kumple

Ale chyba trochę za bardzo poszli na ilość, praktycznie codziennie film, codziennie taki sam, wszystkie się ze sobą zlewają i czasami po prostu się już nie chce oglądać 

Edytowano przez Izix0000
  • Thanks 1

Są żałośni, zero pomysłu,zero kreatywności tylko to jęczenie o suby i lajki. Dwa lenie co zobaczyli u Andzi i chcieliby tak jak ona 🙂 No niestety unsub

• Like 1

Napisano (edytowany)

Jakbym miała takiego faceta jak Y tzn ciepłe kluchy to nie wytrzymałabym z takim miesiąca. On jej pod każdym filmikiem czy zdjęciem a IG pisze coś w stylu "Kocham Cie😍", "Moja najpiekniejsza" itd 🥱🤮 Ilez można tak słodzić? Mieszkają razem, więc pewnie mówi jej to 100 razy dziennie ale mało.. Musi na YT pisać. Widać że on w nią wpatrzony, a ona już mniej. Z resztą historia ich poznania się i zejścia się jako pary mówi sama za siebie. Nie zauważyłam z jej strony takiego wylewu uczuć, ciekawe czy ją to nie drażni 😁

Edytowano przez Ggość
  • Like 2

3 minuty temu, Ggość napisał:

Jakbym miała takiego faceta jak Y tzn ciepłe kluchy to nie wytrzymałabym z takim miesiąca. On jej pod każdym filmikiem czy zdjęciem a IG pisze coś w stylu "Kocham Cie😍", "Moja najpiekniejsza" itd 🥱🤮 Ilez można tak słodzić? Mieszkają razem, więc pewnie mówi jej to 100 razy dziennie ale mało.. Musi na YT pisać. Widać że on w nią wpatrzony, a ona już mniej. Z resztą historia ich poznania się i zejścia się jako pary mówi sama za siebie. Nie zauważyłam z jej strony takiego wylewu uczuć, ciekawe czy ją to nie drażni 😁

🙂 

z jej strony nie ma czegoś takiego, ona stąpa twardo po ziemi, może stwierdziła pewnego dnia, że jednak nie chce być singielką???, przy nim założyła yt i śmiga. Raczej jak pojawi się na horyzoncie ktoś inny to go rzuci. Tyle lat się znają, a od 1,5 roku są parą? Dziwne właśnie, bo jak kogoś znasz i lubisz jako kolegę, znajomego to nagle jest miłość i zakochanie? Nie nie, coś tu nie gra z jej  strony. 

4 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

🙂 

z jej strony nie ma czegoś takiego, ona stąpa twardo po ziemi, może stwierdziła pewnego dnia, że jednak nie chce być singielką???, przy nim założyła yt i śmiga. Raczej jak pojawi się na horyzoncie ktoś inny to go rzuci. Tyle lat się znają, a od 1,5 roku są parą? Dziwne właśnie, bo jak kogoś znasz i lubisz jako kolegę, znajomego to nagle jest miłość i zakochanie? Nie nie, coś tu nie gra z jej  strony. 

Ona była sama ok 1,5 roku zanim zaczęła z nim być. Przyznała, że czasami brakowało jej faceta i miała takie myśli, że już chciałaby kogoś ale nie było nikogo na horyzoncie. Juras miał więc dobre wyczucie czasu, napatoczył się i nagle wielka miłość . A teraz rzeczywiście najgorzej z nim nie ma, bo jest ktoś kto ją wielbi, nagle stała się juciuberka i dzięki znajomości z Wandziaks i Muka poznaje ten świat i innych juciuberow przy okazji.

• Like 1

Taka wylewna milosc na vlogach przyciaga nastoletnie fanki, ktore sa zachwycone... to taki milosny serial, on ja tak kocha, sa tacy szczesliwi, maja super znajomych, wiec trzeba ich ogladac.

Wszystko dla widzow (ekhm...tzn dla $$$)

2 minuty temu, PastelowaTapeta napisał:

Taka wylewna milosc na vlogach przyciaga nastoletnie fanki, ktore sa zachwycone... to taki milosny serial, on ja tak kocha, sa tacy szczesliwi, maja super znajomych, wiec trzeba ich ogladac.

Wszystko dla widzow (ekhm...tzn dla $$$)

w sumie to masz rację 🙂 👨‍❤️‍💋‍👨

ostatnio znowu wspominał mieszkanie, że ze względów ekonomicznym zamienili na mniejsze, żebrzą o suby, liki i oglądanie reklam, znowu wakacje? teraz za granicą? są mało wiarygodni 🙂 

16 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

w sumie to masz rację 🙂 👨‍❤️‍💋‍👨

ostatnio znowu wspominał mieszkanie, że ze względów ekonomicznym zamienili na mniejsze, żebrzą o suby, liki i oglądanie reklam, znowu wakacje? teraz za granicą? są mało wiarygodni 🙂 

Oni chca byc jednoczesnie biedni i bogaci. Biedni, zeby ludzie subowali i ogladali reklamy (czeste oredzia Ewy ile to ja osob oglada i nie subuje!), bogaci, zeby aspirowac do miana Wandziaksow i chwalic sie luksusem (bo to sie dobrze sprzedaje/oglada). Biznes.

Oj oj oj😱 wykrakałam. Już nie komentarze na koniec każdego vloga tylko raz w miesiącu 🙈 pajace !

• Like 1

Napisano (edytowany)

‚uśmiech’  co za sztuczny typ. Dziś ogólnie jestem drażliwa i o wszystko sie rzucam bo zbliza mi się czerwone światło ale... bez tego oni by mnie wkuvrewia li xD

Edytowano przez Chitza
  • Haha 1

Nie nabijajcie im wyświetleń bo z tego co czytam są żałośni. Chyba jest taka opcja by obejrzeć ale wyświetleń nie nabić 

Napisano (edytowany)
51 minut temu, PastelowaTapeta napisał:

Jestem w szoku, ze to nie Y zostal chrzestnym malej Charlie. 

Też się zdziwiłam, ja w sumie obstawiałam Adriana. Z tym Majkelem nie widują się jakoś często więc myślałam, że wybiorą kogoś kto jest na miejscu. No cóż, Juras pewnie też był w szoku 😂

Edytowano przez Ggość

2 godziny temu, Ggość napisał:

Też się zdziwiłam, ja w sumie obstawiałam Adriana. Z tym Majkelem nie widują się jakoś często więc myślałam, że wybiorą kogoś kto jest na miejscu. No cóż, Juras pewnie też był w szoku 😂

Wybrali Majkela pewnie bo najbardziej wyjściowo wyglada z tej całej bandy 😂 Jurek pewnie liczył ze on zostanie chrzestnym ale finalnie kamień z serca bo być chrzestnym księżniczki Charlotte to nie lada wydatek 💲

• Like 1
  • Haha 1

9 godzin temu, WrobelekElemelek napisał:

Wybrali Majkela pewnie bo najbardziej wyjściowo wyglada z tej całej bandy 😂 Jurek pewnie liczył ze on zostanie chrzestnym ale finalnie kamień z serca bo być chrzestnym księżniczki Charlotte to nie lada wydatek 💲

Haha dokładnie, z resztą i tak oni mają 3 chrzesty w lipcu z czego na jednym Ewa będzie chrzestna także zaboli po kieszeni 😂

• Like 1

Moze tak o tych chrzcinach opowiadaja, zeby jakas firma prezent wyslala 😄 Oni chetnie zareklamuja

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się