Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Obecnie jestem w 21 tygodniu ciąży i dalej nie znam płci maluszka są przypuszczenia ze to chłopczyk ale pani ginekolog nie jest pewna bo zasłania pępowina któraś mamusia tak miała może się podzielić swoim doświadczeniem bo już się z narzeczonym przyzwyczailiśmy do synka 🥰 ale gdzieś tam z tylu głowy jest myśl ze to może być córka a bardzo chcielibyśmy wiedzieć na pewniaka 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale o co ci chodzi, w sensie ktoras ma ci wywróżyc plec bo pepowina zaslania? niektorym kobietom ciąża odbiera mozg

Pisze się Kobietą kochana ;p Nie wywróżyć słuchaj ja jestem kobieta po przejściach jeśli chodzi o ciąże Teraz najważniejsze jest to ze się ciąża rozwija dobrze i chodziło w pytaniu o to czy ktoś miał podobnie ze lekarz mówił ze chłopczyk a była dziewczynka albo na odwrót czy w takim tygodniu wyraźnie widać czy lekarz się może pomylić i tyle a nie musisz po kimś od razy jechać pozdrawiam ;p  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez przez dłuższy czas pępowina zasłaniała. W 7mcu (pod koniec) dowiedziałam się, że będzie dziewczynka. Wyprawkę kompletowalam w neutralnych kolorach, biel, szarość, czerwień. 

Było mnóstwo przypadków ze na 100% chłopak a przy porodzie wyszła dziewczynka i na odwrót. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pisze się Kobietą kochana 😜

Liczba mnoga to właśnie kobietOM, zatem poprzedniczka ma rację.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pisze się Kobietą kochana 😜 Nie wywróżyć słuchaj ja jestem kobieta po przejściach jeśli chodzi o ciąże Teraz najważniejsze jest to ze się ciąża rozwija dobrze i chodziło w pytaniu o to czy ktoś miał podobnie ze lekarz mówił ze chłopczyk a była dziewczynka albo na odwrót czy w takim tygodniu wyraźnie widać czy lekarz się może pomylić i tyle a nie musisz po kimś od razy jechać pozdrawiam 😜

czyli jednak jestes klasycznym przypadkiem ciążowego odmóżdzenia, eh kobietĄ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co kobieto ty się srasz może przeżywam bardzo ciąże chce się przygotować do narodzin mojego dziecka w 100% i tobie to przeszkadza tak ? To lepiej nie komentuj zostaw to dla siebie bo szkoda robić coś z niczego 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam. I teraz pytanie za 100 punktów: jeżeli ja i kilka kobiet tak miało, to czy ty też tak będziesz miała? Interesuje mnie tylko w 100% pewna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz dowiesz sie jak dziecko odpowiednio ustawi sie do USG, lub w najgorszym wypadku po jego narodzinach. Tak czy siak, przeciez najwazniejsze by bylo zdrowe. Plec jest rzecza drugorzędną. Tutaj nikt Ci nic nie doradzi, nie pomoze. Nie mamy mocy by obrocic Twoje dziecko w odpowiedni sposob bys sie dowiedziala czy to chlopiec czy dziewczynka. Doswiadczenia innych tez nie maja w tym wypadku znaczenia, bo tu nic nie zalezy od Ciebie. Albo sie dowiesz, albo sie nie dowiesz do momentu narodzin. Biorac pod uwage, ze to dopiero 21 tydzien to pewnie sie dowiesz. Pol ciazy jeszcze przed Toba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na planetarnych też nic nie wyszło?

Jowisz był w koniunkcji z Marsem, a to wskazuje na dziewczynkę.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×