Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Btw. obejrzalam ten vlog, jak robila sobie szpony. Ona ma wspolprace z tym salonem? Bo przeciez robia sobie tym watpliwym dzielem sztuki antyreklame.

2 godziny temu, sasiadka_zenobia napisał:

Btw. obejrzalam ten vlog, jak robila sobie szpony. Ona ma wspolprace z tym salonem? Bo przeciez robia sobie tym watpliwym dzielem sztuki antyreklame.

Widocznie takie mają ujowe "standardy" w trójmieście 😄 ale Lola za darmo to by nawet dała sobie na klatę napluć, byle dostać coś za free, nie ważne jaja jakość, byle za darmo, albo pół darmo 🙂 jej paznokcie to największy gniot zaraz po jej brwiach i koronie nad bożeną 😄

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Ciamciaramciacia napisał:

Widocznie takie mają ujowe "standardy" w trójmieście 😄 ale Lola za darmo to by nawet dała sobie na klatę napluć, byle dostać coś za free, nie ważne jaja jakość, byle za darmo, albo pół darmo 🙂 jej paznokcie to największy gniot zaraz po jej brwiach i koronie nad bożeną 😄

Nie winilabym Trojmiasta, bo sa super salony, ale fakt faktem, ze nie musza nawiazywac wspolprac z takimi podrzednymi vlogerkami💩 Specjalnie nie podam nazwy dobrego salonu, bo Lola przeczyta i zacznie zebrac o wspolprace😂

Brwi rzeczywiscie ma straszne, pewnie wina botoksu. Wiecznie zdziwiona. 

Edytowano przez sasiadka_zenobia

49 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Nie winilabym Trojmiasta, bo sa super salony, ale fakt faktem, ze nie musza nawiazywac wspolprac z takimi podrzednymi vlogerkami💩 Specjalnie nie podam nazwy dobrego salonu, bo Lola przeczyta i zacznie zebrac o wspolprace😂

Brwi rzeczywiscie ma straszne, pewnie wina botoksu. Wiecznie zdziwiona. 

W każdym miescie są lepsze i gorsze salony, szkoda, że Lola zawsze trafia do tych gorszych...... z paznokciami, z brwiami, z włosami, z botoksem, z ustami.... taka świadoma, taka kobieta biznesu, taka douczona, aż po Politechnice i pracy w mediach 😄 A nie potrafi kurna odróżnić ujowego zabiegu od dobrego ..... chyba, że nigdy nie widziała zadbanej kobiety, tylko takie glonojady zdziwione z pazurkami jak u kury, wygryzionymi po bokach 😄

19 minut temu, Ciamciaramciacia napisał:

W każdym miescie są lepsze i gorsze salony, szkoda, że Lola zawsze trafia do tych gorszych...... z paznokciami, z brwiami, z włosami, z botoksem, z ustami.... taka świadoma, taka kobieta biznesu, taka douczona, aż po Politechnice i pracy w mediach 😄 A nie potrafi kurna odróżnić ujowego zabiegu od dobrego ..... chyba, że nigdy nie widziała zadbanej kobiety, tylko takie glonojady zdziwione z pazurkami jak u kury, wygryzionymi po bokach 😄

O ile kojarze, to alissvlogchannel poszla do tego salonu na henne i regulacje brwi, tez wyszlo beznadziejnie. Takze lepiej omijac to miejsce.

• Thanks 1

Dnia 23.05.2020 o 21:40, bellavonvice napisał:

Nie wydaje Wam się że to inny facet a nie Piotr?

Piotr nie miał tatuaży, był chyba bardziej przypakowany i miał czarne włosy. Jakoś głos też mi się wydaje inny.

Ja też uważam że to inny facet bo inaczej to by go pokazała...

Piotr nie miał tatuaży, był chyba bardziej przypakowany i miał czarne włosy. Jakoś głos też mi się wydaje inny.

tak to ktoś inny a nie z Piotrek,  ja tak myślę...

Napisano (edytowany)

Wczoraj grali w cos z oliwia i widac bylo, ze facet ma brode, taka jak rumcajs mial przed sanatorium

Przecież to głos jej męża. O czym wy mówicie??? Piotr może  i nie miał tatuaży, ale czy przez dwa lata nie można się wydziarać?

• Like 1

23 godziny temu, sasiadka_zenobia napisał:

chciałam właśnie skomentować jej paznokcie. Ostatnio oglądam na yt dużo filmów instruktażowych i m.in. chłosty z kanału Quloo (nawiasem mówiąc - polecam). I jestem w szoku, że ona wychodzi z tak spapranymi paznokciami z takiego salonu! Dziewczyny samouki, które wysyłają swoje prace do oceny robią ładniejsze paznokcie niż ta profesjonalistka u Loli. Zastanawiałam się czy jej naturalne paznokcie tak rosną do góry, a jeśli tak, to chyba kosmetyczka powinna w jakiś sposób je skorygować, żeby wyglądały normalnie? A ona je jej tylko przedłuża i jadą jej w kosmos...do tego tak na maksa wypiłowane w szpic i to w jakimś brzydkim kształcie...nawet za darmo bym takich nie chciała.

• Thanks 2

Nie miała tatuaży? hahaha a to dobre? A których konkretnie nie miał? Nogę miał już wydziaraną na filmach z 2016 roku kiedy byli u Kretki. Był przypakowany? No wiesz... W czasie jak go nie było na YT mógł 50 razy chudnąć i 50 razy nabierać masy... Argumenty z d...

Jest film z Piotrem na kanale! 😳 Rumcajs ma kucyka zrobionego z brody... 🙈

22 godziny temu, Anka81 napisał:

tak to ktoś inny a nie z Piotrek,  ja tak myślę...

A jednak to Piotr

Konsekwencja Loli....oburza się na pytania o męża i jego występy na YT, zarzeka..... parę tygodni później mąż w całej okazałości. 

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

Przysiegam, ze jakbym zobaczyla Rumcajsa w ciemnej ulicy, to bym spier... ile sil w nogach. On ma jakas dziwna szrame na prawym poliku, czy mi sie wydaje?

Nie wiem kogo Lola probuje oklamac. Jak ona wytlumaczyla ten nagly powrot Piotrka? Ze jej sie odwidzialo i teraz go bedzie pokazywac? Zalosna jest, naprawde. Przeciez kto domyslny, to wie o co chodzi. Chyba tylko jej nastoletnie widzki nie ogarna rzeczywistosci.

Btw.dalaby sobie spokoj z tym samcowaniem alfa. Zaraz mu bedzie robic laske na wizji, zeby samca zadowolic. Niby taka niezalezna, a tak naprawde utrzymanka, na dodatek glupia.

• Like 2
  • Thanks 1

5 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Przysiegam, ze jakbym zobaczyla Rumcajsa w ciemnej ulicy, to bym spier... ile sil w nogach. On ma jakas dziwna szrame na prawym poliku, czy mi sie wydaje?

Nie wiem kogo Lola probuje oklamac. Jak ona wytlumaczyla ten nagly powrot Piotrka? Ze jej sie odwidzialo i teraz go bedzie pokazywac? Zalosna jest, naprawde. Przeciez kto domyslny, to wie o co chodzi. Chyba tylko jej nastoletnie widzki nie ogarna rzeczywistosci.

Btw.dalaby sobie spokoj z tym samcowaniem alfa. Zaraz mu bedzie robic laske na wizji, zeby samca zadowolic. Niby taka niezalezna, a tak naprawde utrzymanka, na dodatek glupia.

Też już nie mogę słuchać o tym samcu alfa. A szrama na policzku jest 🙈

• Thanks 1

58 minut temu, Deterdencja napisał:

Też już nie mogę słuchać o tym samcu alfa. A szrama na policzku jest 🙈

ja też... niebywałe, że dwa lata był niemową. 

W dd t v n nie wystąpił i nie pomógł myć wysokich okien? 

• Like 1

Ona myli Samca Alfa ze zwykłym Sebixem. Który PRAWDZIWY facet wstydzi się mówić o uczuciach? On tego nie zrobi, bo myśli że padłby jego mit twardziela. Nie oglądałam całego Q&A, bo żal mi było patrzeć na Lolę, która co chwilę musi tłumaczyć swojego męża, że on nie jest taki głupi jak na filmikach, że w ogóle jest inny niż ludzie go odbierają 😄 Chłop ma zero kreatywności, nie potrafił odpowiadać samodzielnie na pytania, powtarzał po Loli, bo słów i pomysłów mu brakowało. Lola - nie kompromituj więcej jego i przy okazji siebie. Już lepiej było jak wychwalałaś go pod jego nie obecność i nie można było tego skonfrontować z rzeczywistością.

• Like 1

2 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Ona myli Samca Alfa ze zwykłym Sebixem. Który PRAWDZIWY facet wstydzi się mówić o uczuciach? On tego nie zrobi, bo myśli że padłby jego mit twardziela. Nie oglądałam całego Q&A, bo żal mi było patrzeć na Lolę, która co chwilę musi tłumaczyć swojego męża, że on nie jest taki głupi jak na filmikach, że w ogóle jest inny niż ludzie go odbierają 😄 Chłop ma zero kreatywności, nie potrafił odpowiadać samodzielnie na pytania, powtarzał po Loli, bo słów i pomysłów mu brakowało. Lola - nie kompromituj więcej jego i przy okazji siebie. Już lepiej było jak wychwalałaś go pod jego nie obecność i nie można było tego skonfrontować z rzeczywistością.

Dokladnie. Sorry, ale kazdy widzi jaki jest Piotrek. Grubianski, niezbyt inteligentny, typ wpier*olki. Stad pewnie ta szrama jako pamiatka z kuracji. Lolce jak pasuje, tak dopowiada historie. Dobrze wie, ze jej mezowi daleeeeeko do idealu. Jemu daleko do normalnego czlowieka. Jednak wiekszosc mezow nie idzie na 2 lata do sanatorium. Duzo mezczyzn opowiada o uczuciach i woli partnerskie uklady. Niestety Lolce trafil sie taki, jaki sie trafil. Na wlasne zyczenie, ona przyciaga typkow spod ciemnej gwiazdy. Nie przypadkiem to jej trzeci albo drugi facet na powaznie i taki nieudany. 

• Like 2

4 minuty temu, sasiadka_zenobia napisał:

Dokladnie. Sorry, ale kazdy widzi jaki jest Piotrek. Grubianski, niezbyt inteligentny, typ wpier*olki. Stad pewnie ta szrama jako pamiatka z kuracji. Lolce jak pasuje, tak dopowiada historie. Dobrze wie, ze jej mezowi daleeeeeko do idealu. Jemu daleko do normalnego czlowieka. Jednak wiekszosc mezow nie idzie na 2 lata do sanatorium. Duzo mezczyzn opowiada o uczuciach i woli partnerskie uklady. Niestety Lolce trafil sie taki, jaki sie trafil. Na wlasne zyczenie, ona przyciaga typkow spod ciemnej gwiazdy. Nie przypadkiem to jej trzeci albo drugi facet na powaznie i taki nieudany. 

ale wygląda przy nim na szczęśliwą kobietę, ja przynajmniej tak to odbieram.

• Haha 1

Przed chwilą, Kawowy Kawowiec napisał:

Ja ja odbieram jako osobe, ktora probuje sie dopasowac do Piotrka i probuje udowadniac widzom jaka jest szczesliwa i jak optymistycznie patrzy na zycie, idzie po swoje. Przydalaby jej sie terapia, to nie jest normalne. Taki internetowy ekshibicjonizm i kompulsywne klamanie juz powinno sie kwalifikowac do leczenia. Wszyscy, ktorych znam, ktorzy uprawiaja takie dupodajstwo w SM, maja zjechane zycie prywatne. Nie inaczej jest z vlogerkami. 

3 godziny temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Mnie się jednak wydaje, że Lola jest świadoma, że musi prowadzić Piotrka trochę jak przedszkolaka i z tego powodu akurat nie jest zbyt szczęśliwa. No ale kiedy wreszcie pojawił się w domu, nie mogła sobie odmówić, żeby go pokazać widzom - niedowiarkom. I naprawdę czasem mam wrażenie, jakby go tłumaczyła dokładnie tak samo, jak mama tłumaczy swoje dziecko w szkole. Nauczyciel i reszta klasy mówią że z Krzysia leser i gbur, a mama usilnie im wmawia, że Krzysio bardzo lubi się uczyć i jest grzeczny. 😄

Jaki by nie był, to na dom umiał zarobić chłopaczek. :classic_biggrin:

• Haha 1

To nie on tylko ona jest taka do bólu kreatywna że ten biedny chłopak sam nie wie co ma mówić a co nie mówić. Przecież nie był aktywny przez dwa lata to nie wie jak się zachować przed kamerami. On ledwo żonę rozpoznaje a my oczekujemy żeby mówił do kamery. 

W tym q&a prezentują się obydwoje jak bandziory

Widać, że sanatorium niczego co nie nauczylo 🙂

Zarobić na dom umiał, tylko czy ja chciałabym mieszkać w domu za szemrane pieniążki ? Raczej nie.... Ale co tam, Lola dzięki temu może pokazać rodzinie i nam ( 😄 )  ze jest tak super ustawiona i są tak super przedsiębiorczy .... to napewno dzięki medytacji 😄

58 minut temu, Ciamciaramciacia napisał:

Widać, że sanatorium niczego co nie nauczylo 🙂

Zarobić na dom umiał, tylko czy ja chciałabym mieszkać w domu za szemrane pieniążki ? Raczej nie.... Ale co tam, Lola dzięki temu może pokazać rodzinie i nam ( 😄 )  ze jest tak super ustawiona i są tak super przedsiębiorczy .... to napewno dzięki medytacji 😄

Lola z okazyjnego pisania artykulow, a Pietrek z uczciwej sprzedazy czesci samochodowych, dorobili sie domu za milion 😂 Ona naprawde ma widzow za glupkow. Ciekawe czy te ich samochody sa kupione czy...? 😐

1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Lola z okazyjnego pisania artykulow, a Pietrek z uczciwej sprzedazy czesci samochodowych, dorobili sie domu za milion 😂 Ona naprawde ma widzow za glupkow. Ciekawe czy te ich samochody sa kupione czy...? 😐

Dobrnęłam jeszcze do momentu jak widz zadał pytanie, jaki zawód wykonuje Piotr. Lolcia się strasznie zmieszała i prosiła by pomijać tego typu pytania (but why?!), ale Piotr nagle błysnął inteligencją, że przecież nie musi zdradzać czym się naprawdę zajmuje, tylko może wymienić wyuczony zawód. Lola aż odetchnęła z ulgą. 😂👍

• Haha 1

22 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Dobrnęłam jeszcze do momentu jak widz zadał pytanie, jaki zawód wykonuje Piotr. Lolcia się strasznie zmieszała i prosiła by pomijać tego typu pytania (but why?!), ale Piotr nagle błysnął inteligencją, że przecież nie musi zdradzać czym się naprawdę zajmuje, tylko może wymienić wyuczony zawód. Lola aż odetchnęła z ulgą. 😂👍

Ja pieprze. Daliby sobie spokoj z tym vlogowaniem, przestepcy.

• Haha 1

Najlepsze było jak ktoś zapytał co Piotr robił jak go nie było i Lola, że to wścibskie. Chwilę później było o sprawach łóżkowych i już z tym pytaniem nie miała problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się