Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

luby obudzil ja o 7.15 zeby podac sniadanie:) trzeba nadrobic 2 lata rozlaki

• Like 1
  • Haha 1

5 godzin temu, Alealeale napisał:

To jest Piotr 🙂

Nie uwierzę aż nie zobaczę ... 

To jest Piotr. Kto inny w taki sposób komentowałby jej zakupy. Skrzynka za 30 zł... jak ona mogła, jak on by taka sama zrobił i pomalował sprejem za 8zl. Chyba przebywając w senatorium odzwyczaił sie od cen w sklepach albo przekalkulować ze już nic nie ukradnie 😂😂 gbur jakich mało. Widać było ze miała dość już i jest zażenowana 

• Like 1

15 minut temu, Gwiazdyzyt napisał:

To jest Piotr. Kto inny w taki sposób komentowałby jej zakupy. Skrzynka za 30 zł... jak ona mogła, jak on by taka sama zrobił i pomalował sprejem za 8zl. Chyba przebywając w senatorium odzwyczaił sie od cen w sklepach albo przekalkulować ze już nic nie ukradnie 😂😂 gbur jakich mało. Widać było ze miała dość już i jest zażenowana 

Jasne że to on. Inteligencji mu nie przybyło. Czy ja wiem czy Lolka była zażenowana? Ona przeciez jego buractwo określa mianem bycia "samcem Alfa" 🤣

• Like 1
  • Haha 1

Kochana Loli ciesz się mężem puki jest. Zaraz znów pojedzie w delegacje i co ty powiesz fankom. No i pogoń do prac domowych chłopa. Telewizor się sam nie powiesi. A tak pozatym to kochamy cię. 

• Haha 1

Nowe story..... znowu poszła do tych kosmetyczek bez talentu, mam wrażenie, że beztalencie ciągnie do beztalencia! Masakra! Wiem, może się czepiam, ale długo pracowałam w branży paznokciowej, mam kilkanaście szkoleń i nie mogę patrzeć na te wygryzione po bokach kształty, na te niedociągnięcia, na źle dobrany kształt, na to, że nie niwelują u niej tych szponów do góry rosnących ..... WOoooooW mamy 21 wiek ludzie !!! Takie babole to można sobie w domu robić, a nie w salonie .... chyba, że ona ma to za darmo w ramach "reklamy" tylko kto o zdrowych zmysłach, zrobi sobie takie kuku na palcach.....

Na szczęście już nie słychać gbura w tle, może wkoncu zakasał rękawy i odgruzowuje ogródek, w którym dziwnym trafem przez całe dwa lata nie miał czasu nic zrobić, może dlatego, że Lolunia dawała mu tylko łyżkę makaronu z pieczarkami i fetą na obiadek albo zupę na wodzie z mrożonek 😄

• Like 1
  • Haha 2

22 godziny temu, Ciamciaramciacia napisał:

Nowe story..... znowu poszła do tych kosmetyczek bez talentu, mam wrażenie, że beztalencie ciągnie do beztalencia! Masakra! Wiem, może się czepiam, ale długo pracowałam w branży paznokciowej, mam kilkanaście szkoleń i nie mogę patrzeć na te wygryzione po bokach kształty, na te niedociągnięcia, na źle dobrany kształt, na to, że nie niwelują u niej tych szponów do góry rosnących ..... WOoooooW mamy 21 wiek ludzie !!! Takie babole to można sobie w domu robić, a nie w salonie .... chyba, że ona ma to za darmo w ramach "reklamy" tylko kto o zdrowych zmysłach, zrobi sobie takie kuku na palcach.....

Na szczęście już nie słychać gbura w tle, może wkoncu zakasał rękawy i odgruzowuje ogródek, w którym dziwnym trafem przez całe dwa lata nie miał czasu nic zrobić, może dlatego, że Lolunia dawała mu tylko łyżkę makaronu z pieczarkami i fetą na obiadek albo zupę na wodzie z mrożonek 😄

zdążył już szafę posprzątać z ciuchów, ciekawe czy schudł, czy przytył? 

• Haha 1

Dnia 15.05.2020 o 12:10, Evvita124 napisał:

Wg niej on jest samcem alfa to mu wolno być gburem. 🤣

Czasem jak sluchalam co on gada, to mialam wrazenie, ze jej wpier*oli. Totalny gbur. Lolka to naprawde ...ka. Pasuja do siebie. Pseudo maczo i glupia blondi ze zrobionymi cycami.

• Like 1
  • Haha 3

Cicho.... Lole gryzą komary w lesie i już poleca kolejne badziewko do opchania.... szkoda, że filmik nagrała jeszcze przed zrobieniem paznokci i słabo wyszło 😄

• Haha 1

Dnia 19.05.2020 o 12:08, Kawowy Kawowiec napisał:

zdążył już szafę posprzątać z ciuchów, ciekawe czy schudł, czy przytył? 

Przypakował. Chyba nawet zdążył to wtrącić przy okazji komentowania żonki zakupów z Pepco. Wrócił, to i musiał poogarniać w szafie, pewnie przez te 2 lata mole 🦟  zdążyły się tam zadomowić 😄

• Haha 1

1 godzinę temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Przypakował. Chyba nawet zdążył to wtrącić przy okazji komentowania żonki zakupów z Pepco. Wrócił, to i musiał poogarniać w szafie, pewnie przez te 2 lata mole 🦟  zdążyły się tam zadomowić 😄

Duzo facetow w sanatorium przybiera na masie miesniowej. Maja duzo wolnego czasu. Ciekawe czy mieli biblioteke?

• Haha 2

Napisano (edytowany)
39 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Duzo facetow w sanatorium przybiera na masie miesniowej. Maja duzo wolnego czasu. Ciekawe czy mieli biblioteke?

Jak słychać biblioteki tam napewno nie było 😄 przyjechał z jeszcze większą słomą w butach niż jak wyjeżdżał 😄 A szkoda, a szkoda 😄

Edytowano przez Ciamciaramciacia

Ktoś chciał żeby mąż zajął się tujami 😂? Proszę bardzo

On jest łysy. To dokładnie widać na ostatnim filmiku kiedy grali w grę. W dodatku Cały w tatuażach i nie ma bicka.

1 godzinę temu, Klotylda1988 napisał:

On jest łysy. To dokładnie widać na ostatnim filmiku kiedy grali w grę. W dodatku Cały w tatuażach i nie ma bicka.

no dokładnie łysy w tatuazach i niema bicka hahah  a co do jej córki mam ja na ig i to jest jakas masakra  młoda robi liva a tam 5 osób i młoda sie pyta jak wam sie podoba mój dzisiejszy  makijaz  hahhahh  no padłam 

młoda chce byc jaj mamusia te pozy i te miny M A S A K R A

1 godzinę temu, Klotylda1988 napisał:

Przecież to standard ludzi z sanatorium 🤷‍♀️. Dużo wolnego czasu to i tatuaże są, no i oczywiście mniejszy bicek bo dieta 3 posiłkowa o stałych porach. Kondycja pewnie jest bo zapewne trochę się ruszał, pewnie coś poćwiczył - jak to w sanatorium :classic_biggrin:

30 minut temu, mmamammamm napisał:

no dokładnie łysy w tatuazach i niema bicka hahah  a co do jej córki mam ja na ig i to jest jakas masakra  młoda robi liva a tam 5 osób i młoda sie pyta jak wam sie podoba mój dzisiejszy  makijaz  hahhahh  no padłam 

młoda chce byc jaj mamusia te pozy i te miny M A S A K R A

Już pisałam w ostatnim usuniętym wątku, żeby Lola zaczęła interesować się córka bo póki co to nie ciekawego i inteligentnego z tego nie wyrasta i tik tok najlepiej to obrazuje.... A zachowanie córki to głównie wychowanie matki.... więc niestety -3 Lola z tego przedmiotu niestety .....

18 minut temu, Umbrella napisał:

Przecież to standard ludzi z sanatorium 🤷‍♀️. Dużo wolnego czasu to i tatuaże są, no i oczywiście mniejszy bicek bo dieta 3 posiłkowa o stałych porach. Kondycja pewnie jest bo zapewne trochę się ruszał, pewnie coś poćwiczył - jak to w sanatorium :classic_biggrin:

Plus łysa  pa ła to też standardzik sanatorium, dlatego póki co tylko głos podkłada 😄

22 minuty temu, Ciamciaramciacia napisał:

Już pisałam w ostatnim usuniętym wątku, żeby Lola zaczęła interesować się córka bo póki co to nie ciekawego i inteligentnego z tego nie wyrasta i tik tok najlepiej to obrazuje.... A zachowanie córki to głównie wychowanie matki.... więc niestety -3 Lola z tego przedmiotu niestety .....

Plus łysa  pa ła to też standardzik sanatorium, dlatego póki co tylko głos podkłada 😄

Zobaczymy czy robotę ogarnie czy utrzymankiem będzie. 

No i kiedy podróże do Niemiec się zaczną :classic_biggrin::classic_biggrin:

Teraz wstawiła na stories sprzątanie i widać, że nawet łydki ma chudziutkie 🤣

Nie wydaje Wam się że to inny facet a nie Piotr?

Piotr nie miał tatuaży, był chyba bardziej przypakowany i miał czarne włosy. Jakoś głos też mi się wydaje inny.

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, bellavonvice napisał:

Nie wydaje Wam się że to inny facet a nie Piotr?

Piotr nie miał tatuaży, był chyba bardziej przypakowany i miał czarne włosy. Jakoś głos też mi się wydaje inny.

Mnie sie wydaje, ze Pietrek mial kilka tatuazy.

Za to glos mu sie zmienil, moze po kuracji.

Edytowano przez sasiadka_zenobia

Mnie bardziej śmieszy, że teraz ciągle tylko Piotr i Piotr ..... Piotr zrobił breje z sanatorium z kluskami, Piotr kosi trawę, q&A Piotr, Piotr komentuje, Piotr poucza, Piotr gotuje ..... A przez dwa lata był niemową? Nie gotował ? Nie kosił trawy ? Żałosna totalnie żałosna Lola 🙂 dajcie znać co na tych filmach z q&a gadali, nie mam zamiaru jej nabijać oglądalności, wystarcza mi story na fb 😄

• Like 1

4 godziny temu, Ciamciaramciacia napisał:

Mnie bardziej śmieszy, że teraz ciągle tylko Piotr i Piotr ..... Piotr zrobił breje z sanatorium z kluskami, Piotr kosi trawę, q&A Piotr, Piotr komentuje, Piotr poucza, Piotr gotuje ..... A przez dwa lata był niemową? Nie gotował ? Nie kosił trawy ? Żałosna totalnie żałosna Lola 🙂 dajcie znać co na tych filmach z q&a gadali, nie mam zamiaru jej nabijać oglądalności, wystarcza mi story na fb 😄

To mieli Q&A? Też nie oglądałam, może się zmuszę za jakiś czas. Szkoda mi czasu na cyrk. Miałam Lolę za inteligentniejszą. Mogła to kłamstwo odegrać w całkiem inny, sensowniejszy sposób, naprawdę by się dało. A tak wyszło, że jej IQ nie domaga.

4 godziny temu, Ciamciaramciacia napisał:

Dokładnie. Przez dwa lata cisza a teraz ciàgle o nim gada. 

12 godzin temu, sasiadka_zenobia napisał:

Mnie sie wydaje, ze Pietrek mial kilka tatuazy.

Za to glos mu sie zmienil, moze po kuracji.

SPrawdziłam po starszych filach i nie miał ani jednego tatuażu prawej ręce, a w filmiku z grą ma wydziaraną całą rękę.

Mi się wydaje że to nie on.

7 godzin temu, bellavonvice napisał:

SPrawdziłam po starszych filach i nie miał ani jednego tatuażu prawej ręce, a w filmiku z grą ma wydziaraną całą rękę.

Mi się wydaje że to nie on.

Może to jakiś inny Piotr 😄 ale prawda jest taka, że w sanatorium też można sobie robić dziary 🙂

Ona nic nie mówiła że mąż dziary robił. Ukryła to przed nami. Może to brat Piotra. 

16 minut temu, Trum11 napisał:

Ona nic nie mówiła że mąż dziary robił. Ukryła to przed nami. Może to brat Piotra. 

Mnie już nic nie zdziwi..... W jej wykonaniu to wszystko możliwe 

20 godzin temu, Evvita124 napisał:

Dokładnie. Przez dwa lata cisza a teraz ciàgle o nim gada. 

też mnie to dziwi, aż za dużo jego ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się