Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ArianBlanco

Redzka wyścigówka

Polecane posty

Nowy film!!! Babka musi jechać do biura podpisać papiery (czyt. listę obecności Adama), bardzo się cieszy bo kocha prasowa w biurze i ma obok morze wiec zaszczyci nasze oczy nowymi układami tanecznymi na tik toku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babka mówi ze przeczytała jakaś ksiazke i liczy ze pomoże jej nie rozwinąć uczuciowo i widzi swoje bledy xD Ta książka sie chyba nazywa Kafeteria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

włączyłam filmik babki , jest dalej wk........a ,bizneswoman 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama nie chodzi krecica tylko pewnie z siostra bo ktoś ja nagrywa jak jedzie wózkiem nad morzem, po byku samodzielna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierniczy ze tak wygladają jej dni cały poza domem ,dla kogo te bajki Madziu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tez zwrocilam na to uwage. To sa wlasnie te jej sprawy biznesowe w Gdyni. Bierze giermka do nagrywania, zarobiona wlascicielka biznesu. 

denerwuje mnie to ze kreuje sią na osobę zdrową ,ja osoba też z niepełnosprawnością to piszę , ja tego nie wypieram a jestem samodzielna mam dom i rodzinę ale jestem chora 

a krecica jest chora ale kreuje się na zdrową samodzielną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jej po prostu zazdrościcie. Ona ma wdzięk klasę , bo w niej jej seks co pali i niszczy tysiące już serc ten seks wyniszczył....i ma bogatego dupyngiela i własną firmę, prezesuje sobie to tu to tam, a to do starbunia pomknie a to do Łoszą podskoczy..trochę tu trochę tam jak pszczółka Maja...taka figlarna kociszka z niej trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wy jej po prostu zazdrościcie. Ona ma wdzięk klasę , bo w niej jej seks co pali i niszczy tysiące już serc ten seks wyniszczył....i ma bogatego dupyngiela i własną firmę, prezesuje sobie to tu to tam, a to do starbunia pomknie a to do Łoszą podskoczy..trochę tu trochę tam jak pszczółka Maja...taka figlarna kociszka z niej trochę.

Jej firma to tylko kłamstwo po śledztwie na własna reke dowiedziałem sie ze Socjalna Siec życia i inne podobne firmy (np ta z biustonoszami Buczki) sa wlasnoscia Guziczek S.A Company. Guzik manipuluje Magunia żeby dorwać sie do światowej giełdy. To ze nie może wchodzić do mini saloniku to wszystko jego kłamstwa byle nie był podejrzany. To prawdopodobnie mój ostatni wpis na Kafe czuje ze Guzik z Wieśka, Ala i Aśka jadą mnie zamordować, oni tez sa w to zamieszani a Babka nie zdaje sobie sprawy, Guzik sypnie jej 500 plus do renty a ona zadowolona i nie zadaje pytań czemu tak szaleje w przedpokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jej firma to tylko kłamstwo po śledztwie na własna reke dowiedziałem sie ze Socjalna Siec życia i inne podobne firmy (np ta z biustonoszami Buczki) sa wlasnoscia Guziczek S.A Company. Guzik manipuluje Magunia żeby dorwać sie do światowej giełdy. To ze nie może wchodzić do mini saloniku to wszystko jego kłamstwa byle nie był podejrzany. To prawdopodobnie mój ostatni wpis na Kafe czuje ze Guzik z Wieśka, Ala i Aśka jadą mnie zamordować, oni tez sa w to zamieszani a Babka nie zdaje sobie sprawy, Guzik sypnie jej 500 plus do renty a ona zadowolona i nie zadaje pytań czemu tak szaleje w przedpokoju...

ooo niee! Musimy Cie ratować! Wysyłam swoich najlepszych agentów!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u babki na insta zapowiedź jutrzejszego "śmiesznego filmu" Z GOŚCIEM PŁCI MĘSKIEJ!! 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

u babki na insta zapowiedź jutrzejszego "śmiesznego filmu" Z GOŚCIEM PŁCI MĘSKIEJ!! 😱

ale będzie mieć babka wyświetleń 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani oglądajcie babke na stronie "Invidious.us " wtedy babka nie będzie  miała kasy z wyświetleń. Tam są wszystkie filmy. Pojawiają się automatycznie jak na Yt.  Ściskam Was wszystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakaś wymiana komentarzy była nie po myśli babki ,i cyk babka usuneła naście komentarzy ,uczcie się tak się załatwia sprawę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

sama nie chodzi krecica tylko pewnie z siostra bo ktoś ja nagrywa jak jedzie wózkiem nad morzem, po byku samodzielna 

to nie jej maltretowana siostra ją nagrywa a ADAM, przyznał się w nowym filmie, gdzie spijają sobie z dziubków, popijają brzoskwiniową pepsi a potem szybkie spalanko kalorii, bo trzeba bencem potrząść z tych super śmiesznych żarcików 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babka pewnie zgrzyta pieńkami zębów bo liczba łapek w dół bije na głowe te w góre. hhahah

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2020 o 15:26, ArianBlanco napisał:

Babka pewnie zgrzyta pieńkami zębów bo liczba łapek w dół bije na głowe te w góre. hhahah

Dobrze jej tak 👌👌👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że tym tajemniczym amantem jest Adam? Razem na spacerki nad morze...nagrywa ją jak snuje się po mieście...czyżby płomienny romans z szefową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ArianBlanco napisał:

Myślicie że tym tajemniczym amantem jest Adam? Razem na spacerki nad morze...nagrywa ją jak snuje się po mieście...czyżby płomienny romans z szefową?

Pewnie babka o tym marzy ale gdzie Adam by krecicę chciał blee on nie bejtek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, onion.hunter napisał:

Dobrze jej tak 👌👌👌

Babka chociaz ma jakies łapki bo twoja siostra juz pewnie nie moze nawet reki podniesc zeby sprawdzic statystki, kopiec kreta i ulepek juz zaliczony na dzis u Spaslickich Onion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2020 o 01:15, małpiatka napisał:

Babka chociaz ma jakies łapki bo twoja siostra juz pewnie nie moze nawet reki podniesc zeby sprawdzic statystki, kopiec kreta i ulepek juz zaliczony na dzis u Spaslickich Onion?

Tak, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎15‎.‎05‎.‎2020 o 01:15, małpiatka napisał:

Babka chociaz ma jakies łapki bo twoja siostra juz pewnie nie moze nawet reki podniesc zeby sprawdzic statystki, kopiec kreta i ulepek juz zaliczony na dzis u Spaslickich Onion?

A co onionek do Spaślickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, sasiadka_zenobia napisał:

Pomogles siostrze w myciu i skorzystaniu z wc?

Twój stary to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JakMamBycSzczera napisał:

Gdzie temat o Otra vida, szimiring połder? Jeat jakiś nowy jeśli ten poleciał?

Szukaj o pilnowaniu dziadka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×