Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

co sądzicie o stylu, ...enkach retro pin up?

Polecane posty

 

podoba się Wam ten styl?

Bardzo mi się podoba. Ale tak ubrana chodzilabym tylko z męską obstawą, bo ta stylówka jest wybitnie prowokująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo mi się podoba. Ale tak ubrana chodzilabym tylko z męską obstawą, bo ta stylówka jest wybitnie prowokująca.

aż tak źle jest na ulicach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam styl pin up 😍 Jednak na codzień chodzić w takich stylizacjach to tak średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba i chętnie bym wskoczyła w taką su.kienkę. Ale jest jedna rzecz, której nie przeskoczę. Nie umiem rysować kresek 😅 a do pełnego pinupu przydaje się make-up i fryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mi się podoba i chętnie bym wskoczyła w taką su.kienkę. Ale jest jedna rzecz, której nie przeskoczę. Nie umiem rysować kresek 😅 a do pełnego pinupu przydaje się make-up i fryz.

Ja Cie kochana w takim razie zapraszam na kurs do siebie ( tylko wez kakao 😁) bo ja od kiedy zaczęłam się malować to tylko w ten sposób 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja Cie kochana w takim razie zapraszam na kurs do siebie ( tylko wez kakao 😁) bo ja od kiedy zaczęłam się malować to tylko w ten sposób 😉 

Uuulaalaa, już mi się podobasz 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uuulaalaa, już mi się podobasz 😆

Pamiętaj, makijaż to nie wszystko 😄 To rozumiem że jesteśmy umowione na blizej nie określony termin? 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pamiętaj, makijaż to nie wszystko 😄 To rozumiem że jesteśmy umowione na blizej nie określony termin? 😁 

Tak. Zacznę zażywać magnez żeby mi się ręka nie trzęsła 😁

Włosy mam niedługie więc wystarczy przepaska w grochy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Zacznę zażywać magnez żeby mi się ręka nie trzęsła 😁

Włosy mam niedługie więc wystarczy przepaska w grochy. 

Dobry pomysł, ale troche praktyki i sie ręka przyzwyczai 😄

Ja też mam długie więc z przepaską będzie idealnie. Kurcze zorganizujmy impreze pinupu bo nie mam się gdzie tak wystroić 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem czy to ten rodzaj i tak to ten.

Piękny styl, może dlatego że wychowałem się trichę na filmach z lat 50 i 60 i taka suk_ienka kojarzy mi się z Audrey Hepburn. Między innymi.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie zamówiłam ...enkę pin up na lato i przepaske, jestem ciekawa efektu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam upatrzoną na al. ale nie ma chyba sensu kupować. Przez koronę nie ma gdzie w tym paradować. A do mieszania w garach to szkoda by mi było 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

aż tak źle jest na ulicach? 

Lubię czuć się bezpieczna. Na ulicy rzeczywiscie tego nie doświadczam. Jeśli mam sie rzucać w oczy to w sposób agresywny i ekspansywny, wykluczający chęć zdominowania mojej osoby😉

 

 

Ja mam upatrzoną na al. ale nie ma chyba sensu kupować. Przez koronę nie ma gdzie w tym paradować. A do mieszania w garach to szkoda by mi było 😛

Krawcowa uszyla mi przed laty piękną kieckę mrocznej gothic lady, w której mialam jechać na Castle Party. Niestety jakoś tal wyszło, że nie wyszło, natomiast ...enka była często wykorzystywana "na rozruch" do wynoszenia kompostu na ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Krawcowa uszyla mi przed laty piękną kieckę mrocznej gothic lady, w której mialam jechać na Castle Party. Niestety jakoś tal wyszło, że nie wyszło, natomiast ...enka była często wykorzystywana "na rozruch" do wynoszenia kompostu na ogród.

A ja głupia dresy po wsi noszę 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

....Jeśli mam sie rzucać w oczy to w sposób agresywny i ekspansywny...

...mialam jechać na Castle Party...

I ja to bardzo szanuję😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×