Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Królewna z drewna

Jak to pogodzić?

Polecane posty

Wolny ptaszek, który przez jakiś czas był uwięziony w złotej klatce, odfrunal z wiezienia, byl wolny , robil co chcial a potem poznał kogoś na kim mu zależy i to bardzo, ale nie potrafi pogodzić się z utratą wolności, swobody, zabawy, brakiem ograniczeń?  Facet jest dla mnie bardzo ważny. Ale nie potrafię sie zaangażować na milion procent i zrezygnować ze swojej wolnosci,którą tak uwielbiam.  Co robić? Czekam na złote rady 😉

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kobiety uwielbiają usprawiedliwiać kolesi którzy mają na nie wyrąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wolny ptaszek, który przez jakiś czas był uwięziony w złotej klatce, odfrunal z wiezienia, byl wolny , robil co chcial a potem poznał kogoś na kim mu zależy i to bardzo, ale nie potrafi pogodzić się z utratą wolności, swobody, zabawy, brakiem ograniczeń?  Facet jest dla mnie bardzo ważny. Ale nie potrafię sie zaangażować na milion procent i zrezygnować ze swojej wolnosci,którą tak uwielbiam.  Co robić? Czekam na złote rady 😉

 

 

 

Z czego konkretnie nie potrafisz zrezygnować? Z dupczenia innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jak kobiety uwielbiają usprawiedliwiać kolesi którzy mają na nie wyrąbane

Niczego nie usprawiedliwiam. I on nie ma na mnie "wyrąbane". To ja nie potrafię się określić. Tak jakbym ja miała to gdzieś. A tak nie jest. Uwielbiam go.  Chciałabym coś z nim stworzyć. Ale mam blokadę. Im bardziej on czegoś chce, tym bardziej ja się wycofuję...

Nie "dupczę" innych.  Ale podobam się facetom i chyba ich zainteresowanie mnie strasznie kręci. Wolność że mogę coś z nimi Ale jednocześnie też czuje blokadę i nic nie robię,  bo chcę tylko tamtego. 

Pokręcone to. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie znależć kogoś podobnego, kto lubi wolność tak jak Ty i potrafi docenić Cię taką jaka jesteś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeśli Ci na nim bardzo zależy, a Tobie na nim, to może spróbujcie poznać się lepiej i zdobądź się na szczerą rozmowę z nim o tym? Może on to zrozumie, zaakceptuje, może pójdziecie na kompromis.
Nie ma co ukrywać tego przed nim, bo tylko go tym skrzywdzisz, a sama mówisz, ze Ci na nim zależy. Chcąc stworzyć udany związek trzeba nauczyć się rozmawiać o takich rzeczach i szukać wspólnie rozwiązań.
Weź tez pod uwagę to, ze skoro czujesz taką blokadę, to pewnie strach przed zaangażowaniem w związek, a nie utratą wolności. To warto najpierw przepracować samemu, biorąc pod uwagę sytuacje, które mogły lub wciąż mogą na to wpływać. 
Jeśli czujesz, ze warto i chciałabyś zbudować z nim głębszą relację, to według mnie, to jest jedyne rozwiązanie. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetrzymaj go jeszcze trochę, w tym czasie zamij się swoim rozwojem, swoimi uczuciami i przemyśl, czego chcesz. Zdecyduj się, wzmocnij samoocenę, dopiero potem związki i zabawy innymi facetami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×