Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wojciech.k

wybór przedszkola

Polecane posty

Cześć. 

Kierowałam się tym czy dane przedszkole zajmuje się integracja sensoryczną, czy wykorzystują to w pracy z dziećmi. Druga sprawa na którą zwracałam uwagę to czy panie są po prostu kochane 🙂 

Jesteś w trakcie szukania? 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość,  to porozmawiaj z rodzicami dzieci, które do danego przedszkola chodzą.  Bardzo ważne jest, jak się odnoszą do dzieci. Takie zwykle sprawy, jak przywitanie rano. Czy nie krzyczą na dzieci ( syn przez jakiś czas chodził do przedszkola, w którym w szatni było słychać darcie się nauczycielek)

Czy dzieci chętnie jedzą ( to często mówi o jakości posiłków), obejrzyj plac zabaw ( czy jest bezpieczny, dopasowany do grupy wiekowej, ile jest na nim dzieci na raz), ile jest dzieci w grupie/ na ile pań.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że właśnie nie bardzo znam rodziców (niedawno się przeprowadziliśmy). Ale wskazówki cenne, dzięki, na pewno wykorzystam. A z tą integracją sensoryczną o  co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertka ale wiem że warto zadbać o to już w wieku przedszkolnym dziecka to bardzo ważne dla jego rozwoju. Słyszałeś o pomocach sensorycznych? 

I tak jak mówi kolega wyzej, bardzo wieke zależy od nauczycielek 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wyskakują mi głównie jakieś sklepy z zabawkami, gdzie można znaleźć jakieś sensowne info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytać opinie, popytać znajomych. Ja skorzystałam z dni otwartych w Pomarańczowej Ciuchci i sama mogłam się przekonać czy dana placówka mi odpowiada i spełnia moje oczekiwania. Akurat to był dobry wybór, Tobie polecam zrobić tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×